Magji qe qeni mos te te haje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  CrazyGirl prej 18.01.11 15:34

A ka ndonje magji qe qeni mos te te haje?
flm.
avatar
CrazyGirl

17


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  yasmin prej 18.01.11 16:12

Ruaju mos te te haje njeriu,se qeni eshte krijese shume e dashur.
Keshtu qe mos i fyej kot kafshet...
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  Magic-0ne-one prej 05.02.11 21:37

CrazyGirl shkruajti:A ka ndonje magji qe qeni mos te te haje?
flm.


e thjesht mos i qit buke per te ngren dhe aj nuk han
avatar
Magic-0ne-one

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  SweetEmo prej 20.03.11 23:48

kam degjuar qe eshte nji dov qe mos te te haj qeni thon qe edhe nese ec n mes te nje turme qensh nuk do te te haj asnjeri

''veil la beta shtyn beta shtyn gjeba ile vete kullahu jet hulume''
avatar
SweetEmo

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  geni-g prej 21.03.11 14:34

Qe te mos ha qeni duhet qe te mos vraposh kur ai te te ndjek.
avatar
geni-g

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  Pink prej 22.03.11 1:12

Hahahahahahaha une do kerkoja magji qe te mos me kafshoj qeni vetem ne rast se e kam ndare mendjen ti vjedh ndokuj shtepine,dhe si per dreq ky dikushi te kete ndonje qen qe kafshon dhe me pengon vjedhjen.Ose ne rast se do hyja te gruaja e dikujt dhe ky dikushi po prap si per dreq te kete ndonje qen sa nje kale qe po te zuri me dhembe qeni mos te kete spital qe te merr persiper per kurim.
avatar
Pink

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  alban_007 prej 31.03.11 14:55

i dashur sweetEMO e keni ngaterruar dov ajo eshte keshtu : UE KELBUHUM BASITUN DHIRRA AJHI BILUASID . DHE E PERSERIT KETE 3 HERE DHE ASNJE QEN NUK MUND TJU KAFSHOJE.
avatar
alban_007

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji qe qeni mos te te haje

Mesazh  LaNi prej 31.03.11 15:58

hiq ska nevoje me thane: asgje

thjesht Qenin mos e kshyr asnjehere ne sy - apo ai mos e le qe te shikoj ne sy
nepermjet syve ai e dallon a je frikacak apo i ashper. ndaj tij

thjesht rruges kalo. heshtur por mos e shiko ne sy kthehu me kok tejter ane.
avatar
LaNi

65


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi