Ēdo te thote Hahedin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ēdo te thote Hahedin?

Mesazh  Ariu prej 20.03.11 13:37

KAM DEGJUAR NJE HOXHE QE KISHTE ARDHUR TE SHTEPIA E NJE TE AFERMIT TIM DHE THA:.................PASTAJ NE FUND THA NE SHQIP TE SHIKOFTE HAHEDINI.CDO TE THOTE HAHEDIN?
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

161


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi