KELTE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

KELTE

Mesazh  Neo prej 13.10.10 0:08

Muzike Kelte

Ne ju rekomandojmė njė listė tė ndryshme nga bota e muzikės ... ju zgjidhni dhe dėgjoni atė qė ju pėlqen ...

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1445


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KELTE

Mesazh  Neo prej 04.06.12 13:46

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1445


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KELTE

Mesazh  netaa prej 05.06.12 23:12

Faleminderit Neo je shum i madh qe ke bere kete perzgjedhje.

avatar
netaa

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KELTE

Mesazh  Omnipresent13 prej 11.09.17 13:10


Omnipresent13

159


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi