Si ta bej nje djale te me doje?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 30.11.10 20:16

Ju lutem me ndihmoni...kam 3 vjet resht qe perpiqem ta harroj dike...por smundem....Ai hyri ne zemren time e sdoli me...sa her qe e shikoj behem keq...u lidha i her me ate per 3 muaj..po nuk ishte lidhje serioze se e dija qe ai me donte...tani ai eshte i lidhur pas dikujt...dhe e ka ndryshuar sh ate...ju lutem me ndihmoni ta bej ate person te em doj perseri...sepse un kam nje semundje qe edhe pak jet kam...po smunda ta fitoj zmr e tij shpirti im sdo prehet kur en paqeee....:(((
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 30.11.10 20:31

po qe per ta futur ne ngrirje un e kam te veshtir se kam te shpis...ka ndonje menyr tj plsss
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.....

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 30.11.10 20:44

po un dua ta bej ata te em doj ..jo ta harroj
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 30.11.10 20:48

me falni se po iu lodh.....por nuk kam mundesi ta gjej roben e tij..sepse ai eshte ftohur me mua per shkak te se dashures se tij..cfare mund te bej ndonje gje tj


Edituar pėr herė tė fundit nga AlbaNiiaN yLL nė 02.12.10 13:37, edituar 1 herė gjithsej
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  Fikrro prej 30.11.10 21:00

Mvjen keq por u detyrova ti fshija ato mesazhe qe ti dergova pra ritualet je shum e re ti per keto gjera sidomos per tet munduar dashuria ti je vetem 13 vjece dhe nuk duhet te jesh ne kete forum.

Ky forum preferohet vetem per personat mbi 18 vjec,merrre ndonje liber lexoj ose shiko TV,tlutem ka ende kohe qe ty tet mundoje dashuria.

Ajo qe po te ndodh ty quhet simpati dhe jo dashuri fol me maman tende siq e keni zakon ju vajzat se nena per ju eshte ilaqi me i mire dhe mos mendo per dashuri dhe simpati,mvjen keq qe po te them por ende je nje femije i vogel i cili deshiron te rritet por do te rritesh boll dhe besom qe kur te rritesh do te kesh qejf te jesh perseri e vogel.

Me respekt
avatar
Fikrro

734


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 30.11.10 21:01

Ehh..Ju kshu mendoni s ejam e vogel...por kam 3 vjet qe e dua dike vrt shshs...Pastaj un do vdes se jam e semur...dhe kam b=nevoj per ate person...
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  Fikrro prej 30.11.10 21:06

Hahahahahahah ore.......

Degjom ti e di qe se kupton por je e vogel per keto gjera je vetem 13 vjec ore nuk jemi ne Kine qe te martohemi ne kete moshe, mos harro ju vajza ia prishni shume lehte vleren vetevetes po leri djemte ti bisedo me maman mire ajo te tregon., si ta harrosh nuk dua te ti them diēka qe te rendoje.

Hajde tash shko dhe mos ta shendrrojme kete forum ne diēka tjeter.
avatar
Fikrro

734


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 30.11.10 21:08

OKii OKii...Ciaoo
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  vrojtusi prej 30.11.10 22:20

AlbaNiiaN yLL shkruajti:Ju lutem me ndihmoni...kam 3 vjet resht qe perpiqem ta harroj dike...por smundem....Ai hyri ne zemren time e sdoli me...sa her qe e shikoj behem keq...u lidha i her me ate per 3 muaj..po nuk ishte lidhje serioze se e dija qe ai me donte...tani ai eshte i lidhur pas dikujt...dhe e ka ndryshuar sh ate...ju lutem me ndihmoni ta bej ate person te em doj perseri...sepse un kam nje semundje qe edhe pak jet kam...po smunda ta fitoj zmr e tij shpirti im sdo prehet kur en paqeee....:(((


me fal por a mund te dij se perse jeta juaj do te jet aq e shkurter
nga e di ti kete
avatar
vrojtusi

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  ELITAP prej 30.11.10 22:22

qe te arrish qe te te doje dikush ne rradhe te pare duhet te duash ti veten tende, te respektosh veten tende, merru me veten tende... me pas leri gjerat te rrjedhin vet, nuk mund te detyrosh dike te te doje...
avatar
ELITAP

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  Gabriel prej 30.11.10 23:31

Keto fjale qe na the neve, thuaji dhe atij djalit, jam i sigurt qe do lidhet me ty, qoft dashuri apo keqardhje.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ritual

Mesazh  Blak Devill prej 01.12.10 16:21

BOHAN shkruajti:Keto fjale qe na the neve, thuaji dhe atij djalit, jam i sigurt qe do lidhet me ty, qoft dashuri apo keqardhje.
keto fjale jane te verteta nuk ke nevoj per ritual por thjesht thuaj ndjenjat eshte rituali me i mire
avatar
Blak Devill

298


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 01.12.10 18:07

Ia kam then por prap jo..:(...Jeta ime eshte e shkurter se para disa ditesh mora vesh qe jam e semure...:(
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  Gabriel prej 01.12.10 19:08

Ateher ai djali qenka fyll nga menja kshu qe leje mos u mer me fare me te. Shijo jeten ne menyra te tjera. Ka pa fund te tilla.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Hahah...

Mesazh  AlbaNiiaN yLL prej 02.12.10 13:19

Faktikishi...Ai filloi Te ndryshoj sjellje me mua...:DDD...Me duket se po ma jep nje mundesi..:D
avatar
AlbaNiiaN yLL

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  Gabriel prej 02.12.10 14:49

AlbaNiiaN yLL shkruajti:Faktikishi...Ai filloi Te ndryshoj sjellje me mua...:DDD...Me duket se po ma jep nje mundesi..:D

Epo shyqyr...
Me ke nje dreke borxh pra.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  Sibylla prej 02.12.10 16:43

Hahaah..:PP
avatar
Sibylla

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  yasmin prej 02.12.10 17:27

Cfare hallesh kane 13 vjecaret sot:)))
avatar
yasmin

350


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej nje djale te me doje?

Mesazh  stessa prej 05.10.11 16:31

AlbaNiiaN yLL shkruajti:Ju lutem me ndihmoni...kam 3 vjet resht qe perpiqem ta harroj dike...por smundem....Ai hyri ne zemren time e sdoli me...sa her qe e shikoj behem keq...u lidha i her me ate per 3 muaj..po nuk ishte lidhje serioze se e dija qe ai me donte...tani ai eshte i lidhur pas dikujt...dhe e ka ndryshuar sh ate...ju lutem me ndihmoni ta bej ate person te em doj perseri...sepse un kam nje semundje qe edhe pak jet kam...po smunda ta fitoj zmr e tij shpirti im sdo prehet kur en paqeee....:(((
tani une jam askushi te te gjykoj ty, por cdo gje qe ke shkruar ketu me duket pa sens...
e para je MINORENE dhe imagjino qe ti thua kam 3 vjet qe e dua, pra ke qene 10 vjec dhe kushedi sa vite ke qe e njeh, e kupton qe nuk eshte normale, e di qe nuk te pelqen kjo qe te kam shkruar por dikush duhet ta beje...
e dyta, djali eshte lidhur me dike tjeter, kush je ti qe do ti ndash??????????????
po sikur te ta benin ty nje gje te tille,
nese ti nuk e ke jeten e gjate ashtu sic shkruan, mos lejo askend te te meshiroje, mos u merr me djemte po merru me shkollen dhe me shendetin...
je akoma shume e vogel
gjithe te mirat

avatar
stessa

50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi