HIPNOTIKE

Shko poshtė

HIPNOTIKE

Mesazh  Neo prej 26.10.10 16:41

Hipnotike

Dėshironi tė jeni i hipnotizuar? Atėherė provojeni...

Vendosni videon nė ekran tė plotė, dhe fiksoni shikimin nė qendėr tė rrethit!

Kujdes, duhet shmangur kėtė nėse keni pirė ...

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HIPNOTIKE

Mesazh  Albi4all prej 08.12.13 14:49

po kto qe jan fantastike mund te ket ndonje form hipnotizuese te ketill per afrimin e objekteve nga larg
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi