Ritual Pėr tė gjetur punė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 24.04.11 22:35

Magjia eshte e bardhe

Kur tė bej depilimin hėna

2 Trėndafila tė bardhė
1 qese lecke
1 pijate
pak ujė tė Shenjtė ( tė marre nga njė kishė)


Rituali
Vendos 2 trėndafilat e bardhė nė pijate me ujin e shenjte edhe merrni ato e vendosni poshte shtratit tuaj (krevatit pra) leni per tre dite aty pastaj merrni tréndafilat edhe hidhni ujin e shenjte ne uje normal futi trendafilat ne qese lecke edhe mbaj ato ne xhep ose ne ēante edhe pasi te keni gjetur nji pune .

kujdes pra kjo duhet ber kur te bej depilimin hena


Edituar pėr herė tė fundit nga toni_bbb2000 nė 11.10.11 1:15, edituar 2 herė gjithsej
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  gjinkalla0 prej 24.04.11 22:39

pershendetje qka eshte depilimi i henes?
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 24.04.11 22:49

gjinkalla shkruajti:pershendetje qka eshte depilimi i henes?

shiko se tani kam vendosur nji foto klm shoku bye
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  gjinkalla0 prej 24.04.11 22:52

aha ne themi hena e re
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  FloriArgjend prej 30.04.11 18:17

'depilimi i henes' eshte nje fjale absurde dhe ofenduese......
'waxing moon' perkthehet jo depilimi henes por ''periudha kur hena eshte ne rritje.''''
avatar
FloriArgjend

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 30.04.11 19:32

FloriArgjend shkruajti:'depilimi i henes' eshte nje fjale absurde dhe ofenduese......
'waxing moon' perkthehet jo depilimi henes por ''periudha kur hena eshte ne rritje.''''

fjala depilim nuk esht absurde po esht fjala qé vjen nga gramatika pra duhet folur me gramatike , se ashtu si thu ti kemi disa menyra per te then kyt fjale ja nji nga keto esht edhe fjala hena e re ose kjo qe thu ti hena ne rritje por po e perseris me gramatik shkruhet depilim me korrigjoni ne qofte se jam gabim , edhe per ta bere ma te qarte kam vendosur foton
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ritual per te gjetur pune

Mesazh  Cimi Elezi prej 15.05.11 1:42

Cdo te thot depilim.Per kete mund te pyesesh vajzat qeshkojn ne sallonet e bukurise
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

futja kot

Mesazh  falcon kinght prej 26.06.11 16:30

kisha e ndalon magjine
avatar
falcon kinght

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  LaNi prej 26.06.11 16:33

Nuk pate efekt Mu me dul e kunderta me prejashtuan prej punes
avatar
LaNi

65


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tung

Mesazh  666666 prej 26.06.11 17:00

peshendetje qka osht qese leck spkegoma me teper se dua ta provoj abon perdori uj tjeter se kishe afer skena
ok spkegoma me teper ju pershendes
avatar
666666

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 26.06.11 18:14

666666 shkruajti:peshendetje qka osht qese leck spkegoma me teper se dua ta provoj abon perdori uj tjeter se kishe afer skena
ok spkegoma me teper ju pershendes


QESE LECKE ESHT NJI QESE E BERA NGA RROBAT EDHE UJI DUHET TE JETE I BEKUAR
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 26.06.11 18:19

falcon kinght shkruajti:kisha e ndalon magjine

UNE NUK JAM TU THANE E NDALON APO E LEJON , PO THASH UJI DUHET MARRE NGA KISHA
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 26.06.11 18:22

LaNi shkruajti:Nuk pate efekt Mu me dul e kunderta me prejashtuan prej punes

shoku lani te isha lutur mos te shkruash kot edhe flm per mirkuptimin
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  gjinkalla3 prej 26.06.11 20:59

Per pune te ndershme vetem lutju zotit dhe ai te ndihmon,ritualet dhe magjite jane satanike
avatar
gjinkalla3

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  nitty prej 26.06.11 21:03

gjinkalla3 shkruajti:Per pune te ndershme vetem lutju zotit dhe ai te ndihmon,ritualet dhe magjite jane satanike

Zt.Ateist,askush nuk tė pyeti gjė?
avatar
nitty

243


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  LaNi prej 26.06.11 21:24

toni_bbb2000 shkruajti:
LaNi shkruajti:Nuk pate efekt Mu me dul e kunderta me prejashtuan prej punes

shoku lani te isha lutur mos te shkruash kot edhe flm per mirkuptimin


Me nder qofsh per mirkuptimin kuptimi yt ke i pa kuptimit per ate thash . me me spjeguar edhe niher botekuptimin e kesaj tė pakuptimtėsavatar
LaNi

65


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  toni_bbb2000 prej 26.06.11 21:52

LaNi shkruajti:
toni_bbb2000 shkruajti:
LaNi shkruajti:Nuk pate efekt Mu me dul e kunderta me prejashtuan prej punes

shoku lani te isha lutur mos te shkruash kot edhe flm per mirkuptimin


Me nder qofsh per mirkuptimin kuptimi yt ke i pa kuptimit per ate thash . me me spjeguar edhe niher botekuptimin e kesaj tė pakuptimtės

lani kuptimi edhe pa kuptimi jan vella e moter keshtu qe duhet ta kuptosh flm edhe nji here ju pershendes te gjithve
ah se desha harrova edhe nji gje ska asgja te keqe te besh pak fat me kyt ritual ose me rituale te tjera
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  666666 prej 27.06.11 1:22

aha spo e kuptoj ktu se pari morim 2 trandafilat o qesim ne pijat me ujin e shejt se bashku penihere dhe lihen posht shtartit 3 dit masandej i futim ne ni (qeseleck)a duhet te het material qfardo nghyre
avatar
666666

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  Cimi Elezi prej 27.06.11 1:30

gjinkalla3 shkruajti:Per pune te ndershme vetem lutju zotit dhe ai te ndihmon,ritualet dhe magjite jane satanike
Beso ne forcen e kraheve kthjelltesin e mendjes dhe sinqeritetin e zemres.
avatar
Cimi Elezi

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  Blak Devill prej 27.06.11 12:13

gjinkalla3 shkruajti:Per pune te ndershme vetem lutju zotit dhe ai te ndihmon,ritualet dhe magjite jane satanike
Mos fol kot sipas teje nese une i kerkoj mbrojtje nje kriese te mire si engjejt dhe kryej per kete nje ritual i bie qe engjelli te jete ne krah te satanit ose ndonej rite qe ka lidheje me gjera te mira i be eshte satanik kur ne ate rit permend fjalen ADONAI[zoti] po kur nuk di gje rreth ketyre mos fol kot ne kete rit per me teper perdoret dhe uji i bekuar
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  stessa prej 05.10.11 15:49

LaNi shkruajti:Nuk pate efekt Mu me dul e kunderta me prejashtuan prej punes

po ti cpate qe e perdore, ti paske qene ne pune. ajo thote se behet kur je pa pune, ctu desh ty, s'kishe ndonje pune me interesante per te bere ti...
avatar
stessa

50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

verteta del ne shesh

Mesazh  amarildo ridi prej 15.01.16 18:51

Po kur don qe te sigurosh leku me dy pun cne cenke ti te bosh magji. dhe te perjashtojn nga pun kshu i bje me perjashtu truni mendjen. 0.o
stessa shkruajti:
LaNi shkruajti:Nuk pate efekt Mu me dul e kunderta me prejashtuan prej punes

po ti cpate qe e perdore, ti paske qene ne pune. ajo thote se behet kur je pa pune, ctu desh ty, s'kishe ndonje pune me interesante per te bere ti...
avatar
amarildo ridi

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  The Punisher prej 16.01.16 2:52

Ndonje magji per te parashikuar ndeshje sportive a dini ???? hahahahhahah .Duhet bashkepunim me disa njerez se si ide e kam zbuluar vete qe shume vite me pare si behet
avatar
The Punisher

168


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje magji terheqese ....?

Mesazh  amarildo ridi prej 16.01.16 11:22

Mund te ket nje magji te till por do te dish ta praktikosh shpejt pa te pa njeri po te zuri dhe kamra je i djeg nga boydiguardet rpst ridi


The Punisher shkruajti:Ndonje magji per te parashikuar ndeshje sportive a dini ???? hahahahhahah .Duhet bashkepunim me disa njerez se si ide e kam zbuluar vete qe shume vite me pare si behet
avatar
amarildo ridi

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  Hades prej 25.01.16 14:51

Hahahha mjer ky forum qe nuk e kupton ĒKA dmth magjia disa persona ketu.
avatar
Hades

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te gjetur pune...

Mesazh  Immortal Vampire prej 07.02.16 17:56

"Magjia" ne kete forum, nuk sqarohet 1here me vete, pale te thuhen ritualet si duhen. Edhe ato qe shkruhen (qe kuptohet kane gabimet e tyre); kundershtohen dhe ofendohen publikisht. Nuk e kuptoj si lejohen fetaret dhe perhapin dokrrat e tyre...

avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

139


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Pėr tė gjetur punė

Mesazh  The Punisher prej 09.02.16 23:10

amarildo ridi shkruajti:    Mund te ket nje magji te till por do te dish ta praktikosh shpejt pa te pa njeri po te zuri dhe kamra je i djeg nga boydiguardet  rpst       ridi


The Punisher shkruajti:Ndonje magji per te parashikuar ndeshje sportive a dini ???? hahahahhahah .Duhet bashkepunim me disa njerez se si ide e kam zbuluar vete qe shume vite me pare si behet
cafr magjie na qenke kjo ? na e trego
avatar
The Punisher

168


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi