GOTIKE

Shko poshtė

GOTIKE

Mesazh  Neo prej 08.05.11 14:09

Muzike Gotike

Ne ju rekomandojmė njė listė tė ndryshme nga bota e muzikės ... ju zgjidhni dhe dėgjoni atė qė ju pėlqen ...

Edituar pėr herė tė fundit nga Neo nė 14.05.15 23:37, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GOTIKE

Mesazh  Neo prej 29.05.12 21:21

Rosa Crux - Vallėzimi i Tokės

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi