SUFISTE

Shko poshtė

SUFISTE

Mesazh  Neo prej 09.05.11 0:36

Muzika sufi ėshtė njė mėnyrė e natyrshme pėr tė arritur hyjnoren.

Dervishi sillet nė vetvete, njė dorė tė shtrirė drejt Universit dhe tjetrėn nė tokė. Pėrshpejtimi i rrotullimit tė tij shkakton njė ekstazė dhe njė pėrvojė tė thellė shpirtėrore.

Rrotullimi i Dervishit simbolizon lėvizjet e elektroneve dhe planeteve.
Edituar pėr herė tė fundit nga Neo nė 01.11.15 21:31, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SUFISTE

Mesazh  Neo prej 30.10.11 0:07avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Yanni - Love is All

Mesazh  galdim prej 26.11.11 22:20

avatar
galdim

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SUFISTE

Mesazh  Neo prej 26.09.13 21:52

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SUFISTE

Mesazh  Neo prej 17.04.14 13:58

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SUFISTE

Mesazh  Neo prej 23.03.15 22:13

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SUFISTE

Mesazh  Neo prej 01.11.15 21:34

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SUFISTE

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi