Femijet dhe jashtetokesoret

Shko poshtė

Femijet dhe jashtetokesoret

Mesazh  Neo prej 06.07.11 12:29

Femijėt dhe jashtėtokėsorėt

Njė seri vizatime tė jashtėtokėsorėve tė bėra nga fėmijėt e kontaktuar.
Gjeni kėto vizatime emocionuese dhe shumė tė tjera, nganjėherė tė komentuara nė faqen http://aliensandchildren.org/
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi