Shpjegimi i endrres suaj - 2

Faqja 1 e 97 1, 2, 3 ... 49 ... 97  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mesazh  Elizza prej 05.12.10 21:28

............

Edituar pėr herė tė fundit nga Elizza nė 02.05.11 1:23, edituar 4 herė gjithsej

Elizza

"Komplimenti mė i madh ėshtė tė tė quajnė Qenie Njerezore"

1083

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpjegimi i endrres suaj - 2

Mesazh  Albi4all prej 05.12.10 21:46

mund te me tregosh qdo te thot kali ose i hipur mbi kal duke kalu ujin edhe 1 nuse qa nuk ka femij po nena ime e ka pa duke mbajt femij
edhe shum thanks per shpjegimin e bukur te endrrave tung te peshendes
tung tung...

Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

225

pyetje pergjigje mbi endrra 2

Mesazh  olsa23 prej 06.12.10 23:25

pershendetje
kam pare tre endra brenda nje periudhe te shkurter dhe ne te 3 kam pare sikur me jepen celsa nga 3 meshkuj te ndryshem per cdo enderr , dy prej tyre i njoh dhe njeri nga keta te dy me dha celsat e shtepis se tij. ndersa njerin jo pasi me behej si alien dhe isha bashke me shoqen time, mua me dha celesa dhe ate sikur e mori me vete pasi nuk e kisha me aty shoqen time?! Ju lutem mund te me thoni si shpjegohen keto endrra?
Faleminderit

olsa23

7

ZOJA

Mesazh  0011 prej 07.12.10 14:15

KA NJERI QE TE MA SHPJEGOJNE NJI ENDERR SHUM INTERESANTE????? JA SI ME POSHT:
un ishem i peshtetur per 1 shtyll qe ndriēon rrugizen aty me erdhi nji gru e re dhe me tha zoteri zoteri hajde hajde me mu se zoja po te pret do vish? po, dhe po hezia me te per rreth 10 mt u futa ne nji oborr me avulli aty pash me te vertet zojen dhe bera nji dialog me zojen.Nji dialog shum domethenes per mu. Mbeta shum i gezuar. Por aio qe un nuk arri ta kuptoj esh kjo...
mas 10-12 diteve rastesisht po kaloia ne nji rrugiz dhe gjeta shtyllen,avullin,oborrin te gith vendin por shtylla me qe ndriqonte rrugen ishte e djegur dhe nuk ndizej fare.
kur kaloi un ndizet ose po te qendroi aty rrin ndezur sa largohem un fiket dhe nuk ndizet ma
e kemi bere prov me disa shok te mi te kalojn ato hiē shkoj un aty ndizet kemi ndejtur per 2-3 or larg kaloin te tjeret hiē fare nuk ndizet. Pra esht nji fenomen i jashtzakonshem problemi esht konēidenza enderra,zoja,drita du te theksoj se un jetoj ne Itali dhe nuk jam besimtar por kur kam pa kete enderr jam bere shum besimtar ne zotin

0011

38

Re: Shpjegimi i endrres suaj - 2

Mesazh  mehanja prej 07.12.10 16:08

kame pare ne enderr veten ne nje supermarket te gjerave ushqimore dhe ne dore e mbaja nje djalosh te vockel te cilin nuk e njihja mirpo i bleja gjera atij ju lutem qka dmth kjo

mehanja

53

Faqja 1 e 97 1, 2, 3 ... 49 ... 97  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi