Kalorėsi i apokalipsit nė Egjipt ???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kalorėsi i apokalipsit nė Egjipt ???

Mesazh  DJ_enis prej 07.02.11 18:11Kajro, 7 shkurt – Kėto ditė janė publikuar pamje mahnitėse, tė cilat do tė kėnaqin tė gjithė ata qė besojnė afrimin e fundit tė botės, veēanėrisht ata qė besojnė nė versionin biblik tė apokalipsit.
Nė njė video raport pėr trazirat nė Egjipt ėshtė shėnuar njė fenomen misterioz, qė i ngjan njėrit prej kalorėsve tė kėqij tė apokalipsit, transmetojnė agjencitė.
Nė video shihet qartė njė kalė dhe njė kalorės. Kali para se tė zhduket, ngritėt nga toka sikur tė fluturojė.
Natyrisht, ata qė nuk besojnė nė fundin e botės apo nė fantazma, ofrojnė disa shpjegime pėr kėtė fenomen. Shpjegimi i vetėm i mundshėm, thonė, se fjala ėshtė pėr ndonjė reflektim apo iluzion optik.
avatar
DJ_enis

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kalorėsi i apokalipsit nė Egjipt ???

Mesazh  Estilen prej 07.02.11 20:13

Nje vidio qe pervec shout,nuk ka asgje te vertete..

Te gjitha dyshimet per nje fantazme ne kete vidio,eshte e kote.Ketu kemi nje reflektim te flakeve te zjarrit qe eshte perballe,ne lentet e kameres.Per tu bindur ne kete fakt shikojeni me kujdes,sapo kamera leviz ne te djathte po andej leviz dhe gjoja ''fantazma''.

Kur ne nje moment kamera leviz me ngadale,po ashtu dhe ''fantazma'ngadalson levizjen.Dhe ne momentin kur flaket e zjarrit dalin jashte fokusit te kameres,fantazma zhduketShikojeni me kujdes vidion....

Estilen

919


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi