Ritual - realizimi njė dėshire

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 28.01.13 17:04

i ke tek bibla satanike se i di un keto gjera se i kam pare.......edhe gjithashtu mbi ju o fitim jakupi

number3

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Marlend prej 29.01.13 3:10

Ore njerez keni ik per lesh? Po lerini budallalliqet,pse ky magjistari i temes qe dika magji te forta per te realizuar deshira,atehere ē'do ketu qe shkruan e nuk i ploteson vetes deshirat te kete para me thase e ta kaloje jeten turist neper vende tropikale??
O magjistar kam nje deshire te fitoj nje llotari qe e luaj cdo jave. Me gjen dot nje magji ta fitoj(42 milione euro eshte nje llotari) dhe i ndajme bashke leket???hahahahaha

Marlend

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 31.01.13 9:56

marlend shkruajti:Ore njerez keni ik per lesh? Po lerini budallalliqet,pse ky magjistari i temes qe dika magji te forta per te realizuar deshira,atehere ē'do ketu qe shkruan e nuk i ploteson vetes deshirat te kete para me thase e ta kaloje jeten turist neper vende tropikale??
O magjistar kam nje deshire te fitoj nje llotari qe e luaj cdo jave. Me gjen dot nje magji ta fitoj(42 milione euro eshte nje llotari) dhe i ndajme bashke leket???hahahahaha
me shum se me ik perlesh kane ik marlend XP XP

number3

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nuk ka pas sukses

Mesazh  vali2013 prej 01.02.13 22:22

Une e kam provuar kete magji te bardhe mirepo nuk ka funksionuar aspak,kam bere te gjitha udhezimet ashtu siq jane thene edhe deshira ka qene e thjeshte edhe nuk eshte bere ...kam pritur 5 jave ..edhe asgje !!!

vali2013

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 01.02.13 22:39

vali2013 shkruajti:Une e kam provuar kete magji te bardhe mirepo nuk ka funksionuar aspak,kam bere te gjitha udhezimet ashtu siq jane thene edhe deshira ka qene e thjeshte edhe nuk eshte bere ...kam pritur 5 jave ..edhe asgje !!!

valo hic dore nga keto gjer dhe lutju ZOTIT me gjith shpirt dhe beso ATE sepse me magji e keso gjera nuk ja vlen...te pershendes

number3

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  vali2013 prej 01.02.13 22:53

po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

vali2013

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 01.02.13 23:09

vali2013 shkruajti:po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

magjia sja vlen mu marr se ka pasoja leri ca thojn keto se i di mire keto gjera madje i ka bibla e djallit disa fjal qe ka lidhje me keto rituale....me mire te jesh i varfer ne sy te ZOTIT e te shpetosh shpirtin sesa ti shesesh djallit shpirtin te kenaqesh per ca koh e pastaj te vuash ne ferr..

number3

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Tanki prej 02.02.13 3:10

number3 shkruajti:
vali2013 shkruajti:po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

magjia sja vlen mu marr se ka pasoja leri ca thojn keto se i di mire keto gjera madje i ka bibla e djallit disa fjal qe ka lidhje me keto rituale....me mire te jesh i varfer ne sy te ZOTIT e te shpetosh shpirtin sesa ti shesesh djallit shpirtin te kenaqesh per ca koh e pastaj te vuash ne ferr..
Nese i di me maturi Metodat e Mbrojt-jes nga magjia e zeze ! Veshtir te t'Kaplojne ato ....

Tanki

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  kalideris prej 26.09.13 20:22

te marresh disa pika gjaku nga dora e majte ca je tu thone mer po pse pakt me djallin do bejme ne

kalideris

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  capitalzero prej 26.09.13 20:43

kalideris shkruajti:te marresh disa pika gjaku nga dora e majte ca je tu thone mer po pse pakt me djallin do bejme ne
po q'mendove ti se mund te behet magjia pa ndimen e djajve.
avatar
capitalzero

Un jam ai qe nese bie poshte des plotsisht por perseri kthehem ku kam qene aty,pergjimone do te jem prezent.

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ME DUKET SE ATO FJALE JANE NDRYSHE.........

Mesazh  Arben5555 prej 04.10.13 20:27

ESAU
SAUE
AUES
UESA
avatar
Arben5555

aforizem

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  ghosthunter prej 05.10.13 0:19

Eshte nje ritual qe mendohet se kur kryhet te realizon deshiren.

Fillimisht duhet te vesh ne nje vend te qete(natyre) sepse dhe ndikimi do te jete me i madh.Perqendroje mendjen te deshira qe ke ,fillo te ecesh dhe ne intervale te caktuara kohe, duke ecur ne vazhdimesi, ulu tre here ne gjunje, bashko duart dhe thuaj fjalet "te lutem ma ploteso (thuaj deshiren)".

Duhet qe fjalet ti ndiesh, ti thuash me gjithe shpirt dhe nuk duhet te ndihesh i trazuar.ne nje fushe, pyll, prane nje deti , liqeni apo lumi do te ishte vend perfekt.

forcat e natyres jane te pranishme dhe kane energjine qe besohet se realizojne cdo deshire.
avatar
ghosthunter

Paranormalja eshte ura lidhese midis fese dhe shkences:Shkenca na pohon permes instrumenteve te saj se e pertejmja vertet egziston.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Muneer prej 05.10.13 0:35

Shume ritual i bukur ghost, energji e paster.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  55 prej 05.10.13 15:00

''MAGJIA E QIRINJVE''
Ka tre gjera ne kete bote qe sherbejne si porta nepermjet ketij dimensioni dhe atij me te larti keto jane "gjaku, uji dhe flaka '' .Le te marim flaken ose ndryshe qiriri si simbol per te arritur deshiren tone . Zgjidhni qirinj me ngjyra  te ndryshem ne varesi te deshires tuaj " qirinj me ngjyra te ndryshme vlejn per deshira te ndryshme simbolike edhe kjo, kete spo jua them se cfare ngjyre te zgjidhni, se mos beni ndonje gje te keqe po studjojeni vet'' shikoheni disa ore ose minuta ne varesi te kohes qe ju duhet qe te arrini ne gnosis. Pas kesaj vizualizoni deshiren tuaj ashtu sic doni ju. Dhe hapi i trete thoni nje komand te shkurter afirmative.
Mangesia e vetme e kesaj magjie eshte se nuk keni kontroll te plote me njerezit nqs do e beni kete gje mbi njerezit.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

klejdi sulejmani

Mesazh  klejdi sulejmani prej 07.11.13 8:45

dua te jem nje nxenes i shkelqyer
avatar
klejdi sulejmani

dua te jem nxenes i shkelqyer


1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  ol.si prej 08.11.13 16:58

klejdi sulejmani shkruajti:dua te jem nje nxenes i shkelqyer
Ekziston nje ritual per te qene nxenes i shkelqyer: lexo shume!

ol.si

Gėnjeshtra ka shumė variante, e vėrteta vetėm njė!

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi