Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  kalideris prej 09.03.11 21:10

Degjoj zera qe me thone keto fjale:

the day doesnt pass the pain in my heart is so cruel loneliness hits my face and passes in unexpected time even my sorrow is tired every drop of sorrow in my tear is hopeless being without you does it flow to my night and goes away to eternity my heart is tired again i don't have love in my hands love is forbidden for me look, my soul is fading away again love from my lips is falling my heart like ember..........
avatar
kalideris

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  teenage girl prej 11.03.11 20:00

Nuk eshte se une marr vesh nga magjia,por kjo qe keni shkruar ehste me te vertete shume e cuditshme.. Une mendoj se nje person i mbreterise se vdekur ka rene ne dashuri me ty..Ehste i vetmi shpjegim qe mund te jap... :\ :\
avatar
teenage girl

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  kevin123 prej 12.03.11 0:12

do vdesesh lale
avatar
kevin123

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  kalideris prej 12.03.11 8:38

nuk arrij te kuptoj se ckerkojne nga mua...../?????????????????????
avatar
kalideris

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  DJ_enis prej 12.03.11 10:24

kevin123 shkruajti:do vdesesh lale

hahhahahhahah mus u tall se ja fute friken deri ne palcc hhahahahhahahahahhahah
avatar
DJ_enis

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  kevin123 prej 14.03.11 2:30

po mos ndoshta jan shpirtra qe kerkojn ndihm nga ty mer edhe po te doli nai gjo mos u trrem
avatar
kevin123

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Ariu prej 20.03.11 13:17

???????????????????????????????????????????????//
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

116


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Ariu prej 20.03.11 13:19

mos ki frike nga keto zera.kur ti degjosh here tjeter thuaj:IL-LE-IL-E'LLAH.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

116


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  erita prej 21.05.11 14:18

mos u trem lale
avatar
erita

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  atomi prej 22.05.11 9:20

MS JA FUT KOT!ANGLISHTEN GOXHA MIRE PO FLISTE AI SHPIRTI!HAHAHA!
avatar
atomi

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Cimi Elezi prej 23.05.11 1:02

kalideris shkruajti:nuk arrij te kuptoj se ckerkojne nga mua...../?????????????????????
Sic duket kerkon qe ti mesosh shqipen
avatar
Cimi Elezi

212


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  NewBornX prej 23.05.11 21:30

kalideris shkruajti:nuk arrij te kuptoj se ckerkojne nga mua...../?????????????????????
Duan nje 200 leksh C(=
Njs se di neqofte se te ndodh me vertete gjthesesi duhet me i pyet cfare kerkojne
avatar
NewBornX

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

asgje

Mesazh  parallangaj prej 24.05.11 10:04

asgje nuk do te ndodhe ndoshta ke krijua diqka imagjinale ose thjesh ne tem per argetim.
nese eshe e vertet mundohu ti permison gabimet qe ke ber.
parallangaj nese nuk ta dhash prgjigjjen e sakt kundershto
avatar
parallangaj

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  kalideris prej 26.05.11 0:18

o vella i dashur nuk e kam hapur temen per argetim une keto zera i degjoj cdo nate u ben plot 8 muaj tani qe nga dita qe veshet e mi degjojne keto fjale dhe me jane dashur plot 2 muaj qe ti kuptoja ca po me thonin.. kjo me ndodh nate per nate ne oren 2 e 30 jam shume i shqetesuar per kete prandaj e hapa temen qe te merrja ndonje keshille nga ju ca te bej?????????? do jua dija shume per nder nese do me ndimoshit?????????? ju lutem
avatar
kalideris

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Magic-0ne-one prej 26.05.11 15:35

kalideris shkruajti:o vella i dashur nuk e kam hapur temen per argetim une keto zera i degjoj cdo nate u ben plot 8 muaj tani qe nga dita qe veshet e mi degjojne keto fjale dhe me jane dashur plot 2 muaj qe ti kuptoja ca po me thonin.. kjo me ndodh nate per nate ne oren 2 e 30 jam shume i shqetesuar per kete prandaj e hapa temen qe te merrja ndonje keshille nga ju ca te bej?????????? do jua dija shume per nder nese do me ndimoshit?????????? ju lutemTi paske aftesi paranormale te kontaktosh me shpirterat...BRAVO...
avatar
Magic-0ne-one

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Gon! prej 26.05.11 15:43

A ke kėrkuar ndihmė ti tek familjarėt e tu? A ju ke treguar atyre pėr kėtė? A ka qėndruar dikush i familjes tėnde zgjuar sėbashku me ty nė kėtė orė? Nėse po, atėher ēfar ka ndodhur? Ēfar veprimesh bėn ti kur ndėgjon kėta zėra? Vetėm i ndėgjon? I pėrgjigjesh nė ndonjė mėnyrė? Apo futė kokėn nėn jastuk dhe dridhesh...!!!
avatar
Gon!

475


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  kalideris prej 26.05.11 16:37

sbej asnje veprim thjesht rri dhe i degjoj kur me flasin sa per frike nuk dridhem fare se nuk i kam frike sepse e di qe jane demone!! frike kam vetem nga i madhi zot ai po qe te frikeson veretet..
avatar
kalideris

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Xhemajl prej 26.05.11 16:52

kalideris shkruajti:sbej asnje veprim thjesht rri dhe i degjoj kur me flasin sa per frike nuk dridhem fare se nuk i kam frike sepse e di qe jane demone!! frike kam vetem nga i madhi zot ai po qe te frikeson veretet..
Shko konsultohu me ndonje psikolog sepse besoj se do te ndihmoje.
avatar
Xhemajl

310


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Gon! prej 26.05.11 17:34

kalideris shkruajti:sbej asnje veprim thjesht rri dhe i degjoj kur me flasin sa per frike nuk dridhem fare se nuk i kam frike sepse e di qe jane demone!! frike kam vetem nga i madhi zot ai po qe te frikeson veretet..
Atėherė kėrko ndihmė tek Ai(Zoti) e jo kėtu, sepse kėtu si duket nuk mundėka tė ndihmoj askush.
avatar
Gon!

475


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Lapsi prej 26.05.11 20:24

eshte thjesht imagjinata jote ose ndonjeri qe po te ben ndonje loje per te te trembur ose ti po na mashtron neve per te provokuar ndonjerin ne kete forum qe merret me kto gjera. ne qofte se eshte e veretete si imban men te gjitha fjalet qe te thot ky shpirt ty. ne qofte se nuk po rren kontrollo menjehee vendin ose jashe vendit se mos po te ben ndonjeri nje loj .dhe te konsultohesh nejehere me nje psikolog se ndoshta kjo mund perkeqesohet dhe mund te kalosh ne te meta mendore pastaj pranaj po te them je ne kohe qe te mos te cmendesh
avatar
Lapsi

132


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  IndigoStar prej 01.06.11 1:21

kalideris shkruajti:sbej asnje veprim thjesht rri dhe i degjoj kur me flasin sa per frike nuk dridhem fare se nuk i kam frike sepse e di qe jane demone!! frike kam vetem nga i madhi zot ai po qe te frikeson veretet..

Thuj Mor Vlla
LaiLahIlaLlah E Muhamamd Resulullah ---> Funksion ... i ka funksionuar nje shokut tim ne Amerike qe sa her binte te flinte fillonte kitarea e tij te binte dhe degjonte britma pas murit !!

Zoti te ndihmofte
Amin !
Zot Wekbarr
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  white_electricity prej 05.06.11 2:06

te mos kishe ditur anglishten nuk besoj qe mund te komunikonte ai ''shpirti'' ne anglisht.fakti qe din me siguri shume mire te flasesh anglisht tregon qe kjo vjen nga pavetedija jote.ne fakt pavetedija eshte ''micro'' univers ne vete, mendoj qe ka te beje me ankthet me te thella tua shpirterore dhe duhet te behesh i forte te sfidosh dhe te kendosh mantra ose te recitosh fjale te bukura pergjate dites, ne nje rutine me te gjate...te gjitha fjalet tua regjistrohen ne pavetedije dhe shfaqen ne menyre automatike gjate jetes se perditshme.ndoshta do te ishte edhe me mire te perdorish fjale te paqes,lirise,drites ne rastet kur te paraqiten zerat, ne ate menyre ke qasje direkte ne pavetedije.kujdes mos fol ne publik per keto zera, sepse spitalet psikiatrike jane te mbushur me njerez te cilet i izolojne,japin terapi(droge) dhe te bejne shperlarje te trurit kinse jane ato halucinacione.njoh njerez qe nga 3-4 muaj kane qendruar mbyllur ne spitale,te droguar me terapi qe te bllokojne receptoret e serotonines dhe dopamines etj,qe ne fakt te ben zvogelimin e funksionit te trurit.mendoj se zerat jane normal,une per veti degjoj zera mirepo fjale te shenjta,udhezuese qe dmth jane zera ''te bardhe''.kam degjuar edhe une njehere zera te erret, por vetem njehere dhe ta njoh sikletin.vetem mendo pozitivisht,kendo mantra,vendos simbole te paqes ne dhomen tende mundohu ncdo pjeses te jetes te vendosish subjekte pozitive.
Ommmm
avatar
white_electricity

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  IndigoStar prej 05.06.11 4:39

Ti je JEWISH ??????? BESON NE ZOTIN E ISRAELITVE OM ?

white_electricity shkruajti:te mos kishe ditur anglishten nuk besoj qe mund te komunikonte ai ''shpirti'' ne anglisht.fakti qe din me siguri shume mire te flasesh anglisht tregon qe kjo vjen nga pavetedija jote.ne fakt pavetedija eshte ''micro'' univers ne vete, mendoj qe ka te beje me ankthet me te thella tua shpirterore dhe duhet te behesh i forte te sfidosh dhe te kendosh mantra ose te recitosh fjale te bukura pergjate dites, ne nje rutine me te gjate...te gjitha fjalet tua regjistrohen ne pavetedije dhe shfaqen ne menyre automatike gjate jetes se perditshme.ndoshta do te ishte edhe me mire te perdorish fjale te paqes,lirise,drites ne rastet kur te paraqiten zerat, ne ate menyre ke qasje direkte ne pavetedije.kujdes mos fol ne publik per keto zera, sepse spitalet psikiatrike jane te mbushur me njerez te cilet i izolojne,japin terapi(droge) dhe te bejne shperlarje te trurit kinse jane ato halucinacione.njoh njerez qe nga 3-4 muaj kane qendruar mbyllur ne spitale,te droguar me terapi qe te bllokojne receptoret e serotonines dhe dopamines etj,qe ne fakt te ben zvogelimin e funksionit te trurit.mendoj se zerat jane normal,une per veti degjoj zera mirepo fjale te shenjta,udhezuese qe dmth jane zera ''te bardhe''.kam degjuar edhe une njehere zera te erret, por vetem njehere dhe ta njoh sikletin.vetem mendo pozitivisht,kendo mantra,vendos simbole te paqes ne dhomen tende mundohu ncdo pjeses te jetes te vendosish subjekte pozitive.
Ommmm
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Equinox prej 05.06.11 17:22

white_electricity shkruajti:kujdes mos fol ne publik per keto zera, sepse spitalet psikiatrike jane te mbushur me njerez te cilet i izolojne,japin terapi(droge) dhe te bejne shperlarje te trurit kinse jane ato halucinacione.njoh njerez qe nga 3-4 muaj kane qendruar mbyllur ne spitale,te droguar me terapi qe te bllokojne receptoret e serotonines dhe dopamines etj,qe ne fakt te ben zvogelimin e funksionit te trurit...
Jam dakord me ju qe ky person nuk duhet te flas hapur ne publik.
Psikologet e konsiderojne njeriun sikur nje makine qe nese nuk funksionon ne menyre korrekte duhet te intervenohet ne menyre mekanike.
Psikologet para nje simptome qe nuk e njohin, vetem mund te aplikojne nje model mental qe eshte i perafert me e ate qe e kane mesuar ne shkolle.


avatar
Equinox

238


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Cimi Elezi prej 06.06.11 0:04

kalideris shkruajti:nuk arrij te kuptoj se ckerkojne nga mua...../?????????????????????
Ala sja ke mesuar shqipen?
avatar
Cimi Elezi

212


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  maqomaqo3 prej 06.06.11 4:22

kalideris sinqerisht me vjen keq por e vetmja menyre eshte te them disa gjera qe do te ndihmojne . shko ne kishe apo ndokund tjeter ku shiten temjane , mer temjanet dhe tymose cdo cep te shtepise dhe shiko nese kto zera do zhduken , tymose shtepine cdo dite mire do ishte diten jo naten . shko edhe tek ndonje hoxhe nga ata qe kendojne me kuran ,se ekzorciste mezi gjen ne shqiperi. klm
avatar
maqomaqo3

196


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  legal prej 06.06.11 9:52

Nese me te vertet u ndodhin te tilla gjera, mos ua veni veshin fare, lerini te flasin, dhe me e rendesishmja eshte mos t'i kurndeshtosh ata dhe mos t'u besosh atyre. Vec lerini. Kur te te flasin bje gjoja se nuk i degjon fare, as mos u kushto aspak rendesi sepse do t'a shohin qe ti nuk u jep rendesi atyre dhe do ikin vet pastaj. Dhe besimi ne fe te ndihmon qe ti largosh ata zera.
avatar
legal

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Berti69 prej 07.06.11 10:26

Sipas Francois Brune i cil e ka shkruar edhe nje liber "Te vdekurit na flasin" ky fenomen vjen ngase individet te cilet sapo kane vdekur nuk e kuptojne qe kane vdekur dhe keta me cdo kusht duan qe te qendrojne ne realitetin tokesor ne vend se te bashkohen me udhezuesin e tyre ne jeten e pertejme.
Ata misherohen ne kete menyre ne nje entitet tokesor duke mos kuptuar se ata e kane pushtuar trupin e "viktimes" se tyre ...
Atehere thuaj thjesht qe ju pengon per te jetuar dhe qe ti bashkohet familjes se tij sa me shpejt qe ka mundesi dhe mesa duket kjo funksionon shume mire.
avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


474


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Degjoj Zera qe me thone keto fjale

Mesazh  marseliano prej 21.06.11 23:05

O njerez nuk eshte asgje nuk i theret njeri naten anglishte eshte mendja e tija qe i thert nuk e kuptoni???
Nese do ishte nje demon ose xhin qe i flet pse do lodhej ne gjuhen angleze dhe jo ne ate shqipen ai eshte shqiptar dhe ne ate gjuhe qe ai eshte ritur me ate dhe mund ti flasin entitetet ose me sakte nese ata duan te flasin ne nje gjuhe qe mos ta kuptoj njeri flasin ne gjuhen e tyre antike ne latinishten e vjete ose ne arabishten e vjeter ..
Une jua garantoj 100% sepse me ka ndodhur mua nje gje e tille kur ne 2:30 te nates me ka folur qoft largu ne gjuhen arabe te vjeter une nuk di asnje gjuhe orientale dhe te them te drejten nuk kam kuptuar asgje nga e folura e tij.. ju persh..
avatar
marseliano

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  pst prej 23.07.11 23:56

osht teksti i qesaj konge :
Devdas - Gecenin Hüznü (Toygar Işıklı)
avatar
pst

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  rockstar7 prej 24.07.11 5:24

hmmm une kisha nje pyetje per ju?! a e njihni mir gjuhen angleze?!
avatar
rockstar7

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  TIRAMISU99 prej 25.07.11 14:47

po mire kur te foli ky shpirti ,nuk ta perktheu se ca po thonte....
mos ka ngaterruar person...ka pas tjeter destinacion.....
se mos ka qen nis per amerike,,.dhe ka ngaterruar prsonin ktheje ne gogle translate......hahahahah me falni por nuk e.basoj fare.....
avatar
TIRAMISU99

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  denis1980 prej 25.07.11 16:55

per mendimin tim duhet te heqesh dore nga marjuana...:))))))))

denis1980

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  urimG prej 18.08.11 13:22

"denis1980" hahahahahahahha I MADH je :p.. un desha ta them te kunderten (tymos marjuane per ca kohe te ndihmon ne shperlarjen e trurit) mua pervete me ka ndihmuar edhe pse skam pasur probleme te ngjashme siq permende ti..
nese eshte e vertet qe i ndegjon keto zera plot 8 MUAj ather eshte diqka serioze..te keshilloj te lexosh me shum ne ket forum sepse ke gjera qe as psikologu sti thot dot.. ( pa i shqetesuar familjen sepse sja vlen ).
avatar
urimG

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hh

Mesazh  mehanja prej 18.08.11 14:46

?:""


Edituar pėr herė tė fundit nga mehanja nė 19.08.11 14:17, edituar 1 herė gjithsej
avatar
mehanja

45


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Venera1 prej 18.08.11 19:41

Sigurisht qe ky tipi ka halucinacione, probleme me veshet ose i ndodh shpesh te jete somnambul
avatar
Venera1

67


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Trimmm prej 13.11.11 9:47

O vlla e paske ngu 1 kenge shpesh tu ka bo fiskim tash

Dudaktan Kalbe (from lips to heart) ( gecenin hüznü - the sorrow of the night)

the day doesnt pass - the pain in my heart is so cruel - loneliness - hits my face and passes in unexpected time - even my sorrow is tired - every drop, (teardrop) - the sorrow in my teardrop is hopeless - being without you - does it flow to my night and goes away to eternity?- my heart is tired again

qe komentin krejt qa ke shkru qetu e keni
http://www.youtube.com/all_comments?v=IEB7fFxbsQ0
avatar
Trimmm

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  BloddyRibbon prej 26.02.12 21:46

Kete zerin kur e degjon, e degjon kur je duke fjetur apo e degjon cdo here kudo.
Nese i degjon duke fjetur ndoshta eshte gje normale sepse eshte ndonje ankth ose je duke fjetur dhe i degjon keto fjale afer nje endrre.
Por nese i degjon kudo d.m.th qe ke rrjedh prej truve ose ndonje shpirt po te ndjeke.
avatar
BloddyRibbon

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Degjoj zera qe me thone keto fjale ?

Mesazh  AlbNik prej 27.02.12 16:15

hmmm did someone which loved yu has dead ???? . because if is that i think he loved yu so much when he was alive and yu never loved him, and now aint he's dead he cant leave yu, he need yu,, if yu are catholic go at church and say a pray for that spirit okay,, and if yu are muslim i dnt know what to say cus i do not know what musliman people do for the deads, but we catholics ( shkruajme lutje dhe kerkojme nje mesh per ate shpirt te trazuar ) hope this bad dream will end and you will continue yu life in peace and love
avatar
AlbNik

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Degjoj zera qe me thone keto fjale?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi