'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Odin prej 22.07.11 19:54

'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'Patiense Tsabedze 27-vjeēe nga Svazilandi ėshtė gruaja e cila thekson se ka lindur njė gjarpėr me shtatė krerė. Lindjes sė jashtėzakonshme i ishte bashkuar edhe burri. Pėr tė gjitha fajtorė janė demonėt tė cilėt janė tė zemėruar nė tė pasi kishte ndaluar sė adhuruari djallin.

Patiense shpjegon se njė pasdite e kishin kapluar dhimbjet dhe mezi kishte arritur deri tek tualeti. Kur e kishte parė se prej saj kishte filluar tė dalė njė gjarpėr me shtatė krerė kishte filluar tė bėrtasė, pėrderisa nė ndihmė i kishte dalė edhe bashkėshorti i saj, i cili me njė copė dru kishte tentuar ta vriste gjarprin.

Por kjo nuk ishte hera e parė qė kjo grua kishte probleme tė tilla.

Ajo disa herė kishte vjellė gjak, me litra tė tėra, pastaj kishte vjellė skraja, peshq, gjarpėr, merimanga.
avatar
Odin

578


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?;

Mesazh  mehanja prej 22.07.11 20:26

?;


Edituar pėr herė tė fundit nga mehanja nė 19.08.11 14:19, edituar 1 herė gjithsej
avatar
mehanja

46


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  angelsweett prej 22.07.11 22:11

As une nuk mund ta besoj..por edhe mundet te ndodh..ne kete bote ku gjendemi gjthēka pritet..
avatar
angelsweett

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  nert prej 22.07.11 22:50

E po ku humbi gjarperi te pakten ti kishte bere nje foto
avatar
nert

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Cimi Elezi prej 23.07.11 0:26

I kish mbaruar negativi prandaj sariti ta fotografoj.
avatar
Cimi Elezi

222


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Gon! prej 23.07.11 18:44

A kishte arritur bashkėshorti i kėsaj gruaje ta mbyste gjarpėrin apo si u bė?
avatar
Gon!

476


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  nert prej 23.07.11 18:54

Jo pra ai vetem e ka pritur, ishin aq te emocionuar te shkretet duket qe mund te ishte femija i pare, a me falni gjarperi i pare, po kemi kohe se mund te dale dhe ndonje tjeter po kete here do te jet me 77 krere. E si thoni tia bejme ne dhurate nje negativ dhe nje aparat fotografik
avatar
nert

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Gerta Gerta prej 23.07.11 19:14

nejse gjarpri te ti rroj
po ajo ka me shume nevoje per mendje sesa per aparat o nert...

Gerta Gerta

PEACE and LOVE

95


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  nitty prej 23.07.11 20:26

Avavavavava......me siguri qė po tė lind edhe njė herė tjetėr do t'i dalė ndonjė kuēedėr!!!
avatar
nitty

169


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Cimi Elezi prej 23.07.11 22:06

Le te hapim nje numer llogarie per te bler aparatin dhe negativin.
avatar
Cimi Elezi

222


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  A.Angel prej 23.07.11 22:26

Dhe presin ta besojm nje gje te tille . Eshte gjeja me kot qe kam degjuar deri me sot.


Edituar pėr herė tė fundit nga A.angel nė 23.07.11 22:34, edituar 1 herė gjithsej
avatar
A.Angel

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  A.Angel prej 23.07.11 22:28

nitty shkruajti:Avavavavava......me siguri qė po tė lind edhe njė herė tjetėr do t'i dalė ndonjė kuēedėr!!!
Me siguri keshtu do ndodh hahahahah.
avatar
A.Angel

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  maqomaqo3 prej 24.07.11 1:11

sot gjithcka mund te ndodhe ,dhe asgje sme habit .por nqs kjo eshte e vertet atehere gjarpri me 7 koka paraqet fundin e botes ,keshtu qe eshte nje mesazh shume i keq
avatar
maqomaqo3

204


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  mmii prej 24.07.11 1:23

ja fotoja heheheh

avatar
mmii

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  nert prej 24.07.11 14:12

Ne ēfarė adrese e ke marrė kėtė foto, jam shumė kureshtare ta shoh atje,
avatar
nert

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  nitty prej 24.07.11 14:44

nert shkruajti:Ne ēfarė adrese e ke marrė kėtė foto, jam shumė kureshtare ta shoh atje,

O nert mjafton tė shkruash nė images ''snake with 7 heads'' dhe aty ke lloj-lloj kokash gjarprinjėsh,por kjo s'do tė thotė qė ata i ka lindur njė qenie njerėzore.
avatar
nitty

169


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  maqomaqo3 prej 24.07.11 22:52

Kaq naive sa ju skam pare une, gjarper me 2 apo me 3 koka edhe mund te shikojme nga mutacjonet por edhe nga natyra por me 7 koka eshte e pamundur, numri 7 ka shume domethenie dhe sidomos per gjarperinjte .
Ajo foto eshte 100% photoshop, montazh i cilesise se dobet.
avatar
maqomaqo3

204


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Cimi Elezi prej 25.07.11 0:05

Ej maqo je shum kontradiktor.Nga postimi ne postim ke dy shkrime te ndryshme.Je me postimin e pare apo te dytin????????????????
avatar
Cimi Elezi

222


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  maqomaqo3 prej 25.07.11 0:34

jam me te 3-tin hahahahhah ,o cimo pse je kaq i trashe ,postimi i pare eshte per lajmin ndersa i dyti per foton ,ajo foto eshte montim koti ,ta bej une per 3 sekonda kohe ,ke kafshe te duash ti jo me 7 po me 17 koka
avatar
maqomaqo3

204


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Cimi Elezi prej 25.07.11 0:58

Lajmi eshte fantazi fotoja montim.Interpetimi yt i ceket eshte i trashe.
avatar
Cimi Elezi

222


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  nert prej 25.07.11 16:48

Po prandaj e bera ate pyetje se i pashe te gjitha fotot madje njera kishte 10 koka (shifra me e larte) po fotoja qe ishte e lidhur me gruan qe na kishte lindur ate po i kerkoja
avatar
nert

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  gjinkall prej 25.07.11 18:30

Shpresoj te mos jete e vertete perndryshe u frikesova shume
avatar
gjinkall

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 'Kam lindur gjarpėr me shtatė krerė!'

Mesazh  Gerta Gerta prej 26.07.11 18:23

nert shkruajti:Po prandaj e bera ate pyetje se i pashe te gjitha fotot madje njera kishte 10 koka (shifra me e larte) po fotoja qe ishte e lidhur me gruan qe na kishte lindur ate po i kerkoja
ja ku e ke
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTYcNeo_ka8lP9fm6p6SGxGSrBS47CjOSR0rR9TcWc86jItody7Q

Gerta Gerta

PEACE and LOVE

95


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi