Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  patrolla prej 09.05.11 19:22

MENDOJ SE PO.
KAM PAS MUNDESIN NESE NUK BESONI UA TREGOJ NESE DESHIRON DIKUSH?
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Xhemajl prej 09.05.11 19:53

patrolla shkruajti:MENDOJ SE PO.KAM PAS MUNDESIN NESE NUK BESONI UA TREGOJ NESE DESHIRON DIKUSH?
Mund t'ma tregosh mua?
avatar
Xhemajl

327


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Dilan prej 09.05.11 20:03

ma trego dhe mua
avatar
Dilan

32


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  nitty prej 09.05.11 20:07

TRANSMORFOSANATOMIA

Quhet ky proces nga njė shkrimtar i huaj,me sa kam lexuar unė nė kėtė libėr bėhet fjalė pėr njė homoseksual ku shpirti i tij futet nė trupin e njė femre lezbike dhe anasjelltas.Aty deshira e tyre pėr ndėrrimin e gjinis bėhet realitet,ėshtė shkrim me shumė emocion se si mashkulli kokėulur,i ndjeshėm i pashoqėrueshėm bėhet agresiv,plotė shoqėri dhe njė rrugaē i madh,se si njė femėr agresive rrugaēe dhe e padinjitetshme shėndrrohet nė njė vajzė tė pėrkryer,mashkulli me shpirtin e njė lezbikeje,dhe femra me shpirtin e njė homoseksuali.

Sidoēoft kjo ėshtė vetėm imagjinatė asgjė tjetėr,prandaj mua transformimet e shpirtėrave po mė duket e pamundur pėrveē kėtij librit imagjinitativ.
avatar
nitty

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nitty

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 0:02

nuk behet fjal per liber un s ekam lexua at liber por as homo nuk jam jam krejtsisht normal njeri sikur edhe ju por ket gje me ka hetua dikush qe ka punua ne ate lemi por ska pas fuqij,per kete gje duhet shum forc vecenarisht nese nuk e ke nga natira per mua asht nje gje qe e kam ber ne 3 raste rasti i par ishte me nje shtrig serbijank ajo me tha se nuk mundem me hij ne trup te saj por u mundova shum ishte shum shtire por ja arita qellimit nuk e kishte kjrat si mundesha por e pranoj realitetin njeriu i 2 ishte nga INDONESIA JACARTA nuk ishte aq rend njeriu i 3 ashte nga new york manhattan asht shok im,nuk kam pas nevoj me shum skam desh me dijt shum njerez per ket gje por e vendosa te shoh se ka arsije kjo gje tek njerizt,njeriu si krijes ashte cdo her e pa knaqme edhe ka nevoj per risi cdo here
arben........
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  nitty prej 10.05.11 0:09

patrolla shkruajti:nuk behet fjal per liber un s ekam lexua at liber por as homo nuk jam jam krejtsisht normal njeri sikur edhe ju por ket gje me ka hetua dikush qe ka punua ne ate lemi por ska pas fuqij,per kete gje duhet shum forc vecenarisht nese nuk e ke nga natira per mua asht nje gje qe e kam ber ne 3 raste rasti i par ishte me nje shtrig serbijank ajo me tha se nuk mundem me hij ne trup te saj por u mundova shum ishte shum shtire por ja arita qellimit nuk e kishte kjrat si mundesha por e pranoj realitetin njeriu i 2 ishte nga INDONESIA JACARTA nuk ishte aq rend njeriu i 3 ashte nga new york manhattan asht shok im,nuk kam pas nevoj me shum skam desh me dijt shum njerez per ket gje por e vendosa te shoh se ka arsije kjo gje tek njerizt,njeriu si krijes ashte cdo her e pa knaqme edhe ka nevoj per risi cdo here
arben........

E di qė nuk je homo por nje shkrimtar ashtu e quan kėtė lloj fenomen pra TRANSMORFOSANATOMIA,qė natyrisht ngjarja dhe personazhet e tij janė tė imagjinuar,

Nuk e di mė duket e cuditshme tė jetė e mundur njė gjė e tillė.
avatar
nitty

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ashtu pra

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 0:11

sorry


Edituar pėr herė tė fundit nga patrolla nė 10.05.11 1:33, edituar 1 herė gjithsej
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  nitty prej 10.05.11 0:24

patrolla shkruajti:ra fjala pak si hajgare vetem por evertet ashte se nuk ka arsije me mendua dicka te tille un vete nuk e kam besua nje gje te till mendoja se mos kam lujtun mendsh por nuk isht ashtu ishte ajo qe te thash kam forc qe posedoj,forc qe nuk beleht ose mesohet vetem nga natira nese don krijusi te jep dicka nese jo ashtu metet.
e veret ashte fjala asht per TRANSMORFOSANATOMIA

Se di a guxoj tė them ''ndoshta'',:S:S:S:S:S:S:S
avatar
nitty

185


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A ka mundesi njeriu me an te energjis te hyj ne trup te dikujt tjeter?

Mesazh  Cimi Elezi prej 10.05.11 1:03

Patrolla kur nuk e beson dicka te till perse e ke hapur kete teme?
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

cka thash?>

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 1:05

e besoj por para se te provoja nuk besoja ne ket gje por tash besoj
lexo mir ose un nuk isha i kjart me fal
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar the?>

Mesazh  Cimi Elezi prej 10.05.11 1:21

Patrolla per te lexuar lexoj shum mire dhe lexoj shum dhe po te vesh re shkrimet e mia ose me sakt pergjigjet jan koherente per momentin
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ashtu pra un jam fajtor

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 1:24

u desh me shkrujt me mire cfar po foli por sikur edhe un t kisha lind ne shqiperi ose ne kosov do folsha pa problem
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E pra gabim.

Mesazh  Cimi Elezi prej 10.05.11 1:35

Patrolla nuk te gjykova per menyren e te shprehurit ne gjuhen shqipe per mua mjafton Shqiponja qe na bashkon. E kisha fjalen thjesht per temen
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

vertet

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 1:43

ashtu ashte shqiponja po na bashkone shum sakt po gabimet na largojn mes veti
ndegjo:behet fjal per gje qe edhe vet dikur se kam besua por tash e besoj se mundem me hij ne trup t dikujt tjeter e them se e kam ber 3 here nje gje te tille nuk them 100 apo 10000 her vetem 3 here skam pas nevoj perse me be at gje,sedi sa do me kuptosh nuk kam desh me dijt njeri per arsije se kto gjera jan te kobshme donjehere mund te vjen rasti te takosh njerez te pa deshiuar asoj lloj njerz qe po thua ty shqiponja na bashkon ka njerez qe jan ne burg ose njerez qe bojn zullum ne popull ato njerez nuk na bashkojn vetem na largojne kam fjalen se ka gjera ne bot ku nuk ka nevoj me dit me se shumti se 1 person ne ket rast mora guximin edhe shkrujta ae tem qe desha edhe i permbahem asaj,nese nuk beson ather sedi sesi te veproj ke mendimin tand
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shum e vertet.

Mesazh  Cimi Elezi prej 10.05.11 2:00

Patrolla gabimet e njerezve falen kurse faji eshte i denushem. Sa per mendimin tend une personalisht e respektoj.
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

u lodhe pak por arite te me kuptosh

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 2:03

flm,
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nuk jam lodhur.

Mesazh  Cimi Elezi prej 10.05.11 2:14

Qe te hysh ne debat per nje tem te caktuar duhen detaje.Une te kuptoj per mendimin tend por tema zhvillohet me detaje.flm juve.
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gje qe nuk ka shpjegim

Mesazh  patrolla prej 10.05.11 2:20

asht gje qe ska shpjegim shpjegohet vetem LIVE mes 2 personave
athere e kupton se si ngjan kjo gje qe mndem me be,por me mire mos me u pershtat ketire gjerave se jan gjera te rezikshme vecanarisht per njerzit qe nuk e njohin ate energjij
avatar
patrolla

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cdo shkak e ka nje shpjegim.

Mesazh  Cimi Elezi prej 10.05.11 2:32

Me njohjen e rrezikut itakon personit te dyte per te vendosur qe te njohin ate lloj energjie.
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  ambripelinku prej 03.07.11 1:57

per kyt gja.... kam degju pak ... po nuk mund te jap ndoj inf shum te sakt.... ba me mujt me hedh pak ma shum drit ne perendit e fiseve Maja .... gjen dicka.... egziston nje perendi qe ban shkembimin e shpirtrave.... bile kyt gja e kan ba edhe ne nji film.... pe per emrin nuk jam i sigurt .... kush asht i interesum mundet me gjet dica ne baz te ksaj qe thash.... :DDD
avatar
ambripelinku

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh  nert prej 03.07.11 13:24

Me falni mua por meqe keni thene se e keni provuar 3here te hyni ne trupin e dikujt tjeter a mund te na jepni me shume inforacion ne lidhje me kete, si keni hyre, cfare keni ndjere, pasi ju thoni se keni hyre ne trupin e dikujt tjeter dhe ne mos gaboj une e kam kuptuaar se te dy palet kane qene te gjalle, nuk behet fjale per nje fenomen i pushtimit te tupit nga nje shpirt ne rastin e homoseksualeve ( meqe ra fjale nje teme per tu diskutuar a jane hoseksualet nje trup i pushtuar nga nje shpirt, besoj se u zgjidh enigma e homoseksualeve ). Nejse te mos dalim nga tema jone do te doja te dija dicka me shume te ndanit ekseriencen tuaj me ne ???
avatar
nert

127


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje !

Mesazh  Nois prej 19.08.11 1:28

Jam shume i interesuar te di se si mund te hysh ne trupin e dikujt tjeter,,,,kush mund te ma tregoj?
avatar
Nois

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  maqomaqo3 prej 19.08.11 3:20

patrolla a mund te hysh ne trupin e obames ? ti nuk e nis nga zanafilla por nga fundi i filmit ,ku ja ke aritur qellimit dhe ke hyre ne trupin e dikujt ? ne te besojme por na trego si ja arite ketij qellimi ? ku ta dim ne se di nuk ke pare ndonje film dhe po e tregon ketu
avatar
maqomaqo3

230


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

un e besoj ket njeri PATROLLA

Mesazh  xxl prej 13.09.11 1:12

kam pas rast ta takoj e vertet ashte krejt cka fol ne trupin tim ka hij un jam aj personi cilen e pershkrujti patrolla.kam nevoj ta takoj me ndimon kush ju lutem?
avatar
xxl

patrolla_mkd@hotmail.com
.................................................

38


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Cimi Elezi prej 13.09.11 10:39

xxl shkruajti:kam pas rast ta takoj e vertet ashte krejt cka fol ne trupin tim ka hij un jam aj personi cilen e pershkrujti patrolla.kam nevoj ta takoj me ndimon kush ju lutem?
Ka muaj qe eshte larguar,nuk e di se per ku,vetem kaq sa di mund te them eshte nga Maqedonia.
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh  valentinaa prej 03.10.12 11:39

patrolla shkruajti:MENDOJ SE PO.
KAM PAS MUNDESIN NESE NUK BESONI UA TREGOJ NESE DESHIRON DIKUSH?
Kisha dashur te dije kete energji nese mund te ma tregosh ne Add: valentinadalipi@live.com mundesisht
Faleminderit per mirkuptimin
avatar
valentinaa

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershndetje

Mesazh  xxl prej 04.10.12 1:04

un jam aj person nga maqedonia por ate adres me kan blokuar
avatar
xxl

patrolla_mkd@hotmail.com
.................................................

38


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

....adresa im ishte

Mesazh  xxl prej 04.10.12 1:05

adresa ime ishte
patrolla
per cfar keni nevoj?
avatar
xxl

patrolla_mkd@hotmail.com
.................................................

38


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

patrolla_mkd@hotmail.com

Mesazh  xxl prej 04.10.12 1:10

patrolla_mkd@hotmail.com........kjo ashte adresa ime per TRANSFORMER ANATOMIN
avatar
xxl

patrolla_mkd@hotmail.com
.................................................

38


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Cimi Elezi prej 04.10.12 2:28

xxl shkruajti:patrolla_mkd@hotmail.com........kjo ashte adresa ime per TRANSFORMER ANATOMIN
Do te thuash qe je patrolla???????
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

po cimo

Mesazh  xxl prej 05.10.12 0:30

un jam
avatar
xxl

patrolla_mkd@hotmail.com
.................................................

38


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Cimi Elezi prej 05.10.12 0:34

n
cimi elezi shkruajti:
xxl shkruajti:kam pas rast ta takoj e vertet ashte krejt cka fol ne trupin tim ka hij un jam aj personi cilen e pershkrujti patrolla.kam nevoj ta takoj me ndimon kush ju lutem?
Ka muaj qe eshte larguar,nuk e di se per ku,vetem kaq sa di mund te them eshte nga Maqedonia.
Po ky kush eshte atehere se po na dalin dy patrolla??????????????????????
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Cimi Elezi prej 05.10.12 0:49

xxl shkruajti:un jamcimi elezi shkruajti:n
cimi elezi shkruajti:
xxl shkruajti:kam pas rast ta takoj e vertet ashte krejt cka fol ne trupin tim ka hij un jam aj personi cilen e pershkrujti patrolla.kam nevoj ta takoj me ndimon kush ju lutem?
Ka muaj qe eshte larguar,nuk e di se per ku,vetem kaq sa di mund te them eshte nga Maqedonia.
Po ky kush eshte atehere se po na dalin dy patrolla??????????????????????
avatar
Cimi Elezi

251


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ane te energjise te hysh ne trup te tjetrit

Mesazh  Arb prej 05.10.12 15:34

A-ha, tash e kuptuam patrolla! Dmth ti je i afte qe te futesh ne trupine nje personi, pra nje her ishte personi patrolla, tash je personi xxl...:-P
avatar
Arb

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi