AMBIENTALE

Shko poshtė

AMBIENTALE

Mesazh  Neo prej 13.10.10 0:29

Muzike Ambientale

Ne ju rekomandojmė njė listė tė ndryshme nga bota e muzikės ... ju zgjidhni dhe dėgjoni atė qė ju pėlqen ...

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi