KLASIKE

Shko poshtė

KLASIKE

Mesazh  Neo prej 22.10.10 1:21

Muzike Klasike

Ne ju rekomandojmė njė listė tė ndryshme nga bota e muzikės ... ju zgjidhni dhe dėgjoni atė qė ju pėlqen ...


avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

klasike

Mesazh  Ufo prej 22.08.11 19:56

]
avatar
Ufo

149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi