Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  select-kevia prej 03.01.11 19:07

Nje grua e cila thote qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mua kete histori ma ka treguar motra . Ajo jeton ne Itali edhe nje dite me shoqet e saj kishin dalur te shetisin edhe takojne nje grua por kjo e fundit nuk dukej si normale.
U ndalen ne rruge edhe e kishin pyetur cfare ke ne koke.Ne koke kishte nje hekur edhe dukej qarte ai hekuri qe ia kishin vene gjate nje operacioni, motivin nuk e di.
Kjo grua u kishte treguar se ka 8 femije jo normale dmth aliene.
Ajo i kishte ftuar ne shtepine e saj edhe ne laborator mbante 8 akuariume te izoluara ku brenda tyre qendronin alienet dmth femijet e saj, motra u ka bere foto, edhe ne te vertet kjo gje me duket shume e cuditshme.
Per nje cast nuk e besova por kur kam pare fotot e besova..Ju mund te komentoni rreth kesaj.
Faleminderit nga une, Kevia!!!!
avatar
select-kevia

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  valmerramazani prej 03.01.11 19:12

TE LUTEM DO ME DERGOSH PAK FOTOT TEK ADRESA IME E EMAILIT
VALMER92@DASHURIA.EU ,,,,,,,FLM
avatar
valmerramazani

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  inkubacioni prej 03.01.11 20:02

po ti bre shoq tregoj fotot se ksi historia une muj me ti nreq 20 copa veq sot skem qka me komentu nese nuk i tregon fotot
avatar
inkubacioni

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  select-kevia prej 03.01.11 20:43

po ne rregull ta dergoj une nje foto sepse vetem 1 kam skam marr me po ta dergoj
avatar
select-kevia

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Gabriel prej 04.01.11 3:01

select-kevia shkruajti:po ne rregull ta dergoj une nje foto sepse vetem 1 kam skam marr me po ta dergoj

Te lutem mund te ma dergosh dhe mua 1. Te lutem, un i besoj.

bl_engineer@hotmail.com
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  DarkMaster prej 08.01.11 14:41

select-kevia shkruajti:Nje grua e cila thote qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mua kete histori ma ka treguar motra . Ajo jeton ne Itali edhe nje dite me shoqet e saj kishin dalur te shetisin edhe takojne nje grua por kjo e fundit nuk dukej si normale.
U ndalen ne rruge edhe e kishin pyetur cfare ke ne koke.Ne koke kishte nje hekur edhe dukej qarte ai hekuri qe ia kishin vene gjate nje operacioni, motivin nuk e di.
Kjo grua u kishte treguar se ka 8 femije jo normale dmth aliene.
Ajo i kishte ftuar ne shtepine e saj edhe ne laborator mbante 8 akuariume te izoluara ku brenda tyre qendronin alienet dmth femijet e saj, motra u ka bere foto, edhe ne te vertet kjo gje me duket shume e cuditshme.
Per nje cast nuk e besova por kur kam pare fotot e besova..Ju mund te komentoni rreth kesaj.
Faleminderit nga une, Kevia!!!!


Nese mundesh te lutem ma drg dhe mua foton
DarkMaster@shqiptar.eu
avatar
DarkMaster

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  cybernet prej 08.01.11 16:26

jan ba BAJAT bre qeto historit me Alienė derisa gjithkush thur tregime mbi ta askush nuk ka imazhe te atyre se qka tregojne , te gjith ne mund te thurim nga nje Histori tonėn , prandaj per mendimin tim kjo eshte RREN !
avatar
cybernet

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dergoma

Mesazh  ZKastrati prej 10.01.11 18:08

do ma dergosh edhe mua qe te besoj edhe une ja e-mail adresa:
zanafill@hotmail.com

ZKastrati

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Angeloflight prej 16.01.11 4:47

Si gjithmone fotot mungojne, me tha te thash, besome mua se po them te vereten.;)
Tek sa jemi te angazhuar me gjera te tilla bankierat real vjelin pasurin tone.
avatar
Angeloflight

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lirimi10

Mesazh  lirimi10 prej 21.02.11 13:49

a ka munsi me ma tregu edhe mu foton ne imellin lirimi_q@hotmail.com
avatar
lirimi10

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  DJ_enis prej 21.02.11 23:38

nese e keni par filmin musallat qe eshte edhe i postuar ne forum
ajo gruaja qe ben mardhenie me cxhindin lind femijen si alien
mund ta shikoni filmin eshte ne forum
avatar
DJ_enis

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Fjori prej 23.02.11 11:27

Pershendetje,
Kam degjuar nje histori te tille te marten 15 shkurt 2011 ne emisionin "Mistero"te Rai uno.Ky emision jepet cdo jave dhe merret vetem me keto gjera.Nje grua me floke te gjate nga nje province e Italise deshmonte fakte rreqethese se si here pas here e rrembenin alienet dhe pas 4-5 oresh e kthenin perseri.Ajo deshmoi se ngelte shtatzene dhe ia merrnin embrionin qe te vogel.kishte dhe filmime e foto si dhe shenja ne trup psh.tre rrumbullake me ngjyre te cuditshme dhe i kishin thene se ishte material per te mos u infektuar as ajo dhe as ata.Merreshin vesh ne menyre telepatike ,ne koke kishte dicka,dhe kujtesa i vinte me vone me veshtiresi.Nje here ne anije kish pare nje djale i cili i ngjante nga ngjyra e lekures po kishte sy te medhenj.Ai e kish pyetur fshehurazi se cdomethene nene e bir.Ajo tha qe ata aliene (te hirtet) as qe donin te dinin se cfare ishin ndjenjat.
Kur e pyeti gazetari se pse e benin kete ajo u pergjegj se ata nuk ishin me ne gjendje te riprodhoheshin.Pervec kesaj ajo me shume dhimbje tregoi pas nje pauze te gjate (tha se kishte frike) per nje shtatzani me te madhe e cila perfundoi ne abort pasi ishte monster,te cilen ata e moren.Keta ishin lloj tjeter jo "te hirtet'
Ne fund beri nje apel per njerzimin qe ;ska me kohe,duhet te hapim syte se ata jane mes nesh dhe ufot qe shihen rendom nuk vijne nga kushedi se ku por kane bazat ne toke dhe ne hene.
Ky emision jep shume te dhena per cdo gje si psh per menyren se si Banka Federale emeton parate me vleren nominale kur ne fakt ajo duhet te ishte thesht nje shtypshkronje.Per kete dha interviste direkt me David Iske.
avatar
Fjori

70


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  redi01 prej 26.02.11 11:45

Nje sqarim. Emisioni Mistero jepet tek Italia 1 te merkurave. Kete te merkure nuk e ndoqa dot se pash ndeshjen, por ka folur dhe intervistuar edhe me pare per kete gruan.
Eshte dhe nje emision tjeter i ngjashem me kete tek raidue, qe titullohet VOYAGER dhe jepet te henave ne ora 21:00. Ka raste qe transmetohet rregullisht cdo te hene, ka raste qe dhe nuk shfaqet.......te dyja emisionet trajtojne tema mjaft interesante

redi01

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Fjori prej 28.02.11 12:08

sqaroj se Mistero jepet te martave ne oren 21.19 dhe ndonjehere te enjteve,
e shoh gjithmone prandaj ngulmoj.
avatar
Fjori

70


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  onufri prej 26.03.11 19:22

tollovia@yahoo.com me dergo nje foto qe te besoj
avatar
onufri

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Nibiru prej 04.04.11 11:10

Vollga1@gmail.com me dergo foton te lutem
avatar
Nibiru

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  TIRAMISU99 prej 23.07.11 14:09

NE KET BOTE PO NDODH GJITHCKA....FENOMENE NATYRORE TE PA SHJEGUESHME...HISTORI DHE NGJARJE NGA ME TE PABESUESHMET....APO VIZATIMET TE BERA NEPER MALE OSE NEPER FUSHA TE NDRYSHME ME INICIALE APO FIGURA GJEOMETRIKE....KJO TREGON QE DICKA PO NODH...PRA NUK DUHET TE THEMI QE FAKTIN QE SEKEMI PROVUAR NEN LEKUREN TONE...AJO GJE NUK EKZISTON....SE NDRYSHE DO ISHTE NJESOJ SIKUR TE THONIM..[ ZOTIN SE KA PAR NJERI... PRA NUK EKZISTON] POR KJO ESHTE DICKA QE MUND TE BESOHET...DHE AQ ME TEPER KUR KA FAKTE DHE PROVA TE NDRYSHME...PRA UNE MENDOJ SE TASHME GJITHCKA MUND TE NDODHI NE JETE,,,,DHE NE PRANIN TONE MADJE....DHE SHUME PREJ NESH KANE QEN DESHMITARE...POR NDOSHTA NUK BESOHEN NGA TE TJERET SE PER FAKTIN QE MUND TE QUHEN FENOMENE JASHT TOKESORE....OSE TE MBINATYRESHME...POR GJITHSESI KJO MBETET AKOMA NJE MISTER,,,,,,INA
avatar
TIRAMISU99

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Gerta Gerta prej 23.07.11 19:22

ajo gruaja eshte thjesht me probleme mendore...

Gerta Gerta

PEACE and LOVE

95


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  nert prej 23.07.11 19:29

Me montazhe qe kane dale tani sdo ti besoja dhe po te shikoja nje foto jo me pa foto.
Mgjs filmi the fourth kind ishte i realizuar dhe te bente ta besoje
avatar
nert

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  cosmiclove prej 23.07.11 20:13

e kam pare filmin "the fourth kind" ku eshte narratore milla jovovic. rrembimet aliene kane filluar te rriten ndjeshem ne numer qe pas luftes se dyte boterore (me sakte pas incidentit te roswellit ne 1947). pati nje interesim te jashtezakonshem te ushtrise ne dosjet e ufove dhe jashte tokesoreve.
ne fakt pjesa me e konsiderueshme e rrembive aliene ka ndodhur ne amerike. a doni ta dini pse? mjafton te beni search ne google ne lidhje me projektin SERPO. kjo konsiston ne nje marreveshje te fshehte qe amerika nenshkroi me nje rrace alienesh gri te ardhur nga yjesia e zeti retikulit. ne fakt behej fjale per nje shkembim "teknologji ne kembim te femijeve".
Alienet gri jane deshperimisht ne kerkim te menyrave per tu riprodhuar pasi ata vete nuk munden me dhe perdorin klonimin. me sakte alienet gri e kane humbur mundesine qe te krijojne femije me shpirt te vetin. keshtu ata preferojne te rrembejne foshja te cilat i klonojne duke i marre gjenet dhe i hibridizojne per te krijuar nje rrace te re e cila eshte e afte te shumohet lirshem.
por problemi eshte se keta aliene kishin nje axhende te erret. shumica e foshnjave te rrembyera nuk u kthye dhe amerika nuk e mori teknologjine qe iu premtua. tani qeveria sekrete eshte ne pike te hallit dhe nuk ia ka idene me te vogel se si do te perfundoje kjo pune. por cuditerisht pas vitit 1989 numri i rrembive ka rene ndjeshem. kjo per nje arsye qe une nuk mund ta them ketu. por mund te bej vetem nje perifrazim te vogel.
ishte per shkak te nje gruaje ne egjipt nga peruja e cila me ane te mendjes se saj aktivizoj nje strukture kristalore te fshehur poshte sfinksit dhe me mendje urdheroi qe alienet gri te semureshin nqse qendronin ketu.
kjo pati sukses te menjehershem. ne youtube ka me mijera raste te njerezve qe jane rrembyer nga alienet madje disave ju kane implantuar mikrocipe ne trup. ngjan si fantashkence fillimisht por duhet te informohemi. e verteta eshte mu para syve tane. jemi ne ata qe sduam te shohim me larg se hunda jone.
avatar
cosmiclove

55


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  nert prej 23.07.11 20:18

Eshte me e bukur jeta keshtu se dhe po i hapem syte a do ndryshojme gje...
avatar
nert

119


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  A.Angel prej 23.07.11 22:43

select-kevia shkruajti:po ne rregull ta dergoj une nje foto sepse vetem 1 kam skam marr me po ta dergoj
Te lutem shum mund te ma dergosh dhe mua.
a.angel.g@live.com
avatar
A.Angel

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  majlind's prej 24.07.11 11:05


Mundesisht,ma dergo edhe mua ne emailin maj_lindi@hotmail.com.Jam shume kurreshtare te shoh foton!
avatar
majlind's

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  majlind's prej 24.07.11 11:08

select-kevia shkruajti:po ne rregull ta dergoj une nje foto sepse vetem 1 kam skam marr me po ta dergoj
avatar
majlind's

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Princton's girl prej 24.07.11 16:51

ju lutem ma dergoni edhe mua foton tek enxhi_noni@hotmail.com
avatar
Princton's girl

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  anonim1 prej 23.08.11 15:56

valla be sdi qysh po muni mi ju besu qytynev senev marre per juve veq pak mu nal me logjiku ku munet ni grue mi pas 8 fmi alien ku alient nuk egzistojn hiq ka ndodh qa ka ndodh ka pas fmi me dy kry tngjit me kame ne bark te lidhur sdi qysh po muni pom doket veq sa per sy e faqe jeni ka menoni duhet me menu ma larg mu nal me menu pak oo njerz

anonim1

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Diqka e pabesueshme

Mesazh  Luljeta00 prej 07.09.11 14:12

pse nuk i beni publike ketu ne forum fotot e ketyre femijeve alien

Luljeta00

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Gon! prej 07.09.11 14:35

Sepse janė gėnjeshtra!
avatar
Gon!

476


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  ILIRA prej 07.09.11 14:53

Ajo cfare eshte shkruar ne kete teme eshte shfaqur ne nje emision televiziv italian , une e kam pare vete emisonin dhe ne asnje rast ajo grua nuk i ka pare "femijet" por vetem dinte se ishte shtatzane, e kane rrembyer me qellim per ti nxjerre femijet nga trupi dhe mbas ketyre nderhyrjeve kishte disa shenja ne trup qe "vertetonin" rrembimin.
avatar
ILIRA

254


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  kristian dedgjonaj prej 28.03.12 12:27

mund te me dergosh dhe mua nje foto......... tek kristi_0072@live.com.
avatar
kristian dedgjonaj

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua qe ka 8 femije por qe jane aliene

Mesazh  Lapsi prej 29.03.12 1:07

WHAT THE xxx
avatar
Lapsi

135


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

i nderuar

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 29.03.12 19:37

qe te na bindesh na trego foto ose dicka tjeter
avatar
Ushtari i krishtit

345


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi