Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  toni_bbb2000 prej 24.04.11 15:38

kujdes kjo magjia asht e zeze

1-sot do ju tregoj kete magji qe esht per te fituar ne te gjitha lojrat .

2- SHkruani keta emra ashtu siē i shikoni ketu edhe mbajeni ate me vedin.

+ Ibel + Laber + Chabel + Habet +Rabel
avatar
toni_bbb2000

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  maqomaqo3 prej 26.04.11 1:46

O TONI PO IK RE SE LE NAM ME KTO MAGJIRA KOTI .CFARE MAGJISH JAN KTO TI AS NUK I SHPJEGON TE PAKTEN ,NE FORUMI I MAGJIVE PERVEC MAGJISTARIT ASNJE TJETER NUK ESHTE I TILLE . TE GITH I PERKTHENI NGA ANGLISHTJA OSE I KENI TE LEZUARA . E BERA KTE MAGJINE TENDE DHE LASHE 50 EURO PO IK SE TERS ME VAJTI HAHAHAH
avatar
maqomaqo3

258


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  toni_bbb2000 prej 26.04.11 13:39

o maqo mos u merzit per 50 euro se njerzit humbin me 5000 euro edhe nuk merziten pastaj ti pyet se forumi per kyt pune esht ba bye maqo lol
avatar
toni_bbb2000

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Blak Devill prej 26.04.11 16:03

maqomaqo3 shkruajti:O TONI PO IK RE SE LE NAM ME KTO MAGJIRA KOTI .CFARE MAGJISH JAN KTO TI AS NUK I SHPJEGON TE PAKTEN ,NE FORUMI I MAGJIVE PERVEC MAGJISTARIT ASNJE TJETER NUK ESHTE I TILLE . TE GITH I PERKTHENI NGA ANGLISHTJA OSE I KENI TE LEZUARA . E BERA KTE MAGJINE TENDE DHE LASHE 50 EURO PO IK SE TERS ME VAJTI HAHAHAH

ne fakt sic thu ti asht te perkthyera i kemi po ik mos fol kur sdi gje
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  nitty prej 26.04.11 17:00

toni_bbb2000 shkruajti:kujdes kjo magjia asht e zeze

1-sot do ju tregoj kete magji qe esht per te fituar ne te gjitha lojrat .

2- SHkruani keta emra ashtu siē i shikoni ketu edhe mbajeni ate me vedin.

+ Ibel + Laber + Chabel + Habet +Rabel

Kjo magjia jote e stėrkeēur ēfarė garancioni na jep?
avatar
nitty

207


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Blak Devill prej 26.04.11 19:16

nitty shkruajti:

Kjo magjia jote e stėrkeēur ēfarė garancioni na jep?
provojeni njehere ne lojra pa gje pastaj ne lojra te tjera
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Magic-0ne-one prej 26.04.11 19:48

toni_bbb2000 shkruajti:kujdes kjo magjia asht e zeze

1-sot do ju tregoj kete magji qe esht per te fituar ne te gjitha lojrat .

2- SHkruani keta emra ashtu siē i shikoni ketu edhe mbajeni ate me vedin.

+ Ibel + Laber + Chabel + Habet +Rabel


Pse ja fut kot o toni ti per me shume nuk di domethenjien e ketyre emrave
pastaj na thuaj demet qe na ben na trego rreth kesaj pak ti thjesht e ke shkruar !
avatar
Magic-0ne-one

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Magic-0ne-one prej 26.04.11 19:55

blak devill shkruajti:
provojeni njehere ne lojra pa gje pastaj ne lojra te tjera


Black DEVIL mos beso se e ka gjet ne net ky
avatar
Magic-0ne-one

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  nitty prej 26.04.11 22:26

blak devill shkruajti:
provojeni njehere ne lojra pa gje pastaj ne lojra te tjera

Aq naivė tė dukem unė sa qė tė tentoj njė gjė tė tillė!

Jo mė,jo unė nuk i preferoj lojėrat pokeri,desha qė ta kemi njė lloj argumenti dhe njė lloj logjike pėr kėtė magjinė (tė paktėn tė na duket reale) se unė kėto magjira nuk i besoj.
avatar
nitty

207


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E KAPA

Mesazh  exxtreme prej 17.05.11 4:38

Bravo funksionoi ke un kjo gje me 1 euro kapa pese 7 sa per prov. emrat nuk i shkrujta por i lexova dhe rezultoi pozitive POR>>>>

me tregoi Ai puntori se apexi ishe 18000 euro Plus
ka LOGJIKE QE I JEP 250 EURO PER LOJTARET A PO.??
avatar
exxtreme

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  toni_bbb2000 prej 17.05.11 11:15

exxtreme shkruajti:Bravo funksionoi ke un kjo gje me 1 euro kapa pese 7 sa per prov. emrat nuk i shkrujta por i lexova dhe rezultoi pozitive POR>>>>

me tregoi Ai puntori se apexi ishe 18000 euro Plus
ka LOGJIKE QE I JEP 250 EURO PER LOJTARET A PO.??

exxtreme do te them pa tallje shum njerz e kan provu edhe kan fitu keshtu qe kush don e provon kush nuk don le mos ta provoj ishalla fitoni te gjith ju
avatar
toni_bbb2000

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Magic-0ne-one prej 18.05.11 16:12

toni_bbb2000 shkruajti:

exxtreme do te them pa tallje shum njerz e kan provu edhe kan fitu keshtu qe kush don e provon kush nuk don le mos ta provoj ishalla fitoni te gjith ju


- O toni_bbb2000 atė addres me emrin exxtreme ndoshta e ke hapur ti , po pse mua nuk me funksionon dhe nese i ka funksionuar dikujt le te tregon
avatar
Magic-0ne-one

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  toni_bbb2000 prej 18.05.11 21:51

Magic-0ne-one shkruajti:

- O toni_bbb2000 atė addres me emrin exxtreme ndoshta e ke hapur ti , po pse mua nuk me funksionon dhe nese i ka funksionuar dikujt le te tregon

hey magic one nuk jam une aj qe thu ti te siguroj per kyt gja keshtu mund te pyesesh edhe adiministratoret ose moderatoret , mos i merr keshtu gjerat se mu nuk me intereson te bej trillime te tilla bye
avatar
toni_bbb2000

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Lito prej 13.08.12 21:28

A osht pernime s eune luj shum aparata..
avatar
Lito

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.

Mesazh  3rion11 prej 08.11.12 16:32

me rop shpie funksionon , me bet 5 po luaja i shkrova ne 1 leter ato fjalet dhe po i lexoje me ze t ulet dhe mbas 5-6 hapjesh futi tabllo rrushi ,,,, mbase mund t kete qen ky rituali mbase jo
avatar
3rion11

hahahaha

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  The Punisher prej 08.11.12 23:27

http://magiedelenvotement.blogspot.com/2012/02/pour-gagner-au-jeu-ou-la-loterie.html
avatar
The Punisher

140


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Ciroi82 prej 09.11.12 8:09

ca demesh ka nese e perdor kete?????
avatar
Ciroi82

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

62

Mesazh  edison hasa prej 26.06.13 21:34

115
avatar
edison hasa

cun i mir

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hahhahahahahahah

Mesazh  albert.boci@yahoo.com prej 21.09.13 19:11

maqomaqo3 shkruajti:O TONI PO IK RE SE LE NAM ME KTO MAGJIRA KOTI .CFARE MAGJISH JAN KTO TI AS NUK I SHPJEGON TE PAKTEN ,NE FORUMI I MAGJIVE PERVEC MAGJISTARIT ASNJE TJETER NUK ESHTE I TILLE . TE GITH I PERKTHENI NGA ANGLISHTJA OSE I KENI TE LEZUARA . E BERA KTE MAGJINE TENDE DHE LASHE 50 EURO PO IK SE TERS ME VAJTI HAHAHAH
avatar
albert.boci@yahoo.com

grupi mbam se rash

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  number3 prej 21.09.13 20:57

toni_bbb2000 shkruajti:kujdes kjo magjia asht e zeze

1-sot do ju tregoj kete magji qe esht per te fituar ne te gjitha lojrat .

2- SHkruani keta emra ashtu siē i shikoni ketu edhe mbajeni ate me vedin.

+ Ibel + Laber + Chabel + Habet +Rabel
o njerez mos u merrni me kete magji sepse ju do pushtoheni nga 1 shpirt i keq e njoh mire kete ju lutem mos e beni kete................ti toni je ndonje satanik nese je kam deshire te shpjegoj dicka sepse un i till kam qen dhe jam bere i krishter
avatar
number3

njeri thjesht

214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Muneer prej 21.09.13 22:54

A thua funksionon me skedinat? :-P
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

468


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Sara83 prej 22.09.13 0:27

po pse, edhe ti o psikolog qe te dija serioz?! qe perher i kam marr seriozisht temat e tua? mah...po me ben te dyshoj (me te gjith respektin e) po te ishin te ver8-ta keto gjera, jo qe varferi sdo te kishte....por as edhe lojerat sdo ekzistonin ! pra ti biem shkurt fare pa e zgjatur,sdo kishte as ekzistence!! ndoshta gaboj,llogjikojeni ju...
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Sara83 prej 22.09.13 0:30

nitty shkruajti:
Aq naivė tė dukem unė sa qė tė tentoj njė gjė tė tillė!

Jo mė,jo unė nuk i preferoj lojėrat pokeri,desha qė ta kemi njė lloj argumenti dhe njė lloj logjike pėr kėtė magjinė (tė paktėn tė na duket reale) se unė kėto magjira nuk i besoj.
bravo/a  nitty....je realist/e
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nuk ke ndonje pune tjeter mo qe nxjer keto gjera ne int

Mesazh  albert.boci@yahoo.com prej 22.09.13 11:12

toni_bbb2000 shkruajti:
Magic-0ne-one shkruajti:

- O toni_bbb2000 atė addres me emrin exxtreme ndoshta e ke hapur ti , po pse mua nuk me funksionon dhe nese i ka funksionuar dikujt le te tregon
hey magic one nuk jam  une aj qe thu ti   te siguroj per kyt gja keshtu mund te pyesesh edhe adiministratoret ose moderatoret     , mos i  merr keshtu gjerat  se mu nuk me intereson  te bej trillime te tilla  bye
avatar
albert.boci@yahoo.com

grupi mbam se rash

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  besnikpertan prej 22.09.13 11:33

Sara83 shkruajti:po pse, edhe ti o psikolog qe te dija serioz?! qe perher i kam marr seriozisht temat e tua? mah...po me ben te dyshoj (me te gjith respektin e) po te ishin te ver8-ta keto gjera, jo qe varferi sdo te kishte....por as edhe lojerat sdo ekzistonin ! pra ti biem shkurt fare pa e zgjatur,sdo kishte as ekzistence!! ndoshta gaboj,llogjikojeni ju...
jo eshte nje logjike tjeter sepse kjo magjine mund te ndodhe te funksionoj por e di qe duhet edhe diqka qe te funksionoj,kto rituale jane me siguri pjese pjese te shkeputura.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Muneer prej 22.09.13 14:03

Sara83 shkruajti:po pse, edhe ti o psikolog qe te dija serioz?!  qe perher i kam marr seriozisht temat e tua? mah...po me ben te dyshoj (me te gjith respektin e)  po te ishin te ver8-ta keto gjera, jo qe varferi sdo te kishte....por as edhe lojerat sdo ekzistonin !  pra ti biem shkurt fare pa e zgjatur,sdo kishte as ekzistence!!   ndoshta gaboj,llogjikojeni ju...
Kape pak ':P' ne fund. dhe po te ishin te verteta qe sme duhen. Une kerkoj diturine jo pasurine. Nuk e di si i paske ndjekur temat e mia ti, kur sot eshte hera e pare qe te shikoj te komentosh.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

468


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Per te fituar ne te gjitha lojrat

Mesazh  Sara83 prej 22.09.13 20:28

ok ...e kuptova ! ne paragrafin tend me pelqeu vec: "un kerkoj diturine ,jo pasurine" note:nje anetar forumi qe nuk debaton dhe len komente,nuk eshte e thene qe s'merr pjese ne forum!! po te shikosh mir,te siguroj qe s'esht her e 1-re qe komentoj! hajt respekte zoteri...
avatar
Sara83

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi