Thirrja e xhindeve, rehabilitimi dhe pasojat

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thirrja e xhindeve, rehabilitimi dhe pasojat

Mesazh  JoJo Atilla prej 20.02.11 19:22

Thirrja e xhindeve kerkon durim dhe qetesi absolute ne ate ambient ku kryhen procedurat.

Xhindet kane forme te ndryshme nga ato me to voglat ne ato shume te medha por madhsia e tyre nuk ka te bej me forcen qe kane ata sipas spiritualisteve qe kane prevoje me shume se te tjeret duke kaluar kohen ne ndikimin dhe kontaktin me te paster te tyre.

Vrasje e kafsheve per kontaktin me ta e ben me te fuqishem dhe me te ashper pasi qe kafshet e kane kontaktin e tyre me ta ndjeshem dhe ben qe kafshet te preken nga magjite e tyre dhe te humbasin kontrollin |SHKAQET| xhindet e kane me te lehte kontrollimin e trupit te kafsheve.

|Llojet E Kafsheve| qe xhindet paraqiten me se shumti jane.

1 qeni me ngjyre te zeze me dy pika te bardha mbi sy nese e shihni nje qen te tille vriteni sepse eshte qen katil dhe se eshte i rezikshem per njerezit (por nuk duhet qe shpirti i tij te torturohet nga ndonje hakmarje e xhindit)

2.Nese shihni nje mace te zeze me sy te gjelber mbrenda tij ka djall.

3.Shpesh ne hasim sorra te zeza mbi qati qe bien mallkim ne shtepi duke lene ndonje antare te familjes te pergjymtuar apo te semure.

4.Gjarpri apo Kobra qe simbolizon Ibilisin apo djallin

Pasojat| e thirrjes se xhindit jane te shumta si pershembull semundjet e shumta por edhe te shpejta .

Thirrja e djallit behet ne nje metodet si kjo:

Rakia qe simbolizon pirjen e njeriut duhet te perzihet me gjak te ndonje shpendi qe magjia te jete me e forte dhe efektive per kete na nevojitet gjaku i sorres apo i sherbyesit te djallit sepse gjindet ne momentet e vdekjes se kafshes ne te cilen mbulohen largohen me mallkim per trupin e kafshes gjithashtu me vrasjen e sorres ju largoni edhe mallkimin nga shtepia e juaj.

Perzini pak nga gjaku me raki hidhni pak uje te destiluar per efekt me te mire te magjise. Uji nuk duhet te kete shume gjak sepse metoda behet me djallzore.

Me perzierjen e ketij lengu qe nga spiritualistet quhet uji i turbullurar i mallkimit qe perqan shpirtat dhe krijon zera dhe mbulon gjestet e tyre.

Marrim nje brushe apo nje tufe bari qe do te kishte me shume efekt dhe me to do te lyenin ēdo prag te deres (shtepise) pastaj duhet te sterpikni edhe pak muret dhe tavanin duhet te kemi kujdes qe te mos mbesin leqe per nje kohe ta gjate qe do ta perseriste efektin ēdo nate deri ne shembjen e shtepise per ne naten qe ka hene te plote dhe te zbuluar pa re do te lrijonte vdekje hena e plote ndodhe qe vie 41 dit qe per gjindet numri 41 eshte vrasje nadj njeriut ne rregulat e gjindeve.

Gjate nates zerat do te trembin qdo njeri qe i degjon ato do te jete nje prove per ata qe mendojne se eshte qmenduri.mund te ndodhe qe ata mund te ju pyesin neper mes pikave te ujit qe ju keni sperkatur me perzierjen.

Nese ata pyesin ju duhet qe ti pergjigjeni per nje kohe te shpejt nese degjoni nje zhurrem duhet te thuani es-o-ma me ze te larte qe magjia te jete me e mbrojtur nga ju qe ju te mos prekeni ndaj tyre nese e perserisni fjalen es-o-ma 5 here magjia ndalon.

|Pasojat|

Nese ju nuk mund ta kryeni Magjin Paranormale dhe e lini ate ne mes qe nga fillimi apo planifikimi qe ta beni atehere magjia hakmirret ndaj jush ne nje ndeshkim te forte qe duhet te flisni me Hoxhen per ta shlyer ate magji.

Magjia nuk na kurfare efekti tek ju Nnese ju thoni es-o-ma dhe nese vreni se nuk mund ti perballoni e perserisni ate 5 here.

|NE FUND CDO MAGJI ESHTE EKSPERIMET SPIRITUAL QE KRIJON PARANORMALEN NE ATE TE VERTETEN DHE IMAGJINATEN

SE SHPEJTI UNE DO TE JEM VIZITOR I PERHERSHEM I KESAJ WEB-FAQEJE DHE DO JAP KESHILLA PER TU MBROJTUR NGA XHINDET PRES ME CDO DESHIRE KOMENTET E JUAJA, NE MESAZHE APO KOMENTE

KONTAKTONI NE KETE E-MAIL reatilla@live.com
avatar
JoJo Atilla

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e xhindeve, rehabilitimi dhe pasojat

Mesazh  Armiri prej 22.02.11 18:32

me trego mbrojtjen nga xhindet,ose lutjen per mbrojtjen pasi kemi bere thirrjen.
avatar
Armiri

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e xhindeve, rehabilitimi dhe pasojat

Mesazh  JoJo Atilla prej 23.02.11 13:23

armiri shkruajti:me trego mbrojtjen nga xhindet,ose lutjen per mbrojtjen pasi kemi bere thirrjen.
qfar arsye keni qe ju pengon
avatar
JoJo Atilla

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e xhindeve, rehabilitimi dhe pasojat

Mesazh  Armiri prej 23.02.11 14:00

Kur pyeta disa te tjere qe kishin pasur eksperienca me thirrjen e xhindeve me thane qe duhet te besh nje lloji lutjeje sepse mund te pushtohesh nga xhindi.
avatar
Armiri

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Thirrja e xhindeve , rehabilitimi dhe pasojat

Mesazh  Tanki prej 28.05.11 11:20

Tem e Qelluar shum e mir
avatar
Tanki

Njeriu ne krahasim me Mendimet e tij eshte sikur se nje fije peri e zhytur posht ne Oqean

215


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thirrja e xhindeve, rehabilitimi dhe pasojat

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi