Varfėria

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  gjinkalla. prej 14.08.11 15:53

ky eshte kryetarii turqise eshte iniciuesi per ndihma humanitare ne somali

gjinkalla.

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Venera1 prej 14.08.11 15:55

gjinkalla. shkruajti:ky eshte kryetarii turqise eshte iniciuesi per ndihma humanitare ne somali
E paq me jetė!

Venera1

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  gjinkalla. prej 14.08.11 15:57

amin

gjinkalla.

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  rebelisistemit prej 14.08.11 15:57

Venera1 shkruajti:Me boten katolike ekzistojne shoqata humanitare per te ndihmuar njerez si ky femija lart ne foto. Kryqi i kuq etj. Murgeshat per kete pune jane, per te ndihmuar njerezit ne nevoje. Nene Tereza, katolike, figure boterore, ia kushtoi jeten njerezve te varfer ne Indi. He ku jeni ju myslimanet per bamiresi, ku jeni? Ju vetem dini te terrorizoni!

E GJITHE PASURIA E BOTES ESHTE NE VATIKAN. AI JEP VECSE DISA THERIME PER TE VARFERIT. ESHTE SHUME LARG MESIMEVE TE KRISHTIT,DUHET TI KESH PARE PAPEN DHE KARDINALET NUK LEVIZIN DOT NGA ARI DHE DIAMANTET.AQ SHUME TE NGARKUAR JAN ME TO.

NESE DO TE SHISNIM VATIKANIN,ME LEKET E KESAJ TREGETIE DO ZHDUKNIM VARFERIN.

rebelisistemit

170


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Venera1 prej 14.08.11 16:04

le te jene sa te duan papa dhe kardinali te veshur me ar, por po te them se kisha katolike u ka ndertuar shtepite falas njerezve sidomos ne zonat katolike, por keni inat qe feja juaj nderton vetem xhami sa per t'u falur se per ndihme tjeter as qe behet fjale.

Venera1

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  gjinkalla. prej 14.08.11 16:06

bravo venera,ketu pajtohem,une shume i urrej muslimanet me mjekra qe sillen ketej nga qyteti im,fatkeqsisht ka shume,perse nuk behen te gjithe sikur turqit,qe jane seksi

gjinkalla.

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  rebelisistemit prej 14.08.11 16:07

gjinkalla. shkruajti:bravo venera,ketu pajtohem,une shume i urrej muslimanet me mjekra qe sillen ketej nga qyteti im,fatkeqsisht ka shume,perse nuk behen te gjithe sikur turqit,qe jane seksi

EDHE UNE TE RRUAJTUR E KAM!

rebelisistemit

170


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  gjinkalla. prej 14.08.11 16:09

cncncncncn sa banala qe jeni ju muslimant e gjore

gjinkalla.

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  rebelisistemit prej 14.08.11 16:14

gjinkalla. shkruajti:cncncncncn sa banala qe jeni ju muslimant e gjore

PSE U KEQKUPTOVE !? A SPO FLISJE PER MJEKREN?!

NGA TEME SERIOZE E KTHYET NE LLOGJE KAVAJE DHE ME PERFSHITE EDHE MUA NE VALLE.

JU TERHOQA DISA HERE VEREJTJEN PER TEMEN,POR JO JU PRAP ME THASHETHEME FEMRASH.

UFO MOS IK MOS ME LER VETEM NE MES TE FEMRAVE SE MA HOQEN TRURIN.

rebelisistemit

170


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Nikolaos prej 14.08.11 16:15

gjinkalla. shkruajti:cncncncncn sa banala qe jeni ju muslimant e gjore
Gjinkalla mos nxit debate! Materialet acaruese do te fshihen
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

565


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Cimi Elezi prej 14.08.11 16:54

rebelisistemit shkruajti:

UFO MOS IK MOS ME LER VETEM NE MES TE FEMRAVE SE MA HOQEN TRURIN.
Nqs largohesh ma ler mua mesin se po mpelqeka.hahahahahaha.Mua sme hiqet kollaj truri.hahahahaha.


Edituar pėr herė tė fundit nga cimi elezi nė 14.08.11 17:04, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Ufo prej 14.08.11 16:57

cimi elezi shkruajti:
rebelisistemit shkruajti:

UFO MOS IK MOS ME LER VETEM NE MES TE FEMRAVE SE MA HOQEN TRURIN.
Nqs largohesh ma ler mua mesin se po mpelqeka.hahahahahaha.
hahahaha, e bukur kjo e te dyve..ahahahahaha
avatar
Ufo

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Nikolaos prej 14.08.11 16:59

Ēimi mos na i ngacmo anetaret e rinj se na ikin pastaj
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

565


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Cimi Elezi prej 14.08.11 17:02

O Nikolaos nuk kam per qellim te ngacmoj antaret,desha te sillja pak hare ne kte katrahure.
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Dimitrov Xhunga prej 14.08.11 17:06

Varferia hiqet duke rritur taksat per te pasurit dhe duke i hequr ato per te varferit,kuptohet pasi eshte bere kategorizimi i shtresave.Me fjale te tjera nje shtrese te pasur shoqerore qe perfiton shuma marramendese nuk mund ti vendosesh taksa te njellojta si te nje nepunesi te thjeshte qe me rrogen qe merr nuk mund te perballoje kerkesat me minimale per jetese normale.....
avatar
Dimitrov Xhunga

164


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Venera1 prej 14.08.11 17:10

cimi elezi shkruajti:
rebelisistemit shkruajti:

UFO MOS IK MOS ME LER VETEM NE MES TE FEMRAVE SE MA HOQEN TRURIN.
Nqs largohesh ma ler mua mesin se po mpelqeka.hahahahahaha.Mua sme hiqet kollaj truri.hahahahaha.
A po te pelqen mesi a? ahhahah
avatar
Venera1

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Cimi Elezi prej 14.08.11 17:14

Pse ta mohoj.Me pelqen jasht mase.hahahaha.


Edituar pėr herė tė fundit nga cimi elezi nė 14.08.11 17:15, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Ufo prej 14.08.11 17:15

cimi elezi shkruajti:Pse ta mohoj.Me pelqen jasht mase.
Po mė fshin komentet..beh s'ja vlen ky blog s'bėn..
avatar
Ufo

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Venera1 prej 14.08.11 17:15

cimi elezi shkruajti:Pse ta mohoj.Me pelqen jasht mase.
Fundi eshte me i bukur
avatar
Venera1

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Nikolaos prej 14.08.11 17:21

Ufo shkruajti:
cimi elezi shkruajti:Pse ta mohoj.Me pelqen jasht mase.
Po mė fshin komentet..beh s'ja vlen ky blog s'bėn..
Komentet te kjo rubrike nuk i fshiva une Ufo, une kam fshire vetem temen me te cilen besoj se u sqaruam. Mos m'i lini te gjitha fajet mua pavaresisht qe moderatoret e tjere nuk po ndihen. ketu jemi ne faqen e dyte, shiko mire, komentin tend e ke tek faqja e pare, por tema kryesore shfaqet ne cdo faqe.
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

565


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Cimi Elezi prej 14.08.11 18:06

Venera1 shkruajti: Fundi eshte me i bukur
Sigurisht. Aty shkrin si akullore.
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Varfėria

Mesazh  Ufo prej 14.08.11 18:08

cimi elezi shkruajti:
Venera1 shkruajti: Fundi eshte me i bukur
Sigurisht. Aty shkrin si akullore.
;-);-)
avatar
Ufo

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me mire qeni se sa njeriu

Mesazh  rebelisistemit prej 15.08.11 10:05

Realitet i hidhur. Njeriu bėn gara me Qenin pėr standarde jetėsore mė tė larta..


avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

170


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi