Si mund te behem magjistar?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund te behem magjistar?

Mesazh  mariotirona prej 30.03.11 13:12

ju lutem me thoni si mund te behem magjistar ne qofte se ka ndonje menyre ma thoni
avatar
mariotirona

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behem magjistar?

Mesazh  Magic-0ne-one prej 30.03.11 17:40

kontakto me djallin
avatar
Magic-0ne-one

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

po si pra

Mesazh  mariotirona prej 30.03.11 18:46

si ti a bej qe te kontaktoj
avatar
mariotirona

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dard

Mesazh  Dard prej 30.03.11 20:56

Une kam degjuar se ata te cilet duan te bejne magji te zeza ne fillim duhet ta hajne m**** e vet (na falni ne shprehje)dhe kur te betohet duhet ti bej keq se pari dikujt shum te dashur pastaj te tjerve.
avatar
Dard

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te behem magjistar?

Mesazh  Blak Devill prej 13.08.11 14:58

mariotirona shkruajti:ju lutem me thoni si mund te behem magjistar ne qofte se ka ndonje menyre ma thoni
Nuk duhet te keshe vetem deshire poredhe vullnet te forte dhe dikushe qe te te mesoje ose duhet te mesoshe vete por kjo gje mund te jete dhe e lindur ose e trashguar nuk ka nevoje per kontakt me entitete per kete gje per cfare te keshe mund te me thuash
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi