Magjia te shqiptaret edhe spanjollet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magjia te shqiptaret edhe spanjollet

Mesazh  patrolla prej 14.05.11 1:16

Shqiptaret edhe spanjollet meren me shum me magji ne bote
per fat te keq ashtu ashte un mendoj
ne popullin shqiptar ka nje varijant te vecant HAKMARJA deri ne fund si do qofte ne menyre fizike apo magjike, jena 1 POR PER MAGJIN E ZEZE
avatar
patrolla

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shqiptare dhe Spanjollet meren me shum me magji ne bote

Mesazh  Cimi Elezi prej 14.05.11 2:20

Sbesoj se HAKMARJA ben pjes ne magjin e zeze
avatar
Cimi Elezi

278


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia te shqiptaret edhe spanjollet

Mesazh  Blak Devill prej 14.05.11 9:35

cimi elezi shkruajti:Sbesoj se HAKMARJA ben pjes ne magjin e zeze
e ke gabim ben pjes ne magji te zez pasi te kthehet 3-fish po e praktikove shume
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magjia tek Shqiptaret dhe Spanjollet

Mesazh  Cimi Elezi prej 14.05.11 22:26

Hakmarrja nuk eshte ritual.
avatar
Cimi Elezi

278


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia te shqiptaret edhe spanjollet

Mesazh  Blak Devill prej 14.05.11 22:49

e mora me kuptimin e ritualit
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi