Trupi pezull ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Trupi pezull ?

Mesazh  ac-behari prej 22.04.11 16:03

A mundet dikush me m'tregu si behet ajo qe disa persona ta ngrisin pezull nje njeri vetem me nga dy gishta.?

ac-behari

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Trupi pezull ?

Mesazh  JoziGila111 prej 22.04.11 18:13

ajo eshte fallco :PPP
avatar
JoziGila111

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Trupi pezull ?

Mesazh  LaNi prej 23.04.11 17:55

Me ngrit pezull nje trup nuk ka nevoj per magji apo diqka te jonatyrshme

Thjesht: kape trupin tend per nje hekuri prej lart sikurse ushtrimet bodybuilding
avatar
LaNi

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Trupi pezull ?

Mesazh  Blak Devill prej 01.05.11 11:25

KA DY LLOJE, NJERA ESHTE PAKT ME NJE ENTITET KRYESISHT
DEMON OSE XHIND
tjetra mund te jete thjeshte nje genjeshter.
avatar
Blak Devill

242


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Trupi pezull ?

Mesazh  Luliipaarriteshmi prej 01.05.11 19:13

neqoftese un dhe ti do ishim perball do ta kisha mesuar po keshtu esht e pamundur per tu shpjeguar

Luliipaarriteshmi

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Trupi pezull ?

Mesazh  aqqq prej 05.05.11 16:49

per te qendruar me 2 gishta nuk ka nevij per magji por stervitje ne arte marciale dhe une kam pare nje video ne yt ku njeriu ri me 2 gishta
avatar
aqqq

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi