NEOKLASIKE

Shko poshtė

NEOKLASIKE

Mesazh  Neo prej 01.11.10 0:59

Neoklasike

Ne ju rekomandojmė njė listė tė ndryshme nga bota e muzikės ... ju zgjidhni dhe dėgjoni atė qė ju pėlqen ...


avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NEOKLASIKE

Mesazh  Equinox prej 29.12.13 14:19

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi