Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  DarkMaster prej 15.10.10 13:16

Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Merni nje gjuhe Dreri dhe mbusheni me misra pasi ta keni bere kete,gjuhes ngulini gjilpera dhe mbeshtilleni me nje leter kartoni dhe lidheni ne forem kryqi me fjongo njgyre jeshile dhe te kuqe. Vendoseni rreze nje peme afer vendit ku rri personi qe doni ti beni magji.

Gjuha-- Tregon te folurin

Misri --Eshte nje oferte ndaj zotave

Gjilperat --Vendosen ne gjuhe sepse ate person e beni te mos flase pra te pushoje se theni dicka qe ju nuk doni.

Ngjyra e Kuqe --Simbolizon fuqine

Ngjyra jeshile --Simbolizon suksesin

Kujdes!! Mund te kete pasoja mbi ju ose dike tjeter.
avatar
DarkMaster

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  Albi4all prej 15.10.10 15:20

kujdes dark master se mund te gabosh
ritualet magjike nuk behen nese e ke vetem receptin por duhet edhe gjera te tjera prandaj kujdes per publikme se mund ti lendosh njerzit me fal per fjalet qe ti thash po e kam per te miren e te tjerve po edhe te juajen gjithashtu keto fjal ishin edhe per mua
mem fal nese te pengon
tung te pershendes
tung tung.....
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  DarkMaster prej 15.10.10 16:40

albi4all shkruajti:kujdes dark master se mund te gabosh
ritualet magjike nuk behen nese e ke vetem receptin por duhet edhe gjera te tjera prandaj kujdes per publikme se mund ti lendosh njerzit me fal per fjalet qe ti thash po e kam per te miren e te tjerve po edhe te juajen gjithashtu keto fjal ishin edhe per mua
mem fal nese te pengon
tung te pershendes
tung tung.....


Une kete e kam pare ne nje doumentar dhe kam shkruar aq sa degjova atje dhe me sa shikoj paskam thene Kujdes!
Mund te kete pasoja pranda besoj se i kam dale borxhit cdokujt...Te pershendes
avatar
DarkMaster

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nuk preferohet

Mesazh  nisi prej 15.10.10 16:57

Kete magji dhe as nje magji nuk ia kisha preferu askujt ta beje, sepse eshte mekat.
avatar
nisi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  grabitqari prej 08.01.11 10:09

po per ata qe nuk flasin dhe ne duam qe te flasin magjistar????
avatar
grabitqari

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  VISARE prej 08.01.11 20:30

mir shum qe paskemi kesi lloi maxhi po nuk jam dakord me ju sepse ne keto lloi rastesh duhet te jet personi qe miret me keto pun jo qfardo individi ti perdor nuk jam dakort respekt..

VISARE

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  maqomaqo3 prej 10.01.11 4:37

E para njehere se ke shpjeguar mire ,eshte nje remuje e vertet dhe e dyta kto jane te gjitha budalleqet tuaja ,juve nuk dini asnje lloj magjie dhe mos ginjeni njerezit kot.
Pervec magjistarin ne ky forum te gjithe te tjeret shkruajne vetem magjira te gjysmeperkthyera nga website te huaja.
avatar
maqomaqo3

258


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  inkubacioni prej 10.01.11 22:33

A hallall ju koft mire po bojshi qysh more jepni ksi mesime katastrofale dashakeqe per njerzit o njerz a nuk keni se me qka me u mirr vetem ti leni njerzit pa goj a vaj halli per neve leni kto sene oj katastrofa se e di qe nuk mundeni ju ti leni njerzit pa goj po nuk eshte mire ti mirreni me ksi lloj sene palidhje banale idioteske qeto tema me magji me kan ardh ne maj te hundes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
inkubacioni

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  the_truth prej 11.01.11 21:08

Keto jane "loja" te rrezikshme... ēdo magji behet ne bashkepunim me boten paralele, nese e kemi fjalen per magji e jo per trik... e kjo qe lexova, nuk e di sa eshte e vertet po sido qe te jete eshte e rrezikshme... nese ndokush deshiron t'provoj diēka t'tille se pari le te informohet mire per magjine dhe se cilat jane pasojat (katastrofale, pa kthim mbrapa!!!)

the_truth

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual Vodoo per te bere dike te mos flas

Mesazh  Blak Devill prej 12.01.11 14:54

maqomaqo3 shkruajti:E para njehere se ke shpjeguar mire ,eshte nje remuje e vertet dhe e dyta kto jane te gjitha budalleqet tuaja ,juve nuk dini asnje lloj magjie dhe mos ginjeni njerezit kot.
Pervec magjistarin ne ky forum te gjithe te tjeret shkruajne vetem magjira te gjysmeperkthyera nga website te huaja.
qenke i sigurte per kete vetem nga emri i ditke te gjitha
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi