Perbindeshi me shume forma

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Perbindeshi me shume forma

Mesazh  kalideris prej 26.04.11 23:10

Nje Perbindesh qe ndryshon formen e tij po shqeteson prej 1 muaji banoret e Steytlerville ne Afriken e Jugut.

Shefi i policise se zones eshte shprehur se perbindeshi eshte pare dy here gjate mbremjes te se dieles.

Sipas nje banori, ai ne fillim u shfaq si nje burre pa koke dhe me pas u shnderrua ne nje qen te madh.

Me tej, krijesa e cuditshme eshte pare nga persona te tjere ne formen e nje majmuni para se te zhdukej.

Policia e Steytlerville ka marre lajmerime javen e kaluar nga banore te tjere te zones per nje perbindesh i cili ndryshonte forme sa here qe e shikoje.

Policia ka pranuar te ndjeke kete ceshtje vetem nese banoret i sjellin nje foto te ketij perbindeshi.
avatar
kalideris

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi