Shqiperia ne 1997

Shko poshtė

Shqiperia ne 1997

Mesazh  bledi1 prej 01.07.11 14:33

Si u hapen depot ??
Kush e organizoi??
Parate e shqiptareve ku vajten??
Nese dikush ka ndonje informacion ta botoje qe me ne fund te mesojme te verteten..
avatar
bledi1

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia ne 1997

Mesazh  rebelisistemit prej 01.07.11 20:20

Illuminati-elita
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia ne 1997

Mesazh  Niko_ prej 10.07.11 12:36

bledi1 shkruajti:Si u hapen depot ??
Kush e organizoi??
Parate e shqiptareve ku vajten??
Nese dikush ka ndonje informacion ta botoje qe me ne fund te mesojme te verteten..

Mjafton tė pyesėsh veten se ē'farė ndodhi mė pas dhe do ti kuptosh ca gjėra. Si u formua U.Ē.K -ja dhe me ē'farė armėsh u armatos ajo? Depot nuk u hapėn, ato thjesht nuk u ruajtėn fare. Ushtarėt dhe oficerėt u larguan dhe i braktisėn ato nė mėshirė tė fatit dhe gjendja doli krejtėsisht jashtė kontrollit.

Niko_

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shqiperia ne 1997

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi