Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  rebelisistemit prej 03.08.11 16:41

MOS JA SHANI LEDI GAGAN KETIJ,SE E PASKA PIK TE DOBET,,,SE DIJA QE LEDI GAGA KISHTE KAQ FANSA TE TERBUAR MESHKUJ

rebelisistemit

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  TIRAMISU99 prej 03.08.11 17:23

o ti nitty mos je gje i cmendur ti.... jo per gje por ashtu si ti kemi dhe ne te drejten tone te shprehim mendimin tone personal ne ket forum...dhe kjo lady gaga eshte ecmendur se lun as topi se nuk ethem vetem une por dhe shume te tjere persona dhe burra me te mir se ti.dhe qe po behet skandl dhe shembulli me ikeq per te gjith te rinjte ne gjith boten...dhe ket ekan kritikuar dhe shume personalitete ne te gjith boten e po na embroke ti.....po nejse pune per ty por cathemi ne puna jone.kemi te drejten tone per te shpreh mendimet tona....kaq dhe her tjeter kujdesu te shprehesh mendimin tend personal pa ber shembull shprejet ete tjereve.....

TIRAMISU99

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  IndigoStar prej 16.08.11 4:54

nitty shkruajti:


Tė vetmit fantazma dhe tė ēmendurit jeni ju,qė nuk dini ēfarė ėshtė njė Artist por merrni ēekiēin e filloni tė gjykoni.

Nuk mund ta pėrdorėsh ēekiēin gjykues pa ditur tė ngulitėsh mirė njė gozhdė.

O NITTY GAGA

GAGA qenke mor djal na cave me nder ktyre te tjerve
Ik re .......... Edhe femija 2 vjec bindet kur i jep fakte per nje gje

Ti Gaga nga mendja Gaga nga Goja
Ik re se na merzite

IndigoStar

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  BloddyRibbon prej 10.12.11 13:53

spo di vallahi a po e njek naj fantazem lady gaga kurr skom degju veq kom degju gje ndoshta eshte deg shoqerore me illuminatin.

BloddyRibbon

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lady gaga a eshte pjesemarse e illuminatit.

Mesazh  BloddyRibbon prej 10.12.11 14:24

Ne fakte kam degjuar shume se lady gaga eshte pjesemarrese e illuminatit kjo pyetje akoma nuk dihet por une besoj se eshte keshtu nga disa video te klikuara ne youtube por kjo nuk ka rendesi.Rendesi ka se gjeja qe bene si prove qe lady gaga eshte me illuminatin eshte se nga disa kenge te saj si jane poker face dhe paparazi kur i kthen mbrapsht dalin disa fjale te tjera te frikshme satanike por ka disa prova edhe ne fotot e asaj si kjo..Ky ndoshta nuk e keni vrere por ajo po bene nje gjashte te vogel ne sy qe simbolizon primaiden e illuminatit dhe numrin 666 qe eshte numer satanik por une besoj se ajo edhte me illuminatin lereni komentet e tuaj per mendimin e juaj.

BloddyRibbon

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  lavdim.bossi prej 10.12.11 14:35

ani edhe po bon pyetje a eshte kjo pjesmarrese
jo qe eshte pjesmarrese poe eshte kukulla e illuminatit pa dyshim tashme eshte betuar ne emer te luciferit edhe ketu dihet esenca e krejt historise se saj.!!!!

lavdim.bossi

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  lavdim.bossi prej 10.12.11 14:37

mua po me duket se LADY GAGA po i ndjek fantazmat edhe kjo me ket pamje po i trishton fantazmat..!!!!!

lavdim.bossi

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  BloddyRibbon prej 10.12.11 14:52

nese ju nuk mund ta shihni foton prekeni ikonen me anen e djathte te mausit gjejeni ku eshte open in new tab kliko aty lart do te shfaqet nje webfaqe dhe do ta shihni foton.

BloddyRibbon

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GAGA: Do vdes si Lady Diana!

Mesazh  Meridiani 0 (zero) prej 10.12.11 17:06

A e dini se cila eshte ekstravaganca e radhes e Lady Gaga? Ajo beson dhe eshte e fiksuar se po perjeton te njejtat gjera si princesha Diana.

Lady Gaga beson se ajo eshte misherimi i Lady Dianes ne shekullin e 21-te. Lady Gaga mendon se gezon famen e princeshes, por se ka ankthet e saj.

"Ka pare ne enderr sikur vdiq ne te njejten menyre si Diana dhe ka nje frike te jashtezakonshme se fama qe ka do ta vrase", thote nje burim prane artistes.

Kenga e Lady Gaga-s "Paparazzi" flet pikerisht per rrezikun qe i vjen nje personi nga te qenit 'famoz'.

"Diana eshte martire e fames se madhe.Vdiq prej saj", ka deklaruar me pare per "Daily Mail", Lady Gaga.

Meridiani 0 (zero)

244


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mendim Pozitiv !!?

Mesazh  Tanki prej 10.12.11 19:42

Eshte e vertet Lady Gaga , Rihanna , Byonce , 50 cent e shum te tjere jan kukulla te Illuminatit.
avatar
Tanki

Njeriu nė krahasim me mendimet e tij, ėshtė sikur se njė gotė prej qelqi i zhytur nė fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Jetmira prej 13.09.13 18:25

gjynahhhh un Lady Gaga e adhuroj e gjora iluminati ose masonet jan tfrikshem duhet tkesh kujdes nga kta
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi