Shkopi magjik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Shkopi magjik

Mesazh  lindormorina prej 13.11.10 14:37

A mund te me tregosh ne menyre private se si ta bej nje shkop magjike, kontakto ne lindi.10@kosovaks.com
avatar
lindormorina

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Albi4all prej 14.11.10 9:05

me trego se qka fitoj un dhe ta publikoj ne mesazh privat
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

shkopi magjik

Mesazh  Blak Devill prej 14.11.10 11:03

per cfare te duhet shkopi magjik
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Albi4all prej 14.11.10 17:56

uuuuuuuuu
magjia varet nga personat dhe nga vullneti i tyre e jo nga gjerat e tjera prandaj mos e lodhni veten duke u munduar te mesoni se kot
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dielli

Mesazh  DIELL prej 02.12.10 12:27

si mund at bej nje shkop magikj
avatar
DIELL

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PriZreNaSja

Mesazh  andra prej 03.01.11 3:49

HeHe Albi mua per vete me pelqen te bej nje shkop magjik... E PsE ss`na i tregon tjerat fjal per shkopin magjik... Dhe problemi i te tjerve eshte e bojn ose se bejn ate magji... Respekt per ty dhe moss e merr si ofendim Te Lutem.
avatar
andra

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PriZreNaSja

Mesazh  andra prej 03.01.11 3:51

Dhe per cfar vullneti behet fjal..Kalo Bukur
avatar
andra

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PRGJIGJJE

Mesazh  DIELL prej 03.01.11 4:06

SHKOPI MAGJIK VETEM KA MBETUR SI MENDIM I NJERZEVE SE AS SHKOPI DHE AS MAGJIA NUK JAN TE VERTETA PO VETEM GENJESHTRA SE NESE KISHTE ME EGZISTUAR MAGJIA SIDO MOS SHQIPETARET APO KOSOVARET VETEM MAGJIN E KISHIN PERDOR SE KETO DY SHTETE NUK NGOPEN KURR SIDOMOS WEB FAQET DAKKAVERE JAN SE AS KUSH NUK I REKLAMON KETO GJERA NESE KISHTE ME EGZISTUAR VERTET SHKOPI MAGJIK TE GJITH DO E KISHIN NESE KA NDO KUSH NDONJE SUGJERIM ME TE LAJMROHET SE KETA QE FOLIN DHE QE LAVDROHEN ME MAGJI JAN TE KOT TE GJITH
avatar
DIELL

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Albi4all prej 03.01.11 10:56

Tek magjistaret shkopi magjik nuk perdoret si te harri potter ato jan ilusione po ai perdoret per te liruar energji shpirtrore te njohur si vital life ai eshte nje qe sherben se bashku me ardhmen per me e ba ma te leht magjine, mbrojtjen te magjistaret po ka edhe shume elemente te tjera.
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Blak Devill prej 03.01.11 17:53

DIELL shkruajti:SHKOPI MAGJIK VETEM KA MBETUR SI MENDIM I NJERZEVE SE AS SHKOPI DHE AS MAGJIA NUK JAN TE VERTETA PO VETEM GENJESHTRA SE NESE KISHTE ME EGZISTUAR MAGJIA SIDO MOS SHQIPETARET APO KOSOVARET VETEM MAGJIN E KISHIN PERDOR SE KETO DY SHTETE NUK NGOPEN KURR SIDOMOS WEB FAQET DAKKAVERE JAN SE AS KUSH NUK I REKLAMON KETO GJERA NESE KISHTE ME EGZISTUAR VERTET SHKOPI MAGJIK TE GJITH DO E KISHIN NESE KA NDO KUSH NDONJE SUGJERIM ME TE LAJMROHET SE KETA QE FOLIN DHE QE LAVDROHEN ME MAGJI JAN TE KOT TE GJITH
NUK DUHEN THENE MENDIMET PA NJE BAZE SEPSE DUHET TE DISH SE SHKOPI MAGJIK NUK PERDORET VEND E PA VEND AI PERDORET NE RASTE NEVOJE E JO SI TE TE DOJ QEJFI SEPSE EDHE AI KA NJE KUFIJ SA PER FJALET MAGJIA NUK EKZISTON DUHET TE KESH DISA BAZA KU TE BAZOHESH E TE THUASH QE NUK EKZISTON MOS MA MERR PER KEQ KETE POR THJESHTE PO THEM ATE QE MENDOJ
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Blak Devill prej 03.01.11 17:56

andra shkruajti:HeHe Albi mua per vete me pelqen te bej nje shkop magjik... E PsE ss`na i tregon tjerat fjal per shkopin magjik... Dhe problemi i te tjerve eshte e bojn ose se bejn ate magji... Respekt per ty dhe moss e merr si ofendim Te Lutem.
SHIKONI PO JU JAP NJE INFO SHKOPI MAGJIK KA KUFIJTE E TIJ NUK ESHTE I PA THYESHEM SEPSE CDO GJE E KA NJE KUFIJ NESE JU E PERDORNI VEND E PA VEND ATE FUQIA E TIJ DALNGADALE DO TE SHTEROHET DERISA TE NGELET PA ASGJE, EDHE DICKA PERSE JU INTERESON KAQ SHUME TE BENI NEJ SHKOP MAGJIK ?
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERGJIGJE

Mesazh  DIELL prej 03.01.11 18:58

DALLAVERET TE PAKTEN TE UNE NUK SHITEN KETO DALLAVERE MUNDENI ME JA SHIT TJETER KUJT E JO MUA DALLAVERGJIA NUK MUNDET ME BE DALLAVERE ME DALLAVERGJIN SE UNE MA DALLAVERGJI SE DALLAVERGJIA JAM UNE Jam dallavergjia nr 1 mos e harro kete
avatar
DIELL

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Albi4all prej 03.01.11 19:15

wow po ti qenke legjend
ahahaha
ket nuk ma thua mua se ket un e di thjesht mos mendo se ma hedh te tregoj se ato jan sekrete prandaj quhen occult o dallavergji i vogel
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

SHkOpI mAgjIk

Mesazh  lindormorina prej 04.01.11 17:42

PO A MUNDESH TI MAGJISTAR TE ME TREKGOS SE SI TE MBAROJ UNE NJE SHKOP MAGJIK
TE LUTEM ME TREGO
avatar
lindormorina

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Blak Devill prej 04.01.11 19:38

perse jeni te fiksuar te ky shkopi magjik kjo teme po behet bajate ka nje arsye te forte qe e doni shkopin magjik
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  inkubacioni prej 05.01.11 1:19

nuk e di si munde te mirreni me ksi lloj perrallash eshte interesant si ka njerz qe besojne tek shkopi magjik hahaha qudi ne qfar lloj bestytnish besojne se tek nje pem tek varret duhesh ta thyejsh jo duhesh ti shenosh disa shkronja magjike aiiiiiiiii disa tema ktu me te vertet jon katastrofale nuk di adminat pse lejojn te hapin ksi tema palidhje
avatar
inkubacioni

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DIELLI

Mesazh  DIELL prej 05.01.11 2:32

EDHE UNE ME TY JAM SE JAN TU NAJ THI ME KETO PERRALLA
avatar
DIELL

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  Albi4all prej 05.01.11 10:30

hahaha
me ta thi a po po si mos te besosh kam ilaq edhe per ty o bir i babes se njerzit qa shajn nuk i duroj po ti me trego daten e sakt te lidnjes emrin emrin e babes edhe 1 foto edhe ke me besue po tehere mos po jet von
tung o pllumi babes
djelli menjemadh dhe kurreshtar hahahahahha
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERGJIGJE

Mesazh  DIELL prej 05.01.11 13:05

ASKUSH NUK FOLI ME TY PRANDAJ ME LER TE QET SE SE SKA DREQ QE ME DEL PERPARA PO MOS SHKRUAJ ME KURRE SMS PER MUA.
avatar
DIELL

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shkopi Magjik

Mesazh  stilisti prej 07.02.11 18:56

Dua tju beje te ditur dicka ,,Ky shkop magjik qe ju kerkoni nuk eshte per magjistare filestar por per ata magjistare qe kane nje fuqi shume here me te madhe se nje magjistar normal.Plus qe ajo perdoret vetem ne raste shume te nevojshme per shpetimin e jetes se magjistarit.Nuk ju leverdis qe ta beni kete shkop per te vetmen arsye sepse nuk do funksionoj sepse fuqia juaj nuk eshte e mjaftuheshme per ta perdorur eshte si te luftosh me nje shpate qe rendon shume qe fuqia jote nuk mjafton per ta mbajtur te ngritur lart.. ju pershendes.
avatar
stilisti

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si me ba ni shkop magjik

Mesazh  lirimi10 prej 16.02.11 20:46

ej kush di si me ba ni shkop magjik lajmromni
avatar
lirimi10

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re:

Mesazh  BLADE prej 05.04.11 5:59

Tju ndihmoj pak per se behet fjal pak fare.
avatar
BLADE

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkpi Magjik

Mesazh  BLADE prej 05.04.11 6:06

Tju ndihmoj pak per se behet fjal pak fare.


avatar
BLADE

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shkopi magjik

Mesazh  BLADE prej 05.04.11 6:08avatar
BLADE

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi