Ritual - per te rene nga pesha

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual - per te rene nga pesha

Mesazh  CrazyGirl prej 06.05.11 13:02

Pershendetje..Desha te dija nje magji per te rene nga pesha..Kam provuar cdo lloj diete por nuk ia kam dale mbanee..Ju lutem me thoni nje ritual ose magji qe te bie nga pesha.. Ju lutem shume
avatar
CrazyGirl

17


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si te biesh nga pesha

Mesazh  King prej 06.05.11 15:27

CrazyGirl shkruajti:Pershendetje..Desha te dija nje magji per te rene nga pesha..Kam provuar cdo lloj diete por nuk ia kam dale mbanee..Ju lutem me thoni nje ritual ose magji qe te bie nga pesha.. Ju lutem shume

Pershendetje shumica nga antaret qe vizitojne kete forum kane nje bindje se me magji arrihen te gjitha por eshte mire qe te mos mendojne ēdo here vetem per magji dhe te mendojme se magjia do ti bej gjerat me te lehta dhe ti arrish gjithe te mirat qe do.

Sa per pyetjen tende do tju sygjeroja te kerkonit ndihmen e nje hipnotizuesi besoj se do tju ndihmonte shume.
avatar
King

46


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - per te rene nga pesha

Mesazh  Blak Devill prej 06.05.11 21:06

se kuptoj pse doni me perdor vetem magjin ne gjithcka
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - per te rene nga pesha

Mesazh  Xhemajl prej 06.05.11 21:31

blak devill shkruajti:se kuptoj pse doni me perdor vetem magjin ne gjithcka
Sepse mendojn se eshte menyra me e leht per te arritur diqka.
avatar
Xhemajl

382


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - per te rene nga pesha

Mesazh  nitty prej 06.05.11 23:32

Si nuk e kuptoni qė po tė kishim pėrfitim diēka nga magjia tė gjithė do ta pėrdornim pėr ti arritur qėllimet dhe synimet tona,unė mendoj qė puna ėshtė e vetmja magji qė arrin gjithēka.
avatar
nitty

243


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - per te rene nga pesha

Mesazh  Blak Devill prej 07.05.11 9:37

nitty shkruajti:Si nuk e kuptoni qė po tė kishim pėrfitim diēka nga magjia tė gjithė do ta pėrdornim pėr ti arritur qėllimet dhe synimet tona,unė mendoj qė puna ėshtė e vetmja magji qė arrin gjithēka.
Sepse jo te gjithe e kane ate mundesi qe ta perdorin te gjithe, te disa nuk funksionon asgje.
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - per te rene nga pesha

Mesazh  nitty prej 07.05.11 20:55

Pėrsėri edhe njė koment i fshirė.

Ju lumtė s'mė mbetet gjė tjeter se ēfarė t'ju them komentfshirėsve!
avatar
nitty

243


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi