Nate me shqetesime!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nate me shqetesime!

Mesazh  Lapsi prej 09.07.11 21:43

Kam nje muaj qe po me ndodh dicka e cuditshme, ngrihem naten nga ora 2 deri ne 3 se nuk me ze gjumi dhe me haet buke.Eshte e cuditshme.
Doja te dija se cfare po me ndodh...
avatar
Lapsi

165


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nate me shqetesime!

Mesazh  diellina prej 10.07.11 1:33

parapregatitje per muajin e agjerimit qe po afron :)))
avatar
diellina

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nate me shqetesime!

Mesazh  TIRAMISU99 prej 04.08.11 13:31

epo ha mire ne drke para se te flesh....se mbase ke boshlleqe....hahahahahhahaha...
avatar
TIRAMISU99

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nate me shqetesime!

Mesazh  Estilen prej 04.08.11 13:59

lapsi shkruajti:Kam nje muaj qe po me ndodh dicka e cuditshme, ngrihem naten nga ora 2 deri ne 3 se nuk me ze gjumi dhe me haet buke.Eshte e cuditshme.
Doja te dija se cfare po me ndodh...

Kjo qenka teme per t'u exploruar,jo shaka....!!! Shko tek ndonje ''fletore'' dhe fillo te ''shkruash'' mor LAPS...se ndoshta aty mund te rehatohesh!

Estilen

974


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi