EPIKE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

EPIKE

Mesazh  Neo prej 15.02.11 21:56

Muzike Epike

Ne ju rekomandojmė njė listė tė ndryshme nga bota e muzikės ... ju zgjidhni dhe dėgjoni atė qė ju pėlqen ...avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1445


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi