Magji per tiu ndjere me mire..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji per tiu ndjere me mire..

Mesazh  CrazyGirl prej 31.12.10 22:15

Do me plq te dija nje magji te thjeshte,qe te ben te ndihesh mire,dhe jo e deshperuar,e frikesuar...flm..:)
avatar
CrazyGirl

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji per tiu ndjere me mire..

Mesazh  Xhemajl prej 31.12.10 22:20

Kėtė mund ta besh pa magji, vetem bej disa Autosugjestione pozitive ne lidhje me disponimin tend, dhe do arrish te ndjehesh mire:).
avatar
Xhemajl

312


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi