Ritual per te ec pa u lodhur

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  toni_bbb2000 prej 24.04.11 16:56

Kujdes magjia eshte e zeze

per te ecur pa u lodhur duhet bere kyt me poshte

SHKRUANI nė tre bileta (letra pra) , Gaspar, Melchior, Balthazar.
avatar
toni_bbb2000

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  nitty prej 24.04.11 17:01

toni_bbb2000 shkruajti:Kujdes magjia eshte e zeze

per te ecur pa u lodhur duhet bere kyt me poshte

SHKRUANI nė tre bileta (letra pra) , Gaspar, Melchior, Balthazar.

Hap njė temė tė re dhe vendosi kėto magjit tuaja tė gjitha sė bashku sa na u shpif forumi me magji pakuptim te paktėn tė ketė nje vend pėr kėto gjėra.
avatar
nitty

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  toni_bbb2000 prej 24.04.11 17:05

po ēke ti o njeri i mire qe bahesh me nerva pa patur nevoj po nuk te ban kush me zort ti shikosh
mos kliko se nuk i shikon bye.
avatar
toni_bbb2000

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  nitty prej 24.04.11 17:17

toni_bbb2000 shkruajti:po ēke ti o njeri i mire qe bahesh me nerva pa patur nevoj po nuk te ban kush me zort ti shikosh
mos kliko se nuk i shikon bye.

Po unė nuk jam si ty ''magjistar'' ti kuptoj kėto gjėra hė pra mi pėrkthe kėto fjalėt Gaspar, Melchior, Balthazar,zt magjistar,ndoshta mė largohet monotonia e kėsaj teme.
avatar
nitty

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  Magic-0ne-one prej 24.04.11 21:45

toni_bbb2000 shkruajti:Kujdes magjia eshte e zeze

per te ecur pa u lodhur duhet bere kyt me poshte

SHKRUANI nė tre bileta (letra pra) , Gaspar, Melchior, Balthazar.


Hera par qe degjoj per ket magji
avatar
Magic-0ne-one

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  LaNi prej 26.04.11 19:56

edhe une pajtohem me niityn hape nje rubrik apo nje Titull

Magjiat nga Unė dhe publikoj gjitha me nje vend.
avatar
LaNi

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual per te ec pa u lodhur

Mesazh  Indri prej 31.01.14 21:57

keto letra i man ne xhep apo cfar
avatar
Indri

MONOM

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi