Thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Mesazh  Luli prej 14.12.10 12:52

Kinezi thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Bujku kinez Meng Zhaoguo nga Heilongiangu thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore tė gjatė tri metra dhe pret tė sheh rezultatin e natės sė tij, pasiononte pas 60 vitesh.

Jashtėtokėsorja kishte nga 12 gishta nė secilėn dorė dhe kishte kėmbėt me qime. Seksi me tė zgjati rreth 40 minuta dhe atė nė gjendje tė papeshė.

Tė paktėn ky ėshtė rrėfimi qė bujku kinez, Meng Zhaoguo, e rrėfeu para detektorit tė gėnjeshtrave dhe u dėshmua se ai po fliste tė vėrtetėn. Zhaoguo po ashtu tha se ka takuar edhe jashtėtokėsorė tjerė tė cilėt me anė tė kristaleve tė tyre e paralajmėruan se Toka ėshtė nė gjendje kritike dhe ruajtja e ambientit ėshtė prioritet.

Kontaktin e parė me jashtėtokėsorėt i vendosi para 16 vitesh kur pa diēka tė metaltė duke rėnė nga qielli nė mal dhe shkoi pėr tė parė se ēfarė ishte. Nuk i kujtohet se ēfarė i ka ndodhur, por pasi iu kthyen ndjenjat, kishte problem nė komunikim me njerėzit dhe u bė alergjik ndaj hekurit.

Edhe pse interesi i kinezėve pėr UFO-t ėshtė rritur, shumica e njerėzve, pėrfshirė edhe njerėzit tė cilėt besojnė nė jashtėtokėsorėt, nuk i besojnė rrėfimit tė Zhaoguos.
/Telegraf/
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Mesazh  gjilanasi prej 14.12.10 14:12

Hahahah, lumi si ky, neve nuk po na mundesohet me tokesore e lere me jashtetokesore.
Me siguri perjetimi nuk ka qene i njejte si me tokesore : )
avatar
gjilanasi

397


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Mesazh  Gabriel prej 18.12.10 12:01

3 metra dhe kemb me qime. Qenka Jashtoksore nga Rusia. hahaha ''shaka''
Epo fakti qe paska kaluar makinen e se vertetes nuk eshte gje e vogel, po qe mund te kalohet nqs vertet e beson dhe vet genjeshtren dhe nga kinezet ca nuk pret : D.


avatar
Gabriel

Angelic Spirit

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PriZreNaSja

Mesazh  andra prej 03.01.11 3:42

Ehehe eshte pak sa e pa vertet per te besuar..

Une NuK E BeSoJ.. Po JuUUu..???
avatar
andra

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Mesazh  gjilanasi prej 17.07.14 14:21

“Kam bėrė seks me njė jashtėtokėsore, kam njė fėmijė alien”Anėtari i Kėshillit bashkiak nė Whitby Town, Simon Parkes, pohon se ėshtė baba i njė fėmije jashtėtokėsor me emrin Zarka.

Nė njė intervistė pėr Northern Echo, ai ka thėnė se si fėmijė e kishin kidnapuar jashtėtokėsorėt dhe se e duan pėr shkak tė shpirtit tė tij e jo pėr trupin. Ndėrsa ka pohuar se edhe nėna e tij ka qenė jashtėtokėsore.

Ai ka shtuar se me njė jashtėtokėsore ka pasur marrėdhėnie seksuale katėr herė nė vit dhe me tė ka njė fėmijė.

Sipas tij, jashtėtokėsorėt ngjajnė me zvarranikėt, kanė figurė njeriu dhe sy tė mėdhenj, ndėrsa veē kėsaj janė shumė tė mėrzitshėm.

Parkes, i cili ėshtė instruktor i vozitjes, ka tre fėmijė me gruan e tij njerėzore, ndėrsa pohon se raporti seksual me alienon po i pengon nė marrėdhėnien me gruan e tij nė Tokė.
avatar
gjilanasi

397


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Thotė se ka fjetur me njė jashtėtokėsore

Mesazh  Luce prej 18.07.14 11:29

NA CUDITI KY PFFFF
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

90


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi