Cfare Jane Magic Tricks " Truket magjike"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfare Jane Magic Tricks " Truket magjike"

Mesazh  thepirust prej 01.03.11 19:36

Dua te di a kane te bejne me magji te zeze ose te bardh >?
Apo jane veprime parapsikologjike ?

Kam pare ne Youtube por nga fundi i videos jepte se si kishte veprurar ne fakt prap kamres ( qe do te thonin se ishin fake )

PYetja ime e fundit eshte se si mund ti mesojme keto ???

avatar
thepirust

24


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Jane Magic Tricks " Truket magjike"

Mesazh  adon prej 04.03.11 10:41

ka shum libra nga autore te huaj qe mund ti gjesh ne google dhe jane falas , aty mund te gjesh pergjigje per pyetjet e tua , te pershendes
avatar
adon

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Jane Magic Tricks " Truket magjike"

Mesazh  thepirust prej 04.03.11 11:51

Adon Flm Per pergjigjen por librat jane ne Anglisht edhe pse jam shume mire me anglishten ska sikur SHqipja lol
Respect
adon shkruajti:ka shum libra nga autore te huaj qe mund ti gjesh ne google dhe jane falas , aty mund te gjesh pergjigje per pyetjet e tua , te pershendes
avatar
thepirust

24


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pergjigje

Mesazh  resuli prej 04.03.11 20:23

Pershendetje!
Thepirust meqe e don shume gjuhen shqipe te pakten fjalen" respekt " shkruaje shqip.
avatar
resuli

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Jane Magic Tricks " Truket magjike"

Mesazh  thepirust prej 04.03.11 22:08

Si Albanian Si Shqiptar eshte e njejta gje

KLM
Respekte
resuli shkruajti:Pershendetje!
Thepirust meqe e don shume gjuhen shqipe te pakten fjalen" respekt " shkruaje shqip.
avatar
thepirust

24


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi