Ritual - realizimi njė dėshire

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Magus prej 04.10.10 16:55

Ritual pėr tė realizuar njė dėshirė

Ky ritual ėshtė i fuqishėm por vlen vetėm pėr njė dėshirė, pėr arritjen e dėshirės sė dytė duhet tė pėrsėritet.

Bėhet fjalė pėr katrorin magjik "Esau" ku ju do tė shihni se ai do tė jep rezultatet tė mahnitshme.

Ju duhet tė merrni disa pika gjaku nga dora jote e majtė dhe t’a shkruani me dorėn tėnde tė majtė mbi njė letėr bosh keshtu:

ESAU
SEUA
AUES
UASE

pastaj t'a mbani me vete deri sa dėshira juaj tė bėhet realitet.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Albi4all prej 04.10.10 17:44

wow me te vertete
ta plotson ēdo deshire apo ...
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Arsen prej 05.10.10 0:51

Kush e siguron kete gje qe eshte e vertete .. po ma siguroi njeri e provoj nuk kam frike nga asgje por sjam i sigurt ne ate qe thua .. une besoj shume ne gjithcka por kjo po me duket pak e ēudishme ...

Arsen

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  saranda tali prej 06.10.10 18:47

shume e thjesht po duket a ka njeri qe e ka provu dhe a ju ka plotsu deshira.sa kohe merr deri sa te realizon deshiren edhe a duhet me mendu para se ta shkruash a po pas ju faleminderit
avatar
saranda tali

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Albi4all prej 07.10.10 0:21

;njerzit duke provu kurr nuk realizojn prandaj duhete te kemi besim
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  patrolla prej 09.10.10 0:25

DESHIRAT QE NUK REALIZOHEN VET NGA NATYRA JANE ORIGJINALE QE ZOTI E KA DESHIRE ASHTU TE JETE, KURSE DJALLI NE KETE MOMENT AKTIVIZON DICKA QE NJERZIT I FUT NE HUTI OSE NE HAMENDJE, ME GJAK VETEM LUFTERAT FITOHEN, BEHET FJALE PER DESHIRE.
avatar
patrolla

37


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  nadina prej 20.02.12 8:59

te lutem magjistari a ka ndonje magji tjeter per realizimin e nje deshire sepse kjo me gjak mu dok paksa e rrezikshme
avatar
nadina

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje i nderuar magjistar.

Mesazh  xhema prej 20.02.12 20:27

Kam nje pyetje per magjistarin a duhet me pikat e gjakut te shenojm shkronjat EASU sikur ne foto apo ti shenojm me laps dhe ne leter ti hedhim ca pika gjaku nga dora e majt mund te na shpjegoni me hollesisht se nuk e kuptova ritualin si duhet te punohet ? Si dhe na i tregoni vetit negatove te ketij rituali ka apo ska efekte negative ju flm per mirkuptim pres pergjigje .
avatar
xhema

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Gjinkalla prej 21.02.12 10:55

Pasi nuk mund te jem me personin qe e dua,sepse eshte ne kundershtim me ligjet e zotit,dua vetem te jem ne rrugen e zotit,dhe te mos enderroj gjera te kota.
avatar
Gjinkalla

150


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Dre1 prej 21.02.12 12:09

absulutisht absurde,o vella nga dole ti me i menquri nga te gjithė, po te ishte kjo e vertet,deri tani e gjithe bota do te plotesonte deshirat.Ja psh un kam deshir qe te ftohet ngrohja globale,mos rastsisht do te ndikojnė vete 4 fjale (ESAU),te lus nga zemra mos postoni gjera absurde ne ket forum,fundja nuk kemi nevoj per magjistarė ne ket forum,na nevoitet shkenca dhe feja...
avatar
Dre1

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Anon prej 21.02.12 12:54

Tani sa ja dhash nje te qeshur ashtu te madhe,ky nje ritual pa mend me duket.Deshira plotsohet nese ti i jep energji asaj pune ose perkushtohesh ne max tek ajo! Sa per magjira te bardha te kuqe e te zeza nuk perkushtohem sepse eshte nje gje koti un jam magjia vet personaliteti im nuk njeh pun te parealizushme thjesht kur perkushtohem ne nje gje e perfundoj me sukses.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje,

Mesazh  netaa prej 22.02.12 15:49

Crayzi girl vetem te uroj qe te jesh mire me shendet dhe nje dit te arrish ta menaxhosh mendjen dhe shpirin dhe qdo sukses te ja dedikosh Zotit, dhe ju kuptoj per kete deshir te flakt qe ke dhe asksuh nuk do te te ndihmoj vetem nese e ka determinuar Zoti qe te behesh njeri me fam apo te i gezohesh rrethit
por,nese kerkon ndihma kesisoj tek njerzit apo te forumet verte do qash per veten nje dite dhe kjo qe po e them nuk eshte nje prove magjike sharlatane por nje e evrtet dhe e provuar, te sugjeroj me gjith shpirt te i lutesh Zotit dhe ka mjaft lutje qe verte te bejn qe te kesh sukses dhe kete e kam provu .
avatar
netaa

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

magjistari

Mesazh  dino prej 23.02.12 15:10

magjistari po si eshte e mundur kjo dhe a thua,se sdo kete efekte negative apo thuj ?
avatar
dino

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Aida93 prej 17.03.12 18:29

Prsh mund te jepni me shume shpjegime se qfar domethenje kan keto fjale dhe a duhet se pari ta shkruajm fjalen pastaj gjakun apo si te lutem me shum detaje jep ?
avatar
Aida93

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  reirekraja prej 20.03.12 19:23

mirdita a eshte e sigurte per arsye se per mua eshte hera e pare dhe kam shum besim se do me plotesohet deshira
avatar
reirekraja

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

laureta

Mesazh  laureta prej 20.03.12 19:28

Un absolutisht nuk besoj ne rituale te tilla e vetmja rruge e besimit eshte Zoti mbeshtetu ne te mjafton besojj....ne fakt ne pergjithesi jam kunder ritualeve te tilla
avatar
laureta

Asgje nuk eshte me madheshtore se mendja asgje nuk eshte me e pasur se mendja por asgje nuk eshte me idiote se mendja ajo mund te ndertoje madheshtoren por ajo mund te shkatrroje vet veten!!?

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  reirekraja prej 20.03.12 19:53

mimbrema desha te dija nese vjene java dhe nuk me plotesohet deshira ku duhet ta hedh letren te shkrujtur me gjak ta hedh ne ruge ta grise apo ku do e le . me jepni nje pergjigje
avatar
reirekraja

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  dijon prej 26.03.12 5:07

Kete mundem ta besoje per vete, sepse mban sekretet ne vete metoden e saj ku behet fjal per shpuarjen apo prerjen e dores don te thot nje veprim brutal ne vet trupin tone .. kete sun e ben kush tjeter perveq atije qe ka nje deshire te forte dhe me vet faktin qe ka deshiren e forte te palekundur ajo dot plotesohet ndoshta ka edhe ndonje sekret tjeter aty ne ate fjal e veprim qe truri ime smund ta perceptoj shpesheher disa gjera na mahnitin na len me goj hapur.....pore nuk mendoj qe kjo vlen per cdo deshire qe mund te krijoj mendja njerzore, sepse deshirat jan prej me te ndryshmeve,.. dikush deshiron te jep nje provim tjetri te doktoron nje tjeter te jet i pasur miliarder nje tjeter deshiron si une per momentin deshiroj te fitoj EUROMILIONEN -lloto me mjaftojn dikun 20-30 milion dhe nuk dot ishte keq qe te kisha rastin te kem ne krevat at kengetaren shakira shum e bukure dhe seksi eshte ajo, mendoj se eshte nje deshire krejt normale dhe njerzore.... dhe te them te drejten dot isha ne gjendje te shenoj ate fjale me gjakun time te dores se majte sikur qe ta dija qe e sakte per CDO DESHIRE. Siq thash me lart deshirat prej me te ndryshmeve, nuk besoj qe Magjistari e ka menduar ate per cdo deshir, besoj per nje grup te deshirave te caktuara ajo eshte e vertet.
ndajta mendimin time edhe rreth kesaj teme.
Ju falem nderit tjuaj
avatar
dijon

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  GanGstaGirl prej 26.03.12 22:16

ej je i sigurt qe funksionon se mos e therrim doren kot
avatar
GanGstaGirl

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Gjinkalla prej 27.03.12 11:58

Njerėzit vazhdimisht kėrkojnė!
Mos duhet tė ndalosh dhe t’ia bėsh vetes kėtė pyetje: A thua vallė, pėr ēfarė mė sė tepėrmi kam nevojė?
Njeriut shpeshherė i ndodh tė heqė dorė prej njė gjėje, qė mė sė tepėrmi ka nevojė pėr tė, ndėrsa ta kėrkojė me ngulm njė gjė, pėr tė cilėn s’ka nevojė, veēse fare pak!
avatar
Gjinkalla

150


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  eduard prej 27.03.12 21:32

hahahha kush do ta besonte kete perralle...Je thjesht nje satanist qe ke lexuar ca gjera dhe te duken si te verteta...Love Zot!!!
avatar
eduard

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

???????

Mesazh  pervizaj prej 20.06.12 17:08

Une i besoj keto senve por kjo un nuk kam qef me hup shansen edhe mos mu ploque kjo deshire???
avatar
pervizaj

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  nensila prej 21.06.12 8:25

Ato shkronjat me i shkru me gjakun e dores se majte ??????????????
e ka provuar kush ..............???????????

nensila

I believe I can fly !

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  topolina prej 30.10.12 16:31

pas sa ditesh mund te realizohet kjo deshir dhe a ka efekte negative ????me ktheni pergjigje ju lutem magjistar
avatar
topolina

topolina

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  topolina prej 31.10.12 15:33

ju lutem a mund te me tregoni pas sa kohesh funksiononm ky ritual
avatar
topolina

topolina

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Magus prej 31.10.12 16:22

topolina shkruajti:pas sa ditesh mund te realizohet kjo deshir dhe a ka efekte negative ????me ktheni pergjigje ju lutem magjistar

Te gjitha deshirat qe kane qellim te mire duhet te behen gjate gjysmehenes, nese deshira eshte magje e bardhe (ku nuk i deshiron askujt keq) nuk ka asnje efekt negativ ndersa nese behet magjia e zeze atehere sigurisht qe po.
Nje detaj me rendesi eshte se katrori duhet te shkruhet me gjakun tuaj ndryshe nuk funksionon dhe duhet te shkruhet me doren e majte pastaj kthejeni prapa letren dhe shkruani me ngjyre te kuqe deshiren tuaj duke e vizualizuar shume fort deshiren sikur te jete e relizuar.
Une ketu e kam paraqitur vetem per magjine e bardhe se si funksionon por jo edhe per te zezen.
Deri sa te realizohet deshira duhet qe te mbahet me vete.Relizimi i kesaj varet nga deshira dhe duhet llogaritur 15 dite deri 3 jave.
Pas realizimit te deshires letra duhet te digjet.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.

Mesazh  topolina prej 31.10.12 17:42

ju lutem a mund te me tregoni se perse shkronjat ndryshojne here pas here ,cfar duhet te shkruajme saktesisht ne leter ,ju luten me tregoni
avatar
topolina

topolina

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  topolina prej 31.10.12 17:45

zoti magjistar un kam marre gjakun nga dora e majte dhe e kam shkruar me doren e djathte ne katron perkatessht fjalet "esau saue aues uesa" te lutem me trego nqs e kam bere sakte
avatar
topolina

topolina

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  topolina prej 31.10.12 17:53

te lutem magjistar me kthe pergjigje kur ta shohesh ,me trego se si duhet bere ,me cilen dore duhet shkruajtuar pasi te rituali e kishte qe duhet shkruan me doren e djathte dhe cfar duhet te shkruhet ne leter,,,te lutem magjistar
avatar
topolina

topolina

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  topolina prej 01.11.12 14:25

ju lutem a mund te me kthej kush pergjigje ????????????
avatar
topolina

topolina

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

???

Mesazh  zanna_roka@hotmail.com prej 01.11.12 14:27

e ata qe nuk munden me shkru me doren e majt shka me bo
avatar
zanna_roka@hotmail.com

BlaCk anGeL..................
Jeta ėshtė si njė ėndėrr,qė kur zgjohesh kupton se ke vdekur.............

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  angelsweett prej 04.11.12 0:30

zanna_roka ata qe smujn me shkru me doren e majt.. let kcejnn.. cnncn.. 4 shkronja nashta munesh mi shkru kadal.. :p byee
avatar
angelsweett

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re

Mesazh  albaniaguard prej 05.11.12 14:22

nje shpjegim desha: po cila fjale duhet shkruar siper,cila majtas,cila djathtas dhe cila poshte?
avatar
albaniaguard

1000 po te mbeten aty do jem dhe une,
por dhe 100 te jene nuk tundem kursesi,
10 po te mbeten i 10 do jem une,
por dhe 1 te mbetet une do jem ai,..

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  BlackSoul prej 01.12.12 17:10

kisha pas deshir me dit se pse e keni ndryshuar at pjesen e fjalve qe duhet shkruar ne flet sepse e di qe me heret ka qen kshtu:
ESAU
SAUE
UESA

??
avatar
BlackSoul

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  klara blacangel prej 12.01.13 13:59

me cfare duhet ti shkruajme ato fjale vetem me dore apo me ndonje laps ..a eshte e ver8 kjo gje ?
avatar
klara blacangel

?????????????

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GABIM

Mesazh  Aida93 prej 20.01.13 4:36

Te nderuar njerez ju lus qe te mos merreni me kso lloj gjerash , juve nuk ju duhet pasuria kur me pas ju mund ta keni jeten tuaj FERR , ju lus qe te shkolloheni ta shikoni dhe ta respektoni familjen tuaj , ju ftoj qe ju mos ti beni kto gjera sepse vet fjala MAGJI ka nje kuptim keqbėrės , behuni njerz te Dijes dhe mund te pasuroheni me dije dhe jo me Magji , sepse ketu behet fjale per jeten tuaj MUND TA HUMBISNI JETEN o njerez.
avatar
Aida93

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 20.01.13 21:05

doni te realizoni nje deshire mos u merrni me magji dhe asnje marrin vtm lutjuni ZOTIT me gjith shpirt dhe me bbesim dhe AI ja u realizon
avatar
number3

njeri thjesht

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  syri i art prej 20.01.13 23:38

nese i leni deshirat qe tju realizohen nga zoti,do te prisni ter jeten.po desht te realizoni diqka deshir apo qka do tjeter se pari esht besimi ne at pastaj veprimi,pa veprim mos prit gja se kurr ska per te ardhur,a kemi mundesi ,kei mundesi dhe fuqi te jashtzakonshme,kemi energjin qe po ditem ta perdorim,pothuajse ska deshir qe nuk mund te realizohet.......mos lini gja vetem ne dor te zotit sepse mund te ngeleni aty duke pritur kot.BESONI NE VETEN PASTAJ VIJN TE TJERAT...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  syri i art prej 20.01.13 23:40

nese i leni deshirat qe tju realizohen nga zoti,do te prisni ter jeten.po deshet te realizoni diqka, deshir apo qka do tjeter, se pari esht besimi ne at, pastaj veprimi,pa veprim mos prit gja, se kurr ska per te ardhur,a kemi mundesi ,kemi mundesi dhe fuqi te jashtzakonshme,kemi energjin qe po ditem ta perdorim,pothuajse ska deshir qe nuk mund te realizohet.......mos lini gja vetem ne dor te zotit sepse mund te ngeleni aty duke pritur kot.BESONI NE VETEN PASTAJ VIJN TE TJERAT...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  semipr prej 27.01.13 23:04

NESE DO TE DINIT SE QKA ME TE VERTET ESHTE FJALA MAGJI JU NUK DO TE DESHIRONIT TA DEGJONI NGA ASKUSH
avatar
semipr

ee

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  fitim jakupi prej 28.01.13 1:00

Do te ishte interesante nese do t na gjeje perkthimin e ketyre fjalve dhe domethenjen e tyre.. e pastaj te vlersojm se dyqysh nuk po duken te rastesishme 4 fjal me 4 shkrojna te njejta perseritja e tyne shkrimi me gjak mbajtja me vete si lloj "hajmalije" gjana qe nje elit e njerzeve beson dhe punon nonstop per perhapjen e tyre.

Zakonisht para se te publikojm diēka kishte me qen mir qe te dim sa ēka eshte ajo qe po publikojm qe te mos hapim debate kot sepse n at moment qe shpreson ne dike ose diqka tjeter perpos zotit ateher automatikish nuk je me besimtar e sa per shpjegim ne e dim qe djalli osht i etun qe te na largoj nga zoti.

Atehere per mendimin tim kjo eshte nje teme qe nuk ben ta diskutojme sepse pos humbjes se kohes tjerter nuk mund te bejme ose arrijm me kete "paqja dhe meshira e Zotit qoft mbi ju" Rrespekt
avatar
fitim jakupi

"Mos u zemrO"

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 28.01.13 17:04

i ke tek bibla satanike se i di un keto gjera se i kam pare.......edhe gjithashtu mbi ju o fitim jakupi
avatar
number3

njeri thjesht

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Marlend prej 29.01.13 3:10

Ore njerez keni ik per lesh? Po lerini budallalliqet,pse ky magjistari i temes qe dika magji te forta per te realizuar deshira,atehere ē'do ketu qe shkruan e nuk i ploteson vetes deshirat te kete para me thase e ta kaloje jeten turist neper vende tropikale??
O magjistar kam nje deshire te fitoj nje llotari qe e luaj cdo jave. Me gjen dot nje magji ta fitoj(42 milione euro eshte nje llotari) dhe i ndajme bashke leket???hahahahaha
avatar
Marlend

toleranca eshte celesi drejt zhvillimit

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 31.01.13 9:56

marlend shkruajti:Ore njerez keni ik per lesh? Po lerini budallalliqet,pse ky magjistari i temes qe dika magji te forta per te realizuar deshira,atehere ē'do ketu qe shkruan e nuk i ploteson vetes deshirat te kete para me thase e ta kaloje jeten turist neper vende tropikale??
O magjistar kam nje deshire te fitoj nje llotari qe e luaj cdo jave. Me gjen dot nje magji ta fitoj(42 milione euro eshte nje llotari) dhe i ndajme bashke leket???hahahahaha
me shum se me ik perlesh kane ik marlend XP XP
avatar
number3

njeri thjesht

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nuk ka pas sukses

Mesazh  vali2013 prej 01.02.13 22:22

Une e kam provuar kete magji te bardhe mirepo nuk ka funksionuar aspak,kam bere te gjitha udhezimet ashtu siq jane thene edhe deshira ka qene e thjeshte edhe nuk eshte bere ...kam pritur 5 jave ..edhe asgje !!!
avatar
vali2013

Gjithqka

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 01.02.13 22:39

vali2013 shkruajti:Une e kam provuar kete magji te bardhe mirepo nuk ka funksionuar aspak,kam bere te gjitha udhezimet ashtu siq jane thene edhe deshira ka qene e thjeshte edhe nuk eshte bere ...kam pritur 5 jave ..edhe asgje !!!

valo hic dore nga keto gjer dhe lutju ZOTIT me gjith shpirt dhe beso ATE sepse me magji e keso gjera nuk ja vlen...te pershendes
avatar
number3

njeri thjesht

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  vali2013 prej 01.02.13 22:53

po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!
avatar
vali2013

Gjithqka

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  number3 prej 01.02.13 23:09

vali2013 shkruajti:po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

magjia sja vlen mu marr se ka pasoja leri ca thojn keto se i di mire keto gjera madje i ka bibla e djallit disa fjal qe ka lidhje me keto rituale....me mire te jesh i varfer ne sy te ZOTIT e te shpetosh shpirtin sesa ti shesesh djallit shpirtin te kenaqesh per ca koh e pastaj te vuash ne ferr..
avatar
number3

njeri thjesht

52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Tanki prej 02.02.13 3:10

number3 shkruajti:
vali2013 shkruajti:po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

magjia sja vlen mu marr se ka pasoja leri ca thojn keto se i di mire keto gjera madje i ka bibla e djallit disa fjal qe ka lidhje me keto rituale....me mire te jesh i varfer ne sy te ZOTIT e te shpetosh shpirtin sesa ti shesesh djallit shpirtin te kenaqesh per ca koh e pastaj te vuash ne ferr..
Nese i di me maturi Metodat e Mbrojt-jes nga magjia e zeze ! Veshtir te t'Kaplojne ato ....
avatar
Tanki

Njeriu nė krahasim me mendimet e tij, ėshtė sikur se njė gotė prej qelqi i zhytur nė fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  kalideris prej 26.09.13 20:22

te marresh disa pika gjaku nga dora e majte ca je tu thone mer po pse pakt me djallin do bejme ne
avatar
kalideris

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - realizimi njė dėshire

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi