Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  Sibylla prej 02.12.10 13:58

:O ...Shpresoj te me ndihmoni..:D
avatar
Sibylla

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 19:13

Kaq keq qenke per burre???!!!
Nuk di te jap nje ndihme konkrete ngaqe mua nuk ma ndjen fare per burre te them te drejten,por nese je ne nje moshe madhore nuk ben keq nese krijon nje lidhje dashurie me nje njeri qe ia vlen.Me pas nuk ka rendesi nese fejohesh apo martohesh me te,e rendesishme eshte te kesh nje partner qe te do per ate qe je,qe te respekton,te vlereson dhe ka besim te ty....e rendesishme eshte ndjenja e paster e dashurise,jo burri:)
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  gramshii prej 02.12.10 22:23

eh ha ha jam keq per burr por jo si ju po s`kam ku ta qoj se me ka nxij jeten
dua nje keshille
avatar
gramshii

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 22:36

............


Edituar pėr herė tė fundit nga yasmin nė 10.01.11 13:36, edituar 1 herė gjithsej
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  gramshii prej 02.12.10 23:15

ok yasmin .... ndoshta nuk u shpreha si duhet ,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dikur ndoshta kisha mendimin tuaj , por te kisha kete mendje as`qe merrja mundimin ta njihja njeriun e ardheshem ???? njeriu eshte shum i vogel para botes qe e rrethon ,gruaja edhe me e vogel ,po kur i kerkohet te mbroj te vegjlit e saj . Te flasesh ne parim eshte tjeter e realiteti eshte tjeter duami apo s`duami ne ...............
nje keshille per te gjitha vajzat (po ju them dy fjal te urta )

VAJZERIA MBRETERIA
SA VRIMA KA MURI AQ HALLE KA BURRI
avatar
gramshii

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 23:43

............


Edituar pėr herė tė fundit nga yasmin nė 10.01.11 13:35, edituar 1 herė gjithsej
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  lauura prej 03.01.11 18:08

Nese deshiron te shikosh burren tend te ardhshem duhet te veprosh ne kete menyre:

(kete e ka provuar edhe halla ime dhe ka dal e vertet)

Ne nje dhom duhesh te kesh nje pasqyr perballe , dhoma duhet te jete e erret poashtu, te jete qetesi absolute dikush tu qendroj me ty shpine per shpine dhe te mbaj nje qiri te ndezur keshtu qe ai/ajo te mos shikoj pasqyren, vetem te mbaj qiriun dhe ti duhet te perseritesh fjalet:
pasqyre tregom se kush do te jete burri im ne te ardhmen?
Duhet te koncetrohesh mir e shum asnje zhurme te mos degjohet dhe nese ka sukses do te shfaqet fytyra mirepo mund te kete edhe pasoja negative sepse ne kete pune nuk ke lidhje me zotin dhe gjerat mund te shkojin keq si psh mbyllja e dyrve dhe dritareve te shtepise per disa ore.


avatar
lauura

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

po per te par gruan

Mesazh  grabitqari prej 10.01.11 13:26

o Laura po per te pa gruan tende te ardhshme si behet?
avatar
grabitqari

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  lauura prej 13.01.11 17:09

nuk e di ,por mendoj qe eshte e njejta menyre
avatar
lauura

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pergjigje per burrin

Mesazh  Nikolaos prej 18.01.11 20:01

Keto pune i zgjidh vetem astrologjia....
avatar
Nikolaos

"Kthejeni fytyrėn nga Dielli dhe ēdo hije mbetet mbrapa jush"

644


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te shikoj burrin tim te ardhshem...

Mesazh  Albi4all prej 18.01.11 22:26

ritual shum i mir po pasojat negaive qa jan perveq se dyerve dhe dritareve
edhe ni info te shkurt nese nuk dini shum mos perdorin shum pasqyren se sherben per kalim nga 1 dimension ne ni tjeter
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi