Ritual pėr martesė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual pėr martesė

Mesazh  ninga prej 05.08.11 11:35

Dini ndonje ritual per ta qe mbeten pa martuar, qe ju kalon koha?
avatar
ninga

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  Cimi Elezi prej 06.08.11 12:48

Mos na i tregoni kete ritual,se do me beni te hap nje ''HAREM''.hahahaha.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  TIRAMISU99 prej 06.08.11 20:26

hahahah po hapim nej forum te ri me temen '' kerkoj burre''
avatar
TIRAMISU99

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  ninga prej 11.08.11 15:33

sipas teje eshte turp te kerkosh burre?
avatar
ninga

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  TIRAMISU99 prej 11.08.11 15:41

TURP MBASE NUK ESHTE POR CUDI ,THEM SE PO,,, DHE SHUME MADJE

SE TE KERKOSH'' BURRE '' SOT ME KET DITE OSE NE KET FORUM ...???.

ME VJEN HABI ME THEN TE DREJTEN ,,,,KAQ KEQ QNKA BO PER BURRE MI GRA.????...HAHAHA....
avatar
TIRAMISU99

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

re

Mesazh  sergio13 prej 11.08.11 22:22

tiramisuja ka te drejte ti vije cudi se sot ne kete kohe ca skane fare dhe ca kane me shume se dy,ca nuk duan se kane ndruar shoqaten dhe ca te tjera duan shume liri dhe me mire perdite nga nje te ri sesa te lodhen me burre ne shpi hahhahahahhahaha sa te drejte te jap per cudine tiramisu hahhahahahahahah
avatar
sergio13

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  Nikolaos prej 11.08.11 22:44

ninga shkruajti:Dini ndonje ritual per ta qe mbeten pa martuar, qe ju kalon koha?
Mos ke merak per martesen se ne kohen e sotme, sidomos ata qe martohen ne moshe te re, shumica prej tyre ndahen shpejt. Sipas statistikave 400 ēifte ne vit bejne divorcin vetem ne Tirane. Dhe 1 nder 3 ēifte ndahen ne Paris (France).


Edituar pėr herė tė fundit nga Nikolaos nė 11.08.11 22:57, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

644


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  Juristja prej 11.08.11 22:52

Duke qene se punoj ne nje profesion sic kam edhe emrin jam dakort me Nikolaosin. Perpiquni qe ne jete te gjeni nje njeri qe te ndjeheni mire dhe jo thjesht nje burre per martese pasi martesa eshte nje hap qe do menduar mire jo vetem nga palet qe zgjedhin te martohem por edhe nga njerezit qe i rrethojne si dhe nga familja e re qe ndertohet ka shume pergjegjesi dhe cdo hap duhet menduar mire me mire nje fat me vones sesa nje martes e shpejt.
avatar
Juristja

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  Gon! prej 12.08.11 10:23

Ritual pėr martes!? Janė disa tyrbe apo tetėshe ku njerėzia shkojnė e sillen pėr fatet e tyre dhe luten, dikush pėr para, dikush pėr burrė, e dikush pėr grua, mirėpo ato nuk tė bėjnė dobi, nuk ėshtė mirė tė kėrkosh ritual pėr tė gjetur njė burrė.
Kėrko dhe sigurisht qė do tė gjesh fatin e jetės.
avatar
Gon!

604


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  nert prej 12.08.11 17:21

TIRAMISU99 shkruajti:TURP MBASE NUK ESHTE POR CUDI ,THEM SE PO,,, DHE SHUME MADJE

SE TE KERKOSH'' BURRE '' SOT ME KET DITE OSE NE KET FORUM ...???.

ME VJEN HABI ME THEN TE DREJTEN ,,,,KAQ KEQ QNKA BO PER BURRE MI GRA.????...HAHAHA....

O tiramisu99 po eshte bere keq mo se eshte raporti 1:7 per grate ku ti gjejne burrat ato 6 te tjerat
avatar
nert

145


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr martesė

Mesazh  Cimi Elezi prej 12.08.11 17:49

I mbani djemt fort mos i lini te shkojn emigrant se harrojn clen mbrapa.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi