Ritual - nese me do ai/ajo?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  gjinkalla0 prej 25.04.11 8:50

Hej a e din dikush,ndonje ritul si ta dij a me do nje person apo jo edhe ta dij a ka dashnore?
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  evetar zeqiri prej 25.04.11 17:07

nuk ka as ni menyr me dit njeriu vet per keto gjera vetem Zoti gjeneshanehu i din kto sende faleminderit per mirkuptim

evetar zeqiri

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  Nikolaos prej 25.04.11 23:02

gjinkalla shkruajti:Hej a e din dikush,ndonje ritul si ta dij a me do nje person apo jo edhe ta dij a ka dashnore?
Ē"eshte kjo pyetje qesharake he burre i dheut? Kujt po i drejtohesh keshtu?
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

644


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  gjinkalla0 prej 26.04.11 8:52

Nikolas nuk ka pyetje pa lidhje ne jete,por ka vetem pergjigje pa lidhje sikurse kjo e juaja
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  Fatoni prej 27.04.11 18:08

Nese don me dit a te don a jo, nese nuk keni kontakt dhe veren e degjon nga te tjeret interesim se pyet per ty ATEHERE te do, nese jo atehere JO, e nese keni kontakt dhe ne momente te caktuara e ben nevrik te ndihet dhe nuk reagon tej mase ndaj teje atehere te do.
Kaq mund te behet ne keto gjera, nuk ka rituale ..mos beso ne gjithēka se mund te kete ritual per cdo gje ne kete bote.
avatar
Fatoni

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  Pink prej 28.04.11 2:27

gjinkalla shkruajti:Hej a e din dikush,ndonje ritul si ta dij a me do nje person apo jo edhe ta dij a ka dashnore?
Te humbasesh kohe duke kerkuar ritual kur fare thjesht mund ta pyesesh personin qe te intereson nese te do apo nese ka te dashur,te kursen dhe kohen dhe eshte shume me efikase besoi se sa nje ritual.Ky termi dashnore shume i vulgarizuar me duket sidomos ne ditet e sotme.Pastaj nese ke nje lidhje me kete person dhe dyshon ne dashurin e tij dhe mbi te gjitha ne besnikerin e tij, atehere linde pyetja pse dreqin rri akoma me te.Nje lidhje nuk bazohet ne dyshime apo trathti por ne dashuri mes te dyve.Ne kete rast mund te them qe dyshimet e kane mbytur dashurin dhe vendin e ka zene posesiviteti.
avatar
Pink

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  dashmir* prej 04.05.11 22:33

ti si ne ket dunja je i humbur si ne dunjan tjeter dhe shum mir duet te dish se ku e ke vendin
avatar
dashmir*

“The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.”


50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - nese me do ai/ajo?

Mesazh  gjinkalla0 prej 10.05.11 19:39

Dashmir per ke e keni fjalen se asgje spo kuptoj
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese me do ai/ajo?

Mesazh  Cimi Elezi prej 15.05.11 2:36

Ndiq emocionet e zemres me kthjedhtesin e mendjes dhe gjykim te shendosh.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi