Magji Satanike - Hakmarrja !

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji Satanike - Hakmarrja !

Mesazh  Magic-0ne-one prej 12.02.11 15:06

Magji Satanike : HAKMARRJA
Lloji Magjise : Magji Satanike

Sendet qe na duhen :
• Floket e personit ,
• 2 qirinje !
• Thonjet e personit
• Leter

○ Se pari hym ne nje dhome te erret i ndezim 2 qirinje (largesia ne mes qirinjeve duhet te jete 45 cm ), ne mes te qirinjeve i vendosim thonjet e personit. Me leter i mbeshtjellim floket , dhe fillojm ti djegim duke e thene llojin e hakmarrjes. Pasi ti djegim floket , thojm |:osia satanike , dosia satanike . Dhe thonjet ia dergojm personit tek dera e shtepise. Duke thene : Shejtan beje punen tende !
Pastaj Rituali ben pune mbrenda 1 jave .

Mos harroni ligjin e 3 fisht !
avatar
Magic-0ne-one

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

magji satanike

Mesazh  King prej 17.02.11 16:08

Ne mesin ton ekzistojn shum lloje te njerezve qe per arsye te ndryshme duan te bejn keq apo te shkatrrojn jeten e dikujt tjeter sepse jeta e tyre eshte shkaterruar nga vet ata dhe nuk mund te durojn qe te tjeret te jen te lumtur ndersa ata per shkaqe te ndryshme kan shkaterruar jeten e tyre kan ber gabim te medha dhe te pafalshme per shkaqe gjelozie arrogatnce mendjemadhesie etj

Ekzistojn llojet e magjis satanike dhe ato perdoren ne mesin ton per qellime te ndryshme

por siq eshte cekur edhe me lart

Mos harroni ligjin e trefisht te rikthimit Heret ose von do te bej punen e tij
avatar
King

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji Satanike - Hakmarrja !

Mesazh  Jetmira prej 02.10.13 9:54

Hakmarrja e peshkaqeni...
http://www.shekulli.com.al/web/video.php?id=31158
avatar
Jetmira

803


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji Satanike - Hakmarrja !

Mesazh  jastin biber prej 19.02.14 20:50

Kush eshte ligji I 3fisht te lutem.
avatar
jastin biber

18old, doy,sh.b.a

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji Satanike - Hakmarrja !

Mesazh  excommunicated prej 20.02.14 13:03

Ka shume gabime ne kete ritual-Se pari personi qe ju do te hakmerreni duhet tju kete bere dicka. Magjia e zeze seshte ndonje shaka qe hidhet keshtu kote rrugeve. Satanike qofte kjo apo jo ai qe e ka shkruar kete smer veshe nga magjia e zeze. Pervec kesaj qe di qe duhet te kesh nje material te personit qe duhet te besh nje lidhje spirituale me personin.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi