Ritual - duke te kerkuar para borxh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual - duke te kerkuar para borxh

Mesazh  lexo... prej 03.05.11 12:09

A mund te kem nje pergjigje nese mund te te bej magji duke te kerkuar leke borxh..
Si mund ta bej nese po dhe si te ruhemi nese e kane bere si mund ta heqim.. ju lutem nje pergjigje..

lexo...

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - duke te kerkuar para borxh

Mesazh  Blak Devill prej 07.05.11 22:21

KALI I TJETRIT TE LE NE MES TE UDHES
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi