Magji dhe Rituale

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Blak Devill prej 18.06.11 22:46

ok ok ok magjistari perdori nje rit te vjeter te bazuar ne nje perendi okulte dhe pase 2 ditesh djali u permiresua mjetet qe u perdoren ishin nje thik magjike qe quhet athame nje kup me uje 1 qiri me ngjyre te kuqe dhe ne qiri e gdhendur nje vule dhe temjan rituali zgjati 1 ore

Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  nitty prej 18.06.11 22:55

blak devill shkruajti:ok ok ok magjistari perdori nje rit te vjeter te bazuar ne nje perendi okulte dhe pase 2 ditesh djali u permiresua mjetet qe u perdoren ishin nje thik magjike qe quhet athame nje kup me uje 1 qiri me ngjyre te kuqe dhe ne qiri e gdhendur nje vule dhe temjan rituali zgjati 1 ore

Kėtė ngjarjen e ke parė ti gjė,ta ka treguar dikush,mė garanton qė ai djali ishte vėrtet i sėmurė nga kanceri dhe ne fund a mund tė ma vėrtetosh qė kjo ka ndodhur me tė vėrtet.

nitty

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Xhemajl prej 18.06.11 22:59

Ne keto raste qe premend black devil,sherimin nga magjistaret besoj se nuk e ben magjistari, mirpo bindja e vet personit te semure, se magjistari do ta sheroj.

Xhemajl

259


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  nitty prej 18.06.11 23:30

xhemajl shkruajti:Ne keto raste qe premend black devil,sherimin nga magjistaret besoj se nuk e ben magjistari, mirpo bindja e vet personit te semure, se magjistari do ta sheroj.

Nuk ėshtė gjithēka nė jetė sugjestion dhe autosugjestion,nuk vepron gjithmonė ndėrdija nė ne,duhet gjetur kuptimin dhe arsyen ēdo gjė sot ka njė shpjegim tė plotė dhe bindės pėr gjithēka.

Por si duket sonte blak devill po mendon se ēfarė pėrgjigje tė me jap e zura ngushtė mė duket,mė mirė tė mos mė jap pėrgjigje fare se do vazhdoj ta pyes pėrseri.

nitty

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Albi4all prej 19.06.11 0:13

eshte shum gabim i rende te perzihen sugjestionet ne gjendjen hipnotike
me formulat magjike te magjistarve
e sidomos te atyre qe jan te fuqishem

Albi4all

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Blak Devill prej 19.06.11 17:53

nitty shkruajti:
Kėtė ngjarjen e ke parė ti gjė,ta ka treguar dikush,mė garanton qė ai djali ishte vėrtet i sėmurė nga kanceri dhe ne fund a mund tė ma vėrtetosh qė kjo ka ndodhur me tė vėrtet.

E cfare do fitoja une sikurr te rreja mua nuk me intereson nese dikush beson ose jo per mua nuk eshte ndonje gje nuk eshte prap asgje nese dikush thote qe kjo eshte rrene mua as kjo nuk me intereson dhe te siguroj une qe e di mire kete ngjarje qe ishte ai djale i diagnostifikuar me kancer kete e kishin konfirmuar dhe familjaret e tije


Edituar pėr herė tė fundit nga blak devill nė 19.06.11 17:59, edituar 1 herė gjithsej

Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Blak Devill prej 19.06.11 17:57

nitty shkruajti:
Nuk ėshtė gjithēka nė jetė sugjestion dhe autosugjestion,nuk vepron gjithmonė ndėrdija nė ne,duhet gjetur kuptimin dhe arsyen ēdo gjė sot ka njė shpjegim tė plotė dhe bindės pėr gjithēka.

Por si duket sonte blak devill po mendon se ēfarė pėrgjigje tė me jap e zura ngushtė mė duket,mė mirė tė mos mė jap pėrgjigje fare se do vazhdoj ta pyes pėrseri.
ahahahhhaha mesoje mire kete qe po te theme kjo qe thua ti qe me zure ngushte nuk eshte ti thjeshte mendon keshtu por dije dicka nuk eshte e lehte te me zesh mua ngushte mbase mendon se po e theme kete per te ber pershtypje por nuk eshte ashtu sa per ate qe do vazhdosh te pyesesh mund te vazhdosh une nuk kame problem

Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  nitty prej 19.06.11 19:06

E cfare do fitoja une sikurr te rreja mua nuk me intereson nese dikush beson ose jo per mua nuk eshte ndonje gje nuk eshte prap asgje nese dikush thote qe kjo eshte rrene mua as kjo nuk me intereson dhe te siguroj une qe e di mire kete ngjarje qe ishte ai djale i diagnostifikuar me kancer kete e kishin konfirmuar dhe familjaret e tije

Pėr atė qė flet duhet tė mbash pėrgjegjėsi,duhet tė kesh vėrtetėsi dhe tė jesh i saktė se sot tė gjithė flasim si tė duam,por vlerėsohen ata qė flasin tė vėrtetat,tė besueshmet tė logjikshmet dhe tė arsyeshmet,se pallvara siē i quaj unė ėshtė shumė lehtė tė flasėsh.

Nuk duhet tė jemi aq shumė naivė tė besojmė gjithēka,le tė jemi me vigjilent!Ato fjalėt me tė verdhe qė ti kam ngjyrosur a mund tė mi vėrtetosh tė lutem,thjesht dua fakte?


ahahahhhaha mesoje mire kete qe po te theme kjo qe thua ti qe me zure ngushte nuk eshte ti thjeshte mendon keshtu por dije dicka nuk eshte e lehte te me zesh mua ngushte mbase mendon se po e theme kete per te ber pershtypje por nuk eshte ashtu sa per ate qe do vazhdosh te pyesesh mund te vazhdosh une nuk kame problem

Normal qė do vazhdoj tė tė pyes se gjersa nga ty pres pėrgjigje,ti qeshesh dhe mė jep minipėrgjigje si ''ME RITUAL'',ose edhe ato pėrgjigje qė mi ke dhėnė kryefjalėn e kanė pasur tė shkruar gabim si p.sh.,kancer-(kacer),shėrim-(shermi) etj...,kjo mė bėri tė mendoj dhe mė hapi dyshime se shkrimet e tua janė shumė pak tė vėrteta tė mos themi fare hiq.

nitty

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Blak Devill prej 19.06.11 19:24

GJithkush ben gabime ne te shkruajtur ne kete forum nuk jemi te korigjojme gabime

Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  nitty prej 19.06.11 19:54

GJithkush ben gabime ne te shkruajtur ne kete forum nuk jemi te korigjojme gabime

E kuptoj ta lėmė me kaq.
avatar
nitty

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ENGJEJ DHE DJAJ

Mesazh  Blak Devill prej 02.07.11 15:56

Disa prej nesh mund te dine reth 4 engjejve kryesor qe jane

MIKAEL
GABRIEL
RAFAEL
ARIEL


POR PERVEC KETYRE JANE DHE 4 DJAJTE OSE SIC QUHEN NDRYSHE PRINCERIT E ERRESIRES

BELZEBUB PRINCI I VERITU
LUCIFER PRINCI I LINDJES
ASTAROTH PRINCI I PERENDIMIT
AZAZEL PRINCI I JUGUT


Keta te fundit njihen si djajte me te rrezikshem
avatar
Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

7 PRINCAT E XHENHEMIT

Mesazh  Blak Devill prej 13.07.11 1:41

Ketu po jape emrat e shtate princerve te xhenhemit qe hyjne dhe ne 7 mekatet vdekjeprurse
Keta demone jane rrangu i larte
AGALIAREPT
ASMODEYS { ASMODAY }
FLERUTY
LUCIFUGE ROFOCALE
SARGATANAS
SATANACHIA
MAMMON
avatar
Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ritual per te larguar nje ves te keq

Mesazh  vjollca tahiri prej 26.12.11 21:10

pse sme tregon si ka qen nje ritual per ta larguar ni ves te keq nese e dini ju lutem me tregoni ju faleminderit
avatar
vjollca tahiri

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  valentinaa prej 19.01.12 12:26

albi4all shkruajti:ja edhe un po them disa fjal shkopi duhet te jet i arres dhe duhet te pa dega dhe i gjat prej dores der te nyja e par duhet te merret te merkuren para se te lind djelli ne depilim hene
duhet ta presim me athme dhe te mos e lem ne tok pasi ta presim duhet ti bejm faleminderimet (ato fjal magjike qe nuk i publikoi fikrro )
tung ju pershendes
qe mundesh te mi tregosh fjalet magjike te shkopit ne menyre anonime permes add tine te lutem shum kam nevoj te me plotesohen vetem 2 deshira asgje me shum ju lutem te keni meshir per mua faleminderit per mirkuptinim
avatar
valentinaa

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tashme i dime keto.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 11.05.14 18:49

Te tera keto yshtje i ke marre nga Magjiologjia, apo jo, Blak Devill?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  henrik prej 12.06.14 13:47

Une I di fjalet magjike por une mendoj se ti nuk I din dhe prandaj nuk I publikon nese je aq magjistar I mir sa thua mi trego fjalet magji me kontaktoni ne fcb dejvi ju pershendes.
avatar
henrik

Boy hot sexi strong

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  syri i art prej 12.06.14 14:56

vjollca tahiri shkruajti:pse sme tregon si  ka qen nje ritual per ta larguar ni ves te keq nese e dini ju lutem me tregoni ju faleminderit
per te larguar qdo ves,rituali me i mir dhe pa asnje dem esht te jesh i vetedijshem ne qdo moment se qfar ben si ben ...tjerat jan te perkohshme..
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  henrik prej 15.06.14 9:13

Kjo nuk eshte e mbaruar duhet te vizatoni nje rreth me emrat e enjgjejve mbrojtes nje nga ato eshte rafael kujdes rrethi duhet te jete rretu mbrojtes per te shkuar I vdekuri ne varr jj duhet te thoni 'kthehu ne mbreterine e zgjedhur'
avatar
henrik

Boy hot sexi strong

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  bsbs prej 21.05.17 16:26

Ka ndonje magji per sukses ne biznes ,dmth fat ne pune ?!!
avatar
bsbs

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji dhe Rituale

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi