Shtepia e kuqe ne Durres

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  Mallfoi prej 23.11.10 21:43

Shtepia e kuqe ne DURRES!

Eshte nje shtepi e vjeter ne Durres e cila eshte e lyer me te kuqe….. Pronari i asaj shtepie kerkon ta shesi, madje dhe shume lire sepse mendon se ajo shtepi eshte e poseduar nga fantazma dhe demon qe kushdo qe hyn brenda degjon zera dhe sheh fenomene paranormale ……

Ka persona qe kane qene qene ne ate shtepi dhe qe kane degjuar keto zera dhe keto fenomene te cuditshme… Adresa eshte prane spitalit dhe te gjithe ata qe jane kurioza mund te shkojne … ajo shtepi nuk ka ndryshuar qe nga krijimi …. Dhe ne ate shtepi kane ndodhur shume cudira.
avatar
Mallfoi

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  yasmin prej 29.11.10 16:08

...............


Edituar pėr herė tė fundit nga yasmin nė 26.12.10 14:46, edituar 1 herė gjithsej
avatar
yasmin

260


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  erioni prej 29.11.10 22:20

per adm e websitit.. kam 1 faqe ne fb me shume histori te ndryshme ..dhe kte historine me shtepin ne durres e kam pas publikur ..nese do mund te bashkpunojm..me kontakto ne fb se ktu nuk di si ti perdor mesazhet..http://www.facebook.com/erion.nogu

erioni

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  azis prej 17.12.10 14:56

yasmin shkruajti:Tani per ta blere nuk mundem se si e sapodiplomuar qe jam nuk ma mban xhepi,por nese do ai pronari te ma dhuroje meqe ai nuk mund te jetoje aty,po e pranoj:)) Nuk do ishte keq qe te ishte shtepia ime, keshtu qe do shkoja te beja ca dite pushimi aty...meqe ndodhin cudira se keshtu thone,po e bej prove njehere te jetoj si Liza ne boten e cudirave:))..
Ne fakt do te doja te isha fantazma e neteve te qendrimit tend aty, hahahaha.
Te te kisha bere ca cudira vertet, qe mos te dilnim dhe nga tema:
Liza ne boten e cudirave...

Ju pershendes!

azis

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  benardi prej 17.12.10 15:07

thuj te zotit te shtepise qe te ndryshoje ngjyren se ndoshta largohen fantazmat

ka pasur nje shtepi te tille njehere ne kohen e monizmit ne porcelan ne Tirane, beri buje te madhe ne ate kohe

nuk di se cfare te them, po me dha ca euro ai i zoti shpise i largoj une une fantazmat, mos ma merrni per keq ju lutem
avatar
benardi

55


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  FloriArgjend prej 17.12.10 17:22

Eshte e cuditshme. Kam shume kohe ne dr dhe nuk e kam degjuar kurre. Ndonje adrese me egzakte mbase? Flm
avatar
FloriArgjend

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  Blak Devill prej 21.01.11 22:44

SHTEPITE QE KANE TE TILLA FENOMENE MUND TE PRISHEN DUKE JU NDRYSHUAR NGJYREN OSE DUKE JU KTHYER ENTITETEVE ATE GJE QE JU PERKET POR KUR NDODHESH NE KETO RRETHANA NUK DUHET TE OFENDOSH ENTITETET NE ATE SHTEPI
avatar
Blak Devill

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  wolf27 prej 05.03.11 16:44

Mallfoi shkruajti:Shtepia e kuqe ne DURRES!

Eshte nje shtepi e vjeter ne Durres e cila eshte e lyer me te kuqe….. Pronari i asaj shtepie kerkon ta shesi, madje dhe shume lire sepse mendon se ajo shtepi eshte e poseduar nga fantazma dhe demon qe kushdo qe hyn brenda degjon zera dhe sheh fenomene paranormale ……

Ka persona qe kane qene qene ne ate shtepi dhe qe kane degjuar keto zera dhe keto fenomene te cuditshme… Adresa eshte prane spitalit dhe te gjithe ata qe jane kurioza mund te shkojne … ajo shtepi nuk ka ndryshuar qe nga krijimi …. Dhe ne ate shtepi kane ndodhur shume cudira.
po na jep adresen e sakte se mbase bejme ndonje pazar me te zotin e shtepise.
avatar
wolf27

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

labi

Mesazh  labita45 prej 05.03.11 18:46

thuj ati zotit tshtepis ape shet per 1000 euro
e edi qa boj me ta heheeh
avatar
labita45

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shtepia e kuqe ne Durres

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi