Pse personi qe do nuk te do ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse personi qe do nuk te do ?

Mesazh  gjinkalla0 prej 22.05.11 11:59

A ka ndokush ndonje shpjegim se perse gjithmon at qe e don nuk te don dhe ai qe te don nuk e don?
Jeta e padrejte...
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse personi qe do nuk te do ?

Mesazh  Odin prej 22.05.11 12:11

gjinkalla shkruajti:A ka ndokush ndonje shpjegim se perse gjithmon at qe e don nuk te don dhe ai qe te don nuk e don?
Jeta e padrejte...

Futja nje ritual magjie dhe e sheh se sa te do pastaj.
avatar
Odin

614


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse personi qe do nuk te do ?

Mesazh  Nikolaos prej 22.05.11 13:18

Njė shprehje filozofike thotė: "tė tjerė duam, tė tjerė na duan, me tė tjerė pėrfundojmė". Pėrmbaju shprehjes, nuk ka dashuri absolute. Edhe ato qė janė nuk zgjasin shumė.
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

644


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse personi qe do nuk te do ?

Mesazh  rm prej 07.06.11 8:49

Pse nuk kam ndjenja me burre?
avatar
rm

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi