Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 01.12.10 17:13

Ju lutem magjistar si mund te bej nje demon te punoj per mua ju lutem me tregoni une kam perdorur shume here magji te zeze !
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 01.12.10 17:36

une dua te di edhe si te therrass nje demon
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Albi4all prej 01.12.10 17:44

ahaahhahahaha
sa i harliset je ti be djal a se ke pa videon ne you tube (ounja baoard) e e merr vesh se po te doket se po e thirrish baben e ste shan mos se je i ri per me e prish veten ok
mos ma merr per te madhe se e baj per mir tande
po apet ti mfal tung te pershendes
tung
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 01.12.10 17:50

po ti a di therrasesh demon ?
nese di me meso te lutem ne mesazh privat
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Albi4all prej 01.12.10 17:52

Une di po se praktikoj se me dhimbset jeta, jam ende i ri qe te behem sherbtor i tij
sepse nese nuk di se si ta nenshtrosh te nenshtron ai se ti po ja hap rrugen.
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 01.12.10 17:56

me meso te lutem ne gjunjet e mi, te lutem te lutem me meso ne mesazh privat te lutem nese me meson do ta shperblej me jeten time te lutem une kam bere shume sporte extreme te lutem dua ta bej edhe kete !
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

o njeri i dashur.... fuqia lidhet me pushtetin... jam marre 3 vjet me demona derisa me degraduan dalngadale e ben nje njeri te pavlere

Mesazh  budisti19 prej 02.12.10 13:28

mos u merrni me demonat, ato kan boten e tyre dhe ne kemi boten tone, kto transfuzione qe kerkoni te beni ju nuk jan gje tjeter por thjesht nje ekzorcizem i gjalle. beni yoga....meditim ajo eshte gjithcka,fuqi,pushtet,dashuri ,harmoni

budisti19

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  DevilChild prej 02.12.10 13:40

Nese qellimi i "thirrjes se demonit" eshte qe te arrish nje qellim, atehere nuk ke pse mirresh me magji, por thjesht bazohu ne forcat tua dhe kur them ne forcat tua, nuk dua te them sic thote nje cun/goce qe te do te miren, por dua te them merr veglat qe te duhen dhe elemino problemet (qe ty te duken probleme) nje nga nje! Si p.sh., ne filmin: "King of the Avenue" (edhe pse eshte film, mundohu te kapesh mesazhin nga ana negative jo pozitive) gjithmone nese qellimi yt eshte nje qellim tjeter dhe jo te therrasesh demonin qe te te tregoj emrin e atij/asaj qe do te martohesh apo budallalleqe te tilla si kjo.

Gjitha te mirat!
avatar
DevilChild

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 02.12.10 13:51

DevilChild shkruajti:Nese qellimi i "thirrjes se demonit" eshte qe te arrish nje qellim, atehere nuk ke pse mirresh me magji, por thjesht bazohu ne forcat tua dhe kur them ne forcat tua, nuk dua te them sic thote nje cun/goce qe te do te miren, por dua te them merr veglat qe te duhen dhe elemino problemet (qe ty te duken probleme) nje nga nje! Si p.sh., ne filmin: "King of the Avenue" (edhe pse eshte film, mundohu te kapesh mesazhin nga ana negative jo pozitive) gjithmone nese qellimi yt eshte nje qellim tjeter dhe jo te therrasesh demonin qe te te tregoj emrin e atij/asaj qe do te martohesh apo budallalleqe te tilla si kjo.

Gjitha te mirat!


Une dua te si te therras nje demon per ta pushtuar boten !
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  DevilChild prej 02.12.10 14:10

Po cfare te duhet demoni qe te pushtosh boten se marr vesh ?
avatar
DevilChild

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 02.12.10 14:18

DevilChild shkruajti:Po cfare te duhet demoni qe te pushtosh boten se marr vesh ?


do ta kuptosh
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Fikrro prej 02.12.10 14:54

ditifiti

Personat qe jane mbi 18 vjet nuk kerkojn demon per ta pushtuar boten,jane ata me te vegjelit qe duan te jene si Harry Potter keshtu qe ju lutem personat qe jane nen moshen 18 vjet mos te kerkojn keto gjera qe s'jane aspak per ta.

Une nuk jam personi i duhur qe t'ju them mos te hyjne ketu,le te hyjne une smund ti ndal le ta shuajn kureshtjen le te lexojn e shohin por per disa postime te postuara qe gjenden ne kete forum ne nuk mbajm pergjegjesi siq jane magjit,enitetet,etj...
avatar
Fikrro

734


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 15:45

Ky diftiti qenka ne hall te madh:))) o Zot ku i con njerezit fanatazia:))
ajnshtajni ka thene qe te imagjinosh eshte me e rendesieshme se te dijsh,por sikur ta dinte kete hallin e diftitit do ndryshonte mendje:) ka nevoje forumi edhe pere anetare te tille,o sa kam qeshe.....
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 02.12.10 17:11

Fikrro shkruajti:ditifiti

Personat qe jane mbi 18 vjet nuk kerkojn demon per ta pushtuar boten,jane ata me te vegjelit qe duan te jene si Harry Potter keshtu qe ju lutem personat qe jane nen moshen 18 vjet mos te kerkojn keto gjera qe s'jane aspak per ta.

Une nuk jam personi i duhur qe t'ju them mos te hyjne ketu,le te hyjne une smund ti ndal le ta shuajn kureshtjen le te lexojn e shohin por per disa postime te postuara qe gjenden ne kete forum ne nuk mbajm pergjegjesi siq jane magjit,enitetet,etj...Fikrro nese te therras nje demon me thuaj te lutem me mesazh privat dhe mos me bej te perdor menyra te tejra !


avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 17:20

Kujdes Fikrro se ky diftiti e ka seriozisht:)))))
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Mallfoi prej 02.12.10 17:22

Difiti.. Te vafte mbare per pushtimin e botes... Dhe meqe te dhash bekimin tim, a do me falje te pakten nje shtepi ne New York nga bota jote? Faleminderit per mirekuptimin
avatar
Mallfoi

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Xhemajl prej 02.12.10 17:47

hahahaha:).

Eshte bėrė kjo temė paksa shaka.
avatar
Xhemajl

382


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  DarkMaster prej 02.12.10 18:01

Per mendimin tim Drifiti mos thirr nje demon sepse me te gjithcka funksionon si ne burg ai punon per ty dhe ti duhet ta paguash me cfar te doj ai . Je apo jo ti dakort .
avatar
DarkMaster

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 18:05

boll e permendem kete demonin e difitit se po e mbyt lemza dhe keshtu nuk po e pushton boten:)
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Mallfoi prej 02.12.10 18:15

Po eshte e cuditeshme. Sepse as nje adoshelent nuk mund te mendoje se mund te pushtoje boten. Edhe une adoshelent jam e pranoj nuk i kam plotesuar kushtet e faqes qe te jem mbi 18 vjec, por deshiren e pushtimit te botes e kam patur kur isha 9vjec. Respekte
avatar
Mallfoi

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  abdullah prej 02.12.10 19:00

Mendon se mund te fitosh xhehnetin po nese arrin qe te kesh nje demon qe mund te punoj per ty ...un nuk te konsideroj normal !
avatar
abdullah

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Albi4all prej 02.12.10 21:04

mos u merrni me demon mga vet emri ju duhet ta kuptoni
Allahu ata e ka largu nga ahireti e ne e thrrasim
rrbrit e tij sa absurde
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 21:14

Kjo teme personalisht me ka bere te qesh shume sot dhe nje gje te tille e kam shprehur edhe me komentet lart,por tani te tregohem pak serioze,mendoj qe kur nje njeri kerkon te therrase nje demon per te pushtuar boten me te ,eshte njesoj sikur ta kishte djallin brenda vetes,sepse me duket shume djallezore nje imagjinate e tille:te pushtosh boten me ane te djallit!!! Eshte shume shqetesuese sepse nje deshire e tille vjen nga nje adoleshent dhe ne nje moshe te tille te paturit deshira te tilla me duket e rrezikshme dhe me t'vertete shqetesuese! Ky ditifiti sinqerisht ka nevoje per nje psikolog te afte!
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  maqomaqo3 prej 03.12.10 5:09

hej ditifit ti enderon ta pushtosh boten me ane te djallit,ben mire te shkosh te falesh ne kish a xhami se ty me kte mendje te ka pushtuar nje demon por se kupton dot vete.po te pushtoheshe bota aq kollaj nga djalli sot zdo te kishte me njerez te mire por do e kish mari fundi ,mos haro qe djalli edhe tani qe po flasim eshte ne lufte me perendine dhe do vije dita kur sherbetoret e djallit bashke me te do te ngecen perjet ne ferr prandaj kujdes se kjo eshte thjesht jeta tokesore por gjynajet lahen atje lart ne qiell.
avatar
maqomaqo3

293


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ditifiti prej 03.12.10 13:02

une per vete do te therras nje te till dhe do te vras nje armikun tim jam 19 vjet nuk jam adoloshent
avatar
ditifiti

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Fikrro prej 03.12.10 13:21

ditifiti shkruajti:

Fikrro nese te therras nje demon me thuaj te lutem me mesazh privat dhe mos me bej te perdor menyra te tejra !

Degjo c'te duhet ta therrasesh djallin ty,po te gjith kemi armiq por ti spo e kupton qe djalli eshte armiku yt me i madh.

Cilat jane aty menyra tjera qe do ti perdoresh a mund te me tregosh...
avatar
Fikrro

734


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DEMON

Mesazh  Blak Devill prej 03.12.10 16:08

BESOJ SE JO TE GJITHE KANE QENE TE VEMENDESHEM TEK TEMA IME
MAGJI DHE RITUALE NESE DONI TE MESONI PER TA LEXONI MIRE UNE DO TJU THEM DY FJALE RRETH KETYRE POR NGULITINI MIRE PER TE GJITH QE DUAN TE THERRASIN NJE DEMON PO E THIRRE PER TE VRAR NJE ARMIK DIJE MIRE
E THIRRE ME GJAK DHE ME GJAK DO IKI
DO JU JAP EDHE KUPTIMIN E KESAJ SHPREHJE PER ATA QE SE KUPTOJN PER TE THIRRURR NJE DEMON JU NUK JINI GATI SEPSE NESE JU E THERRISNI PER TE VRAR DHE AI DO DIKE NGA JU FAMILJA SHOQERIA DHE PER KET TE JINI TE SIGURT UNE SPO DETYROJ NJERI TE BESOJ NE KETO FJAL PO JU THEM ATE QE ESHTE E VERTET NESE KENI NDONJE KUNDERSHTIM THUAJENI ASKUSH SJU NDALON DHE PO E PROVUAT KETE RITUAL PROVOJENI POR PASTAJ DO VUANI PASOJAT E VEPRIMIT TUAJ SIC E THASH DHE ME PARE MOS E MERRNI PER KEQ THJESHT NJE KESHILL SA PER TA DITUR JU E KONTROLLONI VETEN VET UNE NUK JAM AI QE JU KONTRROLLOJ
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Elizza prej 03.12.10 16:23

ditifiti shkruajti:une per vete do te therras nje te till dhe do te vras nje armikun tim jam 19 vjet nuk jam adoloshent

...Vetėm 19 vjeē dhe e konsideron veten aq tė zgjuar e aq tė zoti sa tė nėnshtrosh njė demon?!
Kjo ėshtė e pamundur! Para sė gjithash duhet t'i njohėsh e t'i kesh parasysh ligjet e magjisė e mbi tė gjitha mbaje nė mend ''ligjin e kthimit" tė asaj qė bėn. Magjia nuk pėrmbledhet vetėm me njė ritual apo me njė fjalė magjike.
Je i tėrbuar dhe mendon se vetėm kjo do tė kryente punė e do tė zgjidhte gjithqka. Merre qetė, mos e humb kontrollin mbi vete.....
Ti do ta vrasėsh njė armik, por nė fakt 'vret' veten. Asgjė s'mund tė bėsh, s'do tė lirohesh nga ai e aq mė pak s'do tė ndjehesh mirė e as qė do tė kesh rehati e paqe ndonjėherė... Ti po e shkatėrron veten me mendimin pėr ta vrarė. Shumė mė tepėr tė vret ty kjo, se sa atė. Pėr atė zgjat shumė pak, ndėrsa ti do tė kesh jetė tė gjatė edhe pas kėsaj... Qkado qė tė ka bėrė nuk ke arsye pėr ta vrarė dhe nuk krahasohet ajo qė tė ka bėrė ai ty me atė qė ti po mendon t'i bėsh atij....
Mendo sa dėm i ke shkaktuar vetes vetėm me mendimin e keq pėr tė!
E tėra ėshtė 'bluar' vetėm nė mendjen tėnde...
Nuk ėshtė mėnyra mė e mirė rituali pėr ta vrarė apo pėr t'i bėrė keq dikujt, rituale tė tilla gjen sa tė duash, por ....
Njė person me zemėr tė madhe e tė pastėr, kurrė s'mund ta bėj kėtė!
Mendoje mirė! Thellė edhe ti vetė nuk e dėshiron kėtė, njė pjesė jotja nuk e pranon kėtė. Nuk mund ta dėshirosh...Eshtė vetėm zemėrim dhe pak inat qė ndjen, por qė kalon!
Fundi i fundit tė gjithė kemi armiq, por tė menduarit nė vrasjen e tyre ėshtė e papranueshme... Lėri gjėrat siē janė...Gjithqka rregullohet nė mėnyrėn mė tė mirė dhe nė kohėn e duhur...
avatar
Elizza

1087


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

LIGJET E MAGJIS

Mesazh  Blak Devill prej 03.12.10 16:35

KA TE DREJT KURR MOS HARO LIGJIN E MAGJI 3 ME 3 SA HERE TE BESH DICKA TA PERSERISESH SIDOMOS PER VRASJE AJO QE KE BERE DO TE TE KTHEHET 3-FISH MBAJE MEND MIRE KETE GJE
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DEMON

Mesazh  Blak Devill prej 03.12.10 16:38

DarkMaster shkruajti:Per mendimin tim Drifiti mos thirr nje demon sepse me te gjithcka funksionon si ne burg ai punon per ty dhe ti duhet ta paguash me cfar te doj ai . Je apo jo ti dakort .

keto fjale qe dark masteri tha jane me vler dhe kiji parasysh shume se po ja hape gropen tjetrit bie vete ne te
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Albi4all prej 03.12.10 18:23

blak devil me vjen mir qe ke mesuar shum per magjin
dhe di shum gjera po duat te them dhe e lus zotin qe at aaftesi ta perdoresh per mbrojen tende dhe ti ndihmosh te tjeret
tung
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Albi4all prej 03.12.10 18:54

o ti diftritii pse at lloj magjie nuk e perdor mbi mua
e ta shoh se sa i zoti je
mua nuk ma mbushish mendjen
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

235


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Mallfoi prej 04.12.10 0:44

I nderuar zoti Ditifit... Ti ke mesuar si ta semuresh me semundje si AIDS apo Kancer, pa njohur indetitetin e personit, dhe pa e patur perball, kjo qenka nje magji teper e komplikuar dhe po te pergezoj per arritjen qe ke bere. Kur ti ditke kete magji super te veshtire si nuk ditke se si te therrasesh nje demon? Sepse keto lloj magjish qe permende ti qe ngjisin kancerin, jane magji te zeza dhe me sa di une magjia e zeze behet ne "bashkepunim" me djallin. Me vjen keq por ti ngaterrohesh me kembet e tua. Ne tjeter vend beji keto gjera jo ketu. Po deshe une ta jap indetitetin tim dhe po pres qe te semurem qe te kaloj ca kohe ne "shtratin e vdekjes"
avatar
Mallfoi

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Fikrro prej 04.12.10 1:15

ditifiti shkruajti:

Do te perdor nje mallkim te cilin e kam me mesuar diku ky mallkim do te shkaktoj nje dem ne trupin tend do te bej kancer apo AID nese di me trego ose po i perdor keto menyra veq e di se duhet ta paguaj 3 fishin e asaj qe te bej !

Fikrro nese te therras nje demon me thuaj te lutem me mesazh privat dhe mos me bej te perdor menyra te tejra !

Nuk e di cfare ke dashur te thuash por ky po me duket si kercenim ndaj meje, kercenimi me absurd qe kam ndegjuar ndonjehere, kercenim i cili nuk la mbresa fare tek une.

Une prap po te them armiku yt eshte djalli por e shoh qe fjala nuk te mjafton, ti do ta kuptosh gabimin tend por do te jete shum, shume vone.

Ky kanceri yt magjike dhe AIDSI nese jane si provokim qe une tet tregoj diēka e ke shume gabim ke zgjedhur menyren me te keqe qe mund te ma nxjerresh ndonje fjale.

I nderuar ti mund te me besh cfare te duash magji, rituale, cfare te doje qejfi bile edhe mund te me ofendosh, s'me pengon fare...!
avatar
Fikrro

734


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  ArdiKs prej 30.12.10 16:42

Une jam nje djalosh me fe "ISLAME" dua tju Keshilloj qe te mos e therrasim demonin apo dreqin.

ZOTI do tju denojj ne Ferr te perjetshem ate njeri qe do e therret demonin.

Une do Juu Lutsha qe te mos e thrrasesh demonin se edhe Mund te ēmendesh ti nuk eshte arsye qe mund ta pushtoj boten, se boten nuk mund taa pushtosh sepse e mbron "ZOTI I LARTMADHERISHEM"

avatar
ArdiKs

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si te Therasesh nje Demon.

Mesazh  stilisti prej 06.02.11 18:09

Une nuk e kuptoj me kete djale qe do gjera ekstreme ne jeten e tije . Po ju them vetem dicka nese ju beni sporte extreme ne jeten tuaj kane nje rezik dhe nese ti ate rezik e kalon do jesh shum i lumtur qe ke aritur ate qe je munduar te besh...
Por nese ti theret nje demon atehere do kesh humbur te gjitha mundesit per te fituar ato qe je perpjekur te besh. Sepse nje krijes qe ka qene e mire dhe eshte debur nga miresia dhe ka rene ne eresiren e te ligut tash bene vetem te liga dhe jo te mira sepse nese behesh i lige nuk kthehesh me dot pas. per te bere te mira nese me keni kuptuar sadopak ju uroj qe ti vizitoni keto kuriozitete por aspak ti praktikoni.
Ju faleminderit.
avatar
stilisti

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  DJ_enis prej 06.02.11 19:30

ditifiti shkruajti:

Une dua te si te therras nje demon per ta pushtuar boten !

hgahgahgahghagha kush te le ty mor burr te pushtosh boten hahahhahahhahahhahahhah
ka shum magjistar te medhenj qe kan dashur ta bejne kete e nuk ia kan arritur qellimit kurse ti nuk di as te therrasesh demonet e dashke te pushtosh boten aahahhahahhahahhahha sa kam qesgh
avatar
DJ_enis

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Magic-0ne-one prej 07.02.11 12:56

DJ_enis shkruajti:
hgahgahgahghagha kush te le ty mor burr te pushtosh boten hahahhahahhahahhahahhah
ka shum magjistar te medhenj qe kan dashur ta bejne kete e nuk ia kan arritur qellimit kurse ti nuk di as te therrasesh demonet e dashke te pushtosh boten aahahhahahhahahhahha sa kam qesgh


shume qesharake edhe une mendoj si ti
avatar
Magic-0ne-one

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Blak Devill prej 16.02.11 19:52

Magic-0ne-one shkruajti:

shume qesharake edhe une mendoj si ti

edhe une ka te drejt si mund ti te pushtosh boten me nje demon ka magjistare te fuqishem qe mund tete ndalnin
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Pink prej 22.02.11 3:12

Hahahahahahahaahaha u meka nga kjo tema aq kam qeshur sa i cuditshem po rritet ky brez.Zoti Magjistar kam dhe une nje kerkese,te lutem me meso si te therras nje Engjell qe te ju heq nga mendja keto ide monstruoze ketij brezi te cuditshem,dhe te ja u mbush mendjen zemren dhe mbi te gjitha shpirtin me miresi dashuri dhe respekt per njeri tjetrin,dhe te luftojne c'do negativitet qe mund te cenoj qofte dhe nje qenie te vetme njerezore
avatar
Pink

27


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SA ME SHPEJT PSIKOLOG

Mesazh  g-kristi prej 17.04.11 1:22

EJJJD SE DHE UN QESHA ME KET..PORR PO SHOF DICKA SICK...NUK E KUPTOJ DOT..SE SI AIII THOT ATE xxx DJALE UN AS SMUN E PERMENN ATE..UN SJAM I MADH E PRANOJ JAM VETEM 15 VJEC KAM HYRE NE KTE FORUM THJESHT PER KURIOZITET..I LEXOJ DHE JAP KOMENTET E MIA..PO PER ATE GJE QE THOT AI ..SE DI ESHTE SE DI NUK FLAS. DOT..NE FILLIM QESHA PO TANI POM DUKET SIKUR KA NEVOJ PER PSIKIATRI..NUK DI..SEPSE DIKUSH QE I THOT ATO GJERA E KA TE KEQEN VET E KA VET NE TE DREQIN.... UN PER VETE SESHT SE BESOJ SHUM APO LEJ KOKEN MAS FEVE ISLAME APO KRISHTERE ME PELQEJN TE DYJA I KAM FREKUENTUAR TE DYJA ME JAN DUKUR EDUKATIVE JO SE PERCJELLIN NDONJE MESAZH TE KEQ..PO THJESHT ATE QE THOT KY DJAL A ADOLESHNT SE DI CA ESHTE..SE DI MU AS NE MEN SEM SHKON...KTO FJAL SE DI A I PELQEJN KREJTVE..MEGJITHATE KY ESHTE MENDIMI IM DHE SI 15 VJEC BESOJ KAQ DITURI KAM RESPEKT TE GJITHVE TUNG.:)
avatar
g-kristi

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Per ditifiti

Mesazh  tanki94 prej 17.04.11 12:46

I Nderuar Ditifiti un e di nje magji qe i perngjan nje rriti te lashte per ti thirrur jo vetem nje demon por plot demon ku do te mund te rrethojn dhe te largojn nga armiqet e tu gjithashtu edhe te hakmeren tek ata.......Nese ke deshir un mund ta tregoj rritin por eshte shum i gjat dhe i veshtir un mund ta tregoj edhe magjin si te deshironi ju por mund te keni shum.........PASOJA
avatar
tanki94

32


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  Elsavrana prej 20.04.11 20:24

Ditifiti ka deshire vetem te terheq vemendjen...si cdo adoleshent...si ne nje party..
n.q.se nuk eshte kjo...atehere duhet te kete nje minus ne ADN e tij e cila duhet korrigjuar...mbase edhe me nje konsulent psikiater sic udhezon dikush ne mesazhet lart.
Te lutem Ditifiti hiq dore nga ky mendim...shakaje.Po e le si shaka.
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  LaNi prej 23.04.11 22:55

qe be une po vi Si demon per ty hahha qfar deshire ke ta plotesoj te demonitetit
se une ec i me shpejtesi te drites minut per sekond edhe anasjelltasavatar
LaNi

65


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  artur_2010 prej 25.04.11 17:44

Te dashur lexues!
kam kohe qe lexoj artikuj ne kete site, dhe mendova qe mund te jete dicka e nevojshme qe edhe une ti shkruaj dy fjale qe mund tju interesojne.

O njerez Kujdes me magjine se magjia nuk eshte loje, dhe mos harroni se cdo gje qe na rrethon eshte aqe e sakte dhe precize sa nuk gabon te qindin e sekondit.Doja te thosha dhe saktesoja qe ne univers ekziston ne ekuiliber e mira me te mire dhe e keqja me te keqe, pra cdo gje eshte "kandar peshore" cfaredo gjeje qe do te vini ne nje ane ajo do tju kthehet ne anen tjeter.Pastaj kur nje njeri qe futet ne borxh duke i kerkuar dicka,ndihme nje demoni ate borxhe duhet ta paguaje dhe kjo gje mund ti kushtoje dhe jeten e tij.Kujdes me talizmanet me dizenjot qe ato kane,me shkrimet dhe emrat qe jane shkruajtur ne to, me fjalet qe si dini, kujdes edhe me vokazionet,qirinjte dhe ngjyrat e tyre, ditet kur ti ndizni se do te shkoni per te kerkuar ndihme ndonjehere, ose per te bere mire por mund tju ndodhe e kunderta.Kujdes kur shkoni ne tentim te mesoni dicka okulte se aty jane dyerte e te ligeve, dhe mund tua hapni atyre shume kollaj.Cdo fjale, cdo mendim, cdo gje qe na rrethon eshte vetem energji.Ne qofte se keni gabuar, pendohuni kerkoni falje, lutuni, meditoni, vetem ashtu mund te shpetoni.
avatar
artur_2010

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  toni_bbb2000 prej 25.04.11 18:45

fjerre edhe ban nji patk me te nenshkruj nji kontrate po kujdes mos te bajn aj me puna per te
bye
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  nitty prej 25.04.11 18:59

toni_bbb2000 shkruajti:fjerre(thirre) edhe ban (bėjė) nji (njė) patk me te nenshkruj nji kontrate po kujdes mos te bajn (bėjė) aj me puna (punu) per te
bye

Mfal qė tė pyes,ke parė ose a ke pasur nė dorė ndonjėherė Abetare?
avatar
nitty

243


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  toni_bbb2000 prej 25.04.11 19:19

jo nuk kam pasur do vish te ma mesosh ti pak nitty se e shof qe me je qepur mbrapa ku do qe kshruaj une po ik o nitty se nuk jena ne shkolle ketu po nuk e kuptove rri mos fol . bye
avatar
toni_bbb2000

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  nitty prej 25.04.11 19:26

toni_bbb2000 shkruajti:jo nuk kam pasur do vish te ma mesosh ti pak nitty se e shof qe me je qepur mbrapa ku do qe kshruaj une po ik o nitty se nuk jena ne shkolle ketu po nuk e kuptove rri mos fol . bye

Shkrimet e tua kanė tė bėjnė me okultizmin dhe duhet tė jenė shumė tė qarta pėr lexuesin,kjo ishte arsyeja e kritikės.

Unė nuk do tė mėsoj tė shkruash,
se nuk jena ne shkolle ketu
vetė e the mos bjer nė kundėrshtim me vetėn.
avatar
nitty

243


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te bej nje demon te punoj per mua ?

Mesazh  exxtreme prej 17.05.11 4:47

ditifiti shkruajti:une per vete do te therras nje te till dhe do te vras nje armikun tim jam 19 vjet nuk jam adoloshent

QE po te inkurajoj un per ni arsye te tille nuk te duhet demoni asigjo.e ki shum thjesht (po i citoj disa fjale me lart) merr veglat e duhura edhe kryje ate pune.
avatar
exxtreme

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi