Llotari fati nga magjia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Llotari fati nga magjia

Mesazh  kalideris prej 12.04.11 18:07

A DO ME TREGOJ NDONJERI NDONJE MAGJI SE SI TE FITOJ NEPER LLOTARIT E FATIT??
avatar
kalideris

34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  Magic-0ne-one prej 12.04.11 21:39

kalideris shkruajti:A DO ME TREGOJ NDONJERI NDONJE MAGJI SE SI TE FITOJ NEPER LLOTARIT E FATIT??Zura 40.000 $ thjesht me magji ne llotari

avatar
Magic-0ne-one

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  kalideris prej 12.04.11 21:46

po me trego dhe mua si tia bej
avatar
kalideris

34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  maqomaqo3 prej 13.04.11 1:38

Magic-0ne-one shkruajti:
kalideris shkruajti:A DO ME TREGOJ NDONJERI NDONJE MAGJI SE SI TE FITOJ NEPER LLOTARIT E FATIT??Zura 40.000 $ thjesht me magji ne llotari

hahahaha magic one mja bere shaka te tilla ,nqs di ndonje menyre parashikimi na e thuaj por ska menyre te sigurte fitimi ,vetem nqs theret shpirtra apo demone dhe te tregojne ,ndoshta as ata ste ndihmojne dot ne kete gje .ti po dite ndonje si pune kok e pil na e thuaj edhe neve
avatar
maqomaqo3

258


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  Albi4all prej 13.04.11 12:53

leje bre se fmi asht se ja fut pa lidhje se shum ka fol ky
te behesh magistar nuk duhet te kerkosho nga askush fuqi at duhet ta gjesh brenda vetes vetem praktik dhe praktik sa me shum praktik aq me shum do te rritet pushteti i magjistarit
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  g-kristi prej 13.04.11 18:16

|SKaa shonc te fitosh ashtu meqe e paske bo pse sna tregon..seshte e vertet..te pakten un ..sbesoj magji...se skam pa nanji te boj gje te till as me fluturu a ku di un ahahah Only God Can Make Things..:)
avatar
g-kristi

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  kalideris prej 13.04.11 20:50

Ore vlla meqe paske fitu 40.000 sic thua ma trego dhe mua si ia dole mbane qe fitove kaq lek ma trego ne privat????
avatar
kalideris

34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  enea sakaj prej 14.04.11 13:34

Ky magjistari shikon shum kukullla rrezik....... mashtro njeriu mo magjistar por ja kaq shuuuuuum 40.000 dollar hahahahaha... na trego edhe ne se spo duam 40 mij por vetem 40 dollar

enea sakaj

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  bigcola prej 14.04.11 19:23

S'ka shancė me fitu me magji po mos shihni andrra me sy qelė, me i fitu ky magic one 40 000 dollar nuk hyn ne ketė forum hiq lol . Nje program ne TV gjerman e kam percjell para njė kohe ku nje milioner i fton disa magjistar me te miret qe ishin edhe e paten ni lojė teper te thjeshtė: njė top e fsheui ne 10 kutia edhe ata me gjetė, po ta kishin gjetė magjistaret topin: milioneri jau jep 1 milion dollar. Ata asnjė nuk e gjeten... nejse. E nese medon ti djal me fitu ne lojra kompjuterike ato e kan programin me fitu 1:1000 (njė lojė prej 1000 qe luhen) dikun 500 Euro e keshtu me radhė apo 1:100 i fiton 50 euro. Por nuk del gjithmon e njejta por mvaret matematika e kompjuterit si eshte e programu. Kėshtu i programojn Bankat ne Gjermani
avatar
bigcola

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Llotari fati nga magjia

Mesazh  Albi4all prej 14.04.11 23:37

ky magic one me duket mua se ka pir opium
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi