Mendoj se kam nje medalion magjik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mendoj se kam nje medalion magjik

Mesazh  teenage girl prej 15.02.11 20:27

Pershendetje..cfare eshte thufark, cfare eshte alfabeti runik dhe clidhje ka me magjine
kam nje mrdalion shume te vjeter runik dhe mendoj se ka fuqi magjike..
avatar
teenage girl

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendoj se kam nje medalion magjik

Mesazh  edmond dema prej 21.12.13 22:19

ka ndonje gje te shkruar ne ate medalion
avatar
edmond dema

paraja nuk eshte ajo qe e udheheq njeriun po deshira per pasurin me te madhe qe ja ka dhene allahu familja dhe miqsia LA-ILAHE-IL'ALLAH

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendoj se kam nje medalion magjik

Mesazh  Muneer prej 21.12.13 22:38

Beji nje foto dhe hidhe ta shikojme.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

455


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendoj se kam nje medalion magjik

Mesazh  edmond dema prej 22.12.13 15:08

me duket se e ke postuar kete ne vitin 2011
avatar
edmond dema

paraja nuk eshte ajo qe e udheheq njeriun po deshira per pasurin me te madhe qe ja ka dhene allahu familja dhe miqsia LA-ILAHE-IL'ALLAH

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendoj se kam nje medalion magjik

Mesazh  Muneer prej 22.12.13 16:21

Tani po e shikoj.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

455


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi