Simbolika ne Reklamat televizive

Shko poshtė

Simbolika ne Reklamat televizive

Mesazh  Jon prej 13.03.11 14:57

Simbolika ne Reklamat televizive

Publicitetet televizive shume here jane porosi me permbajtje te simboleve masonike dhe te pakapshme nga syri i zakonshem i shikuesit.


avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Simbolika ne Reklamat televizive

Mesazh  Jon prej 13.03.11 15:01

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi